Įkraunama...
Įkraunama...

Smiltpelės

Daug skaiciau, tai skirtumas yra. Del to patinelius rinkomes ir ne juodos spalvos, kaip jau esu minejusi :-)
Atsakyti
Žodžiu patinukai geriau


Kaip mažyliai? Kur foto biggrin.gif ?
Atsakyti
O cia idomu kaip auga kazkam ax.gif fb pas save vis dedu, o cia kazkaip galvojau kad gal neidomu lotuliukas.gif
Tai va tada, prasom.
Siandien kaip visi ispuole is savo guztos biggrin.gif pilnas akvariumas begiojanciu akliuku vos liecianciu pjuvenas lotuliukas.gif dauguma buvo pirmu kartu surinkti mamuko, paskui nuleido rankas matyt rankiot is kampu lotuliukas.gif

Cia dalis kaip paleistu i laisve lotuliukas.gif
user posted image
Greit sugaudomi pabegeliai wub.gif
user posted image
Mazulytis akliukas pabegeliukas lotuliukas.gif lotuliukas.gif
user posted image
Atsakyti
Įdomu įdomu kaip auga mažyliai ir koki jau plaukuotuksi wub.gif . Visi rudukai? visi išgyveno?
Atsakyti
QUOTE(MeiLLi @ 2013 09 29, 19:06)
Įdomu įdomu kaip auga mažyliai ir koki jau plaukuotuksi  wub.gif . Visi rudukai? visi išgyveno?


Jie keicias beveik kasdien wub.gif ypac ta pirmaja savaite, labai labai greit auga palyginus mirksiukas.gif

Isgyveno visi ir visi ryzikai lotuliukas.gif kolkas matos yra susstresniu/didesniu vienas ar du tokie nedidukai payginus, bet siandien po akvariuma daves visi, nespejau nei suziuret. As jau isivaizduoju kas bus kai jie atsimerks bigsmile.gif
Atsakyti
Smagu. Aš noriu smiltpelių, bet vyresnių skelbimuose neužtinku... Kokių trijų metų būtų thumbup.gif . Mažu kada atrasiu biggrin.gif
Atsakyti
O kodel vyresniu norisi? Juk jie nelabai ilgai gyvena g.gif
Atsakyti
Mielučiai wub.gif

Maniškė 3 metų, bet neparduodu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(SaM*PauLi @ 2013 09 29, 21:18)
O kodel vyresniu norisi? Juk jie nelabai ilgai gyvena g.gif



Iki 5m gyvena tai ne taip ir trumpai smile.gif . 5m graužikui man labai nemażai , o kai neżinau kur gyvensim, ar vaikas atsiras greit ar ne tai nenoriu įsipareigoti tuo labiau, kad smiltpelių charakteris man visiškai nesvarbus tai mažu atsiras kas kam atsibos g.gif . Żiurkėnų nenoriu, nes juos neįdomu stebėt, tvarkai ar ne kvapas jaučias , o smitpelės tas aukso viduriukas .
Papildyta:
QUOTE(Wierra @ 2013 09 29, 21:23)
Mielučiai  wub.gif

Maniškė 3 metų, bet neparduodu  biggrin.gif



O gerai būtų biggrin.gif . Parodykit savo augintines smile.gif
Atsakyti
Rimtai? Kaip as cia buvau isitikinus, kad 3 g.gif nu tai saunu tada,kad ilgiau. Smagu tikrai i jas ziuret, kolkas nesigailiu kad butent jos pas mane gyvena wub.gif
Atsakyti
Mano turginukė pratraukė 5metus. Paskui kūdo kūdo ir vieną rytą radom jau nekvėpuojančią išlindusią iš po šieno. Nei pirkom mes jai brangaus maisto, šienas iš sodo ir nei sirgo nei ką per visą laiką. Mažiausiai priežiūros jai reikėdavo iš visų gyvūnų .


Kai turėsit nuotraukų tai įkelkit. Bent pasigrožėsiu kitų uodeguotaisiais kol savų neturiu smile.gif
Atsakyti
Reikės kada pafotografuoti saviškę, bet kadangi dabar namie atsirado labai smalsi katė, tai nelabai išeina biggrin.gif bet pasistengsiu, nes kiek prisimenu labai senai fotografavau blush2.gif
Atsakyti