Įkraunama...
Įkraunama...

Smiltpelės

Aciu uz sveikinimus. Siandien siek tiek normaliau apziurejau (nupaparacinau), tai ju yra 7!! kiek skaiciau nete, max 6, o cia net 7. Pavare mergaite wub.gif idomu kaip jie augs toliau wub.gif

user posted image visai mazuliukai kirmeliukai wub.gif 2 paros.
Atsakyti
Kokie mažučiai wub.gif
Atsakyti
kaip pasiilgau tokio mažumo graužikų. man patinak juos stebėt, nes kasdien vis kitoki wub.gif
Atsakyti
Tai va...patinka man labiau jau dickes stebet, o dbaar kai suprantu kad jos ves ir ves vaikus...ka toliau daryt?
Ar laikyt ta poryte ir toliau, o vaikus kazkam parduot/dovanot, ar pasilikt is jaunikliu 2 vienos lyties...ech unsure.gif
Man pelem baime vistiek yra, nei vieno is ju nesu paemus i rankas auksciau nei akvariumo sienos lotuliukas.gif bet glostineju ir jie patys ateina pas mane visad, net jei ir miega wub.gif
Kazi o kaip su tokiu peliuku realizavimu? Sudetinga?
Atsakyti
aš vietoj Jūsų pasilikčiau visas vienos lyties , nes išdalinti graužikus gan sudėtinga. Ypač jei norit, kad patektų į patikimas rankas, o ne ropliui į skrandį , nes yra nemažai žmonių, kurie per skelbimus žvejoja atiduodamus graužikus ir sumaitina gyvatėm mirksiukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(MeiLLi @ 2013 09 17, 12:01)
nes yra nemažai žmonių, kurie per skelbimus žvejoja atiduodamus graužikus ir sumaitina gyvatėm  mirksiukas.gif .

Rimtai? blink.gif nežinojau... g.gif unsure.gif


p.s. aš irgi pasilikčiau vienos lyties 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Wierra @ 2013 09 17, 23:53)
Rimtai?  blink.gif  nežinojau... g.gif  unsure.gif
p.s. aš irgi pasilikčiau vienos lyties  4u.gif


Rimtai. Kam žmonėm pirkti kai gali gaut nemokamai. Kartą pastebėjau skelbimuos atiduodamą roborovskį su narvu. Paskambinau, bet jau buvo atiduotas. Po savaitės atsirado to pačio narvo skelbimas. Kadangi narvas man lb patiko, nes ne grotos, o plastikas nuvažiavom už 60lt nusipirkti... Namuose 4 žalčiai ir pati pasakojo, kad susirankioja dovanojamus graužikus . Deja, bet ne visi kas augina roplius augina ir maistą jiems. Kiti perka arba ieško dovanojamų.
Atsakyti
Greiciausiai taip ir reikes daryti. Pasiliktu 2 vienos lyties unsure.gif ech,,,mama juokias kai papasakojau apei savo ferma, sako iskastruok lotuliukas.gif

Del tu emimu gyvatem tai jo, esu skaicius kai masciau ka i ta akva ileist gyvent...tai ir dovanot uz tai net nesinori, nes bent jau tokie atkristu variantai.

Peliukai kaip greit auga, jau vakar atsirado ausytes, o nakti cypsejo daug, tai pasirodo jau po pjuvenas ropineja toj guztoj wub.gif labai jau greiti jie rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(MeiLLi @ 2013 09 18, 11:10)

Šakės unsure.gif nefainai..
QUOTE(SaM*PauLi @ 2013 09 18, 11:58)
Peliukai kaip greit auga, jau vakar atsirado ausytes, o nakti cypsejo daug, tai pasirodo jau po pjuvenas ropineja toj guztoj wub.gif labai jau greiti jie rolleyes.gif

wub.gif
Atsakyti
Ar yra skirtumas charakterio tarp patelės ir patinėlio? Aš kiek auginau tai kai visi buvo pirkti iš turgaus tai papuolė nemėgstantys žmogaus draugijos tai negalėjau ir sulyginti, nes pvz žiurkių, sirijos žiurkėnų patinukai daug lėtesni nei patelės . Ech, gaila butas mažas ir namai perkišti gyvūnų, bet jaučiu jei papultų juodas smiltpeliukas tai nesusilaikyčiau biggrin.gif
Atsakyti
Pas mane patele bailesne kazkiek nei patinukas. Jis daug meilesnis, draugiskesnis, drasesnis. mirksiukas.gif
Atsakyti
O as iki siol nezinau kas pas mus blush2.gif , ar dvi sesutes ar du broliukai biggrin.gif .
Tik faktas kad vaiku nera smile.gif .
Pas mus ramybe , valgom , miegam ax.gif
Atsakyti