Įkraunama...
Įkraunama...

Smiltpelės

QUOTE(MeiLLi @ 2014 02 24, 21:22)
Laba, vaikam smiltpeliukai  netinkami, nes labai aktyvūs, nenusėdintys vietoj, dideli graužikai, o ir šienas , smėlis gali sukelti nemažą alergiją. Pliusas tai , kad aktyvios tiek dieną,tiek naktį, darbščios, be kvapo  smile.gif .


Laba,

visiškai nesutinku dėl pasakymo, kad vaikams jos netinkamos. Iš tiesų, tai ypatingai judrūs gyvūnėliai, bet labai draugiški ir pripranta prie rankų. Nesikandžioja ir neturi kvapo, kaip žiurkėnai.

Pas mus namie smiltpeliukai jau 6 metai. Auga jau 3 porelė. Todėl tikrai negaliu pasakyti, kad vaikams netinkami. Mažieji mano abu su alergijom žiedadulkėm, bet tikrai nepajutom, kad kas pablogėtų nuo peliukų.
Atsakyti
Jei alergija dulkėms tai nuo smiltpelių jų tikrai bus nebent nedėt šieno ar smėlio, bet tada jau smiltpelėms nėr tinkamos sąlygos


Aš atėjau su klausimu. Gal kas turi patirties su senbuvių ir naujokų suvedimu į vieną narvą? Norim Zuoką ir Grikį perkelt į didesnį nei 1*1m narvą. Narvas tikrai didelis tad jie jame prapuls , o man noris veiksmo, o ne žiūrėt į tuščią narvą ... Galvoju jei dar bent du patinukus suleist į visiems nepažystamą teritoriją su daug vietų pasislėpti, užsilipti, įsirausti gal nebūtų pjautynių? O gal blogiausiu atveju dėt narvas į narvą ir naujokus palikt mažesniam su galimybe apsiuostyt, apsirast su kvapu ir po kurio laiko būtû ramybė? Patelės atkrenta , nes narve gal ir smagiai atrodytų 15 peliukų, bet kas paskui? Vyras nieko prieš jei jie sutars, bet jei ne tai antro narvo nenori namie tai suku galvą ar yra vilties padidinti smiltpelių skaičių blush2.gif
Atsakyti
Monologu pavarysiu , bet mažu atsiras dar smiltpelių augintojų. Po paskutinio žiurkiaus mirties Zuokas ir Grikis persikraustė į jų narvą.
user posted image
Abu kuo puikiausiai priprato prie erdvesnio narvo, pasidarė šiene tunelius tai net kai didžiausias dušnumas namie tai sėdi savo urvuose. Baigėsi ir narvo virbų graužimas , nes mažąjį narvą jie kasdien obliuodavo smile.gif . Reikia įrengti aukštus, surasti miške kelmuką, šakų pasilapiojimui, nes abu lipa kuo aukščiau ir nori vsiką matyti . KItais metais planuojam sukonstruoti narvą kieme kur galėtų sau leisti vasarą.

Grikis
user posted image
Gaila Zuoko nuotraukų neturiu , nes arba miega arba duodasi ratelyje , bet perpus kūdesnis, nes valgo mažai, o sportuoja pastoviai priešingai nei Grikis, nes to dienos užsiėmimuose tik maistas ir miegas biggrin.gif . kelis kartsu jau tikrinau ar tikrai patinukas, nes storėja dienom , bet visgi patinukas tai reiškias taip apkūnokas peliukas pasitaikė nors saulėgrąžų nė vienas negauna
Atsakyti
Fainuoliai kokie smile.gif

Auginu aš Šeilą ir Šer, jau 3 metukai stuktelėjo joms smile.gif Šarlotė mirė 2013 rugsėjį, 2,5metų būdama...
Atsakyti
Dovanojame mažus smiltpeliukus.
Atsakyti
Atiduodame labai gražias smiltpeles. Yra įvairių spalvų - juodų, pilkų ir rudų. Smiltpelės yra labai draugiški gyvūnai, vaikams įdomu ir smagu stebėti, kaip jos rausia urvelius, kaip žaidžia ir bendrauja. Jos kilusios iš dykumų, todėl valgo tik sausą maistą. Dėl šios priežasties jų narvelis ar akvariumas reikalauja tik minimalios priežiūros, ilgai neatsiranda jokio kvapo, kraikas gali būti keičiamas kas 3-4 sav. Jei galvojate apie mielą gyvūnėlį namuose, kurio nebūtų sunku prižiūrėti - smiltpelės geriausias pasirinkimas! Esame Kretingoje
Rašykite segtuvas@gmail.com arba skambinkite 868683731

user posted image
Atsakyti
Gal būtų galima pamatyt pilkų smiltpeliukų nuotraukas?
Atsakyti
Aš norečiau nusipirkti smiltpelę,bet nerandu kas parduoda Panevezyje. ax.gif Man betkokia informacija tiks.Is anksto aciu.
Atsakyti
Sveiki,aš norėčiau paklausti kas laikė ar laiko smiltpelę jos labai kandziojasi blush2.gif ?Ir,ar jos yra draugiskos.
Atsakyti
QUOTE(elimak123 @ 2014 12 10, 18:17)
Sveiki,aš norėčiau paklausti kas laikė ar laiko smiltpelę jos labai kandziojasi blush2.gif ?Ir,ar jos yra draugiskos.



Pasikandžioja kai jau nori lėkti , bet tikrai ne iki kraujo. Pas mus kai du tai nelabai jie nori žmogaus draugijos. Jei lyginti su žiurkėnais tai žiurkėnai draugiškesni, bet smiltpelės kvapo neturi, aktyvios ir dieną, darbščios...

Zuokas ir Grikutis wub.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MeiLLi: 10 gruodžio 2014 - 17:30
Labai gražus jusu smiltpeliukai ir ačiu už informaciją. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(elimak123 @ 2014 12 10, 17:17)
Sveiki,aš norėčiau paklausti kas laikė ar laiko smiltpelę jos labai kandziojasi blush2.gif ?Ir,ar jos yra draugiskos.


Labas vakaras,

mūsiškės nesikandžioja visiškai. Tik, kai mažyliai pradeda ropoti, tai tėvelis bando kąsti, bet tik krimstelna ir tiek.
Atsakyti