Įkraunama...
Įkraunama...

Smiltpelės

QUOTE(Wierra @ 2013 11 01, 02:44)
Liepa, dingo tas dalykas, viskas lyg ir gerai. smile.gif

Jeckau kiek netekčių...Liepa užuojauta  4u.gif iš sielvarto tikriausiai...
Musyte... ohmy.gif taip pat užuojauta, labai liūdna  verysad.gif

Aciu 4u.gif , tikrai labai gaila .
Kaip augini , rupiniesi nuo pat gimimo ir netenki tikrai liudna verysad.gif .
Uzsuksiu vistiek i tema , paziureti kaip laikosi likusios pelytes ir ju seimininkes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(musyte015 @ 2013 11 01, 08:57)
Aciu  4u.gif , tikrai labai gaila .
Kaip augini  , rupiniesi nuo pat gimimo ir netenki tikrai liudna  verysad.gif  .
Uzsuksiu vistiek i tema , paziureti kaip laikosi likusios pelytes ir ju seimininkes  smile.gif

As labai bijau prarasti savaja.... unsure.gif
Dziugu, kad nepamirsi musu! 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, tyluma...kaip begyvena smiltpelytės? smile.gif Sam_Pauli, kaip mažyliai?
Manoji tai kelias dienas buvo aprimusi, net įtartina pasirodė, bet atsigavo. Vėl laksto, siaučia ir neduoda naktimis miegoti. biggrin.gif
Atsakyti
Pas mus vakar atkeliavo juodas patinukas iš skelbiu. Vyro dovana biggrin.gif . 8 mėnesiukų,o jau tėvelis biggrin.gif . Pats dar vaikutis toks mažutis mažutis smile.gif . lauksiu kol užaus jo vaikai ir priimsim arba vieną arba du , kad nebūtų liūdna
Atsakyti
QUOTE(MeiLLi @ 2013 11 28, 15:19)
Pas mus vakar atkeliavo juodas patinukas iš skelbiu. Vyro dovana  biggrin.gif .  8 mėnesiukų,o  jau tėvelis  biggrin.gif . Pats dar vaikutis toks mažutis mažutis  smile.gif . lauksiu kol užaus jo vaikai ir priimsim arba vieną arba du , kad nebūtų liūdna

thumbup.gif
Atsakyti
Kaip tavo smiltepliukas gyvena? kokio jau amžiaus?
Štai mano popieriaus perdirbėjas vardu Grikis
user posted image
Atsakyti
QUOTE(MeiLLi @ 2013 12 05, 20:35)
Kaip tavo smiltepliukas gyvena? kokio jau amžiaus?
Štai mano popieriaus perdirbėjas vardu Grikis

Gerai, neserga, aktyvi. smile.gif jau 3 metukai verysad.gif
Gražuolis Grikis 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, kur prapuolusios? Pas mus jau du smiltpeliukai vardais Grikis ir Zuokas biggrin.gif . Tėvelis ir sūnelis. Abu sutaria thumbup.gif . Jei vienas ant rankų tai ir kitas lipa, abu ir miega susisukę, blusinėjas, maudos smėlyje . Kaip smagu stebėt kai namie ne vienas peliukas . Tik kai esu nestuke.gif labai šienas alergizuoja, nes iškart dusimas prasideda tai stengiuos kuo mažiau rymot prie narvo, bet kai ten veiksmas vyksta tai padaryti tai gan sunku . Grikis kartą buvo pabėgęs iš narvo kai nūsų nebuvo Vilniuje tai pamačius galvojau viskas. Kur čia surasi peliuką pabėgusį prieš 2dienas, bet radau už šaldytuvo tupintį netoli narvo, bet kakučių tai po vsią butą pribarstęs. Nebuvo jam liūdna tik nustebau, kad Zuokas narve tuo tarpu sau ramiai sėdėjo, bet užtat išrašė velnių tėveliui kai narvan pabėgėlį įdėjau smile.gif . Patinka man jie wub.gif . Toki du darbštuoliai šmikiai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(MeiLLi @ 2014 01 30, 18:09)
Sveikos, kur prapuolusios? Pas mus jau du smiltpeliukai vardais  Grikis ir Zuokas biggrin.gif . Tėvelis ir sūnelis. Abu sutaria  thumbup.gif . Jei vienas ant rankų tai ir kitas lipa, abu ir miega susisukę, blusinėjas, maudos smėlyje . Kaip smagu stebėt kai namie ne vienas peliukas . Tik kai esu  nestuke.gif  labai šienas alergizuoja, nes iškart dusimas prasideda tai stengiuos kuo mažiau rymot prie narvo, bet kai ten veiksmas vyksta tai padaryti tai gan sunku . Grikis kartą buvo pabėgęs iš narvo kai nūsų nebuvo Vilniuje tai pamačius galvojau viskas. Kur čia surasi peliuką pabėgusį prieš 2dienas, bet radau už šaldytuvo tupintį netoli narvo, bet kakučių tai po vsią butą pribarstęs. Nebuvo jam liūdna tik nustebau, kad Zuokas narve tuo tarpu sau ramiai sėdėjo, bet užtat išrašė velnių tėveliui kai narvan pabėgėlį įdėjau  smile.gif . Patinka man jie  wub.gif . Toki du darbštuoliai šmikiai  biggrin.gif

Labas! Laukiau kol kažkas parašys blush2.gif
Nu antras vardelis tai superinis lotuliukas.gif thumbup.gif už idėją 10 balų!
Sveikinimai su nestuke.gif ! wub.gif Džiugios žinios! Jei Kapučina pabėgtų, spėju ir nebesurasčiau jos, katė suvalgytų. rolleyes.gif Katė tik per morčių netupi ant pelės narvo, o šiaip pastoviai...kiek pažiūriu, tiek su letena gaudo doh.gif
Maniškei greit bus 3,5 metų, senuliukė jau. verysad.gif
Atsakyti
Galime padovanoti smiltpelių mažylius. Jau mėnesiukas, valgo savarankiškai.

Mes gyvename Alytuje.
Atsakyti
Sveiki augitojai, norėjau pasiteirauti apie šituos gyvūnėlius smile.gif niekada neteko tokių augiti, tik žiurkėnus. Nutarėm su vyru nupirkti gyvūnėlį vaikams. Norim mažučio. Kuo jie skiriasi uo žiurkėnų? kiek laiko maždaug gyvena? ar eagresyvūs? o kaip dėl alergijų? mano vaikai šiek tiek alergiški, bet ne gyvūams. ačiū už info smile.gif
Atsakyti
QUOTE(GudriLapė @ 2014 02 24, 18:28)
Sveiki augitojai, norėjau pasiteirauti apie šituos gyvūnėlius smile.gif niekada neteko tokių augiti, tik žiurkėnus. Nutarėm su vyru nupirkti gyvūnėlį vaikams. Norim mažučio. Kuo jie skiriasi uo žiurkėnų? kiek laiko maždaug gyvena? ar eagresyvūs? o kaip dėl alergijų? mano vaikai šiek tiek alergiški, bet ne gyvūams. ačiū už info smile.gif



Laba, vaikam smiltpeliukai netinkami, nes labai aktyvūs, nenusėdintys vietoj, dideli graužikai, o ir šienas , smėlis gali sukelti nemažą alergiją. Pliusas tai , kad aktyvios tiek dieną,tiek naktį, darbščios, be kvapo smile.gif .
Atsakyti