Įkraunama...
Įkraunama...

Smiltpelės

Akvariuma valom kas 2-3 sav. Bet karta per savaite papildom sieno. Vienintelis trukumas akvariumo- vandens indas- sugrauzia arba ispila. Dabar jau stikline atitaikiau tai nebeispila.

O maista tai kad uzkasa- nebeda. Atsikasa paskui.

Del aktyvumo tai man jos visa para panasiai aktyvios atrodo ir labai smagu kad pazadintos nepyksta.
Atsakyti
Mes pakabinom gertuve (kur buna ziurkenam) su vielute prie akvariumo virsaus ir tiek wink.gif virs to medinio namuko akvariumo kampe, ji tokia didoka, bet labai gerai, nes akvariumas nemazas ir gerai pasiekia jos mirksiukas.gif

Tai vadinas be reikalo as cia suku galva kaip ta maista jom padaryt, kad butu visada pasiekiamas lotuliukas.gif o taip tai iskapstineju pjuvenas, delioju is kampo i kampa, is ranku paduodu kokiu siemkuciu.
Dubelneli vistiek keisiu i kitoki (cia nuo suns vienas atliekamas buvo tai kolkas tinka ir toks).

O druskos pagrauzt jom reik? Ir ar maudytis i smeliuka jos eina? g.gif vieni maciau duoda, kiti ne. O kaip jus?
Atsakyti
Reik ir druskos ir kreidos tiesiog ant dugno dedu.
O gertuve tai nugrauzia taip pakabinta gal muusu zemesnis akvariumas. Nesuprantu kaip bet pasiekia.
Atsakyti
QUOTE(SaM*PauLi @ 2013 07 21, 20:20)
Sveiki siu zaviu peliuku augintojai 4u.gif 

Sveika prisijungusi 4u.gif
QUOTE(Bevardė pilis @ 2013 07 23, 10:12)
klausimėlis: kada smiltpelės būna aktyvesnės - dieną ar naktį?

na, maniškė tai naktį smile.gif

Sveikos 4u.gif
Atsakyti
Gal kas dovanojate ar nebrangiai parduodate jaunų smiltpeliukų? Paimčiau dvi smiltpelytes ar du smiltpeliukus 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,
as itariu pas mane poryte g.gif nebent jos taip zaidzia lotuliukas.gif
Su laiku bus matyt manau, bet tikiuosi sesytes vis tik. Taip kaip ir sake unsure.gif

Patinka man jas stebet wub.gif ateina visad kai duodu est wub.gif tik viena drasesne uz kita. I rankas neimu (man didele baime pelem lotuliukas.gif ) bet paglostyt galiu. Viena laisvai, kita tik kai kada.
Atsakyti
Kadangi neradau niekur pirkti Vilniuj smiltpeliukų, jų įsigyjau kalvarijų turguje. Paėmiau du berniukus, vieną rudą, kitą juodą. Vardų dar nedaviau, tai vadinu pagal spalvą lotuliukas.gif Rudasis baisus graužikas, narvelis trijų aukštų, jei galėtų, atrodo viską iškapstytų ir groteles sugraužtų ax.gif Dėl dantukų padėjau vadinamą skanėstą, kad graužtų ir tuo pačiu dantukams bus naudos. Kol kas apskritai nelabai daug valgo ir atrodo visai negeria, ar bent jau aš visai nematau. Išsigandus net indelį su vandeniu padėjau, ne tik pakabinamą gertuvėlę.
Atsakyti
Vis tik bvuvau teisi, pas mane saldzioji porele rolleyes.gif ko pasekoje vakar "priperejo" plikuciu peliuku wub.gif toooie mazuliukai plikuciai (siandien teko paziuret, nes buvo pernesus i kita vieta ir kazkaip labai jau pjuvenose atrode susiknise, bet viskas lyg ir ok). Atsivede net 6 mazylius!! Kaip pirmakartei mano manymu daug g.gif na bet tikiuosi ir maziukam ir jai paciai viskas bus gerai.

Kuri cia raseėt del gertuves, tai patvarke ir musiske lotuliukas.gif menesi iskabejo nepaliesta, matyt atsibodo is jos gert lotuliukas.gif geria dabar abu is dubenelio.

Cia musu saldzioji porele wub.gif
(nors man dar lengvas sokas)
user posted image
user posted image
Atsakyti
Sveikinu su pagausėjimu, man šiandien buvusi klasiokė parašė , nes vakar nusipirko smilltpelę, o šian vaikų atsivedė biggrin.gif .

Labai smalsu ar ir vaikai tokios spalvos bus . Gal planojat vienos lyties pasilikt visus ?
Atsakyti
QUOTE(MeiLLi @ 2013 09 15, 16:57)
Sveikinu su pagausėjimu, man šiandien  buvusi klasiokė parašė , nes vakar nusipirko smilltpelę, o šian vaikų atsivedė  biggrin.gif .

Labai smalsu ar ir vaikai tokios spalvos bus . Gal planojat vienos lyties pasilikt visus ?


Dekui dekui. Tai mergaitei tai is vis lotuliukas.gif blink.gif

Dabar jie visai visai plikuciai unsure.gif nekokios isvaizdos unsure.gif bet skaiciau kad apie 10 para apsiplaukave jau bus bigsmile.gif
Del pasilikimo kolkas net neisivaizduoju, man jos(na kaip buvo jos lotuliukas.gif ) buvo tokios mielos,aisku ir yra. Taip prisirisau prie ju, kad nei nezinau ka daryt. Lai auga maziukai, bus laiko nusprest.
Atsakyti
QUOTE(SaM*PauLi @ 2013 09 15, 14:11)
Vis tik bvuvau teisi, pas mane saldzioji porele rolleyes.gif ko pasekoje vakar "priperejo" plikuciu peliuku wub.gif toooie mazuliukai plikuciai (siandien teko paziuret, nes buvo pernesus i kita vieta ir kazkaip labai jau pjuvenose atrode susiknise, bet viskas lyg ir ok). Atsivede net 6 mazylius!! Kaip pirmakartei mano manymu daug g.gif na bet tikiuosi ir maziukam ir jai paciai viskas bus gerai.


4u.gif
Sveikinimai smile.gif
Greit uzaugs maziuliukai , mums taip buvo panasiai su musu pelyte biggrin.gif
Atsakyti
Sveikinimai su mažuliuku gimimu 4u.gif
Atsakyti