Įkraunama...
Įkraunama...

Smiltpelės

Sveikos 4u.gif
Kazkaip tema labai rami pasidarius , gal augintiniai ramus smile.gif .Tai tiek ir naujienu nera ax.gif .
Dziaugiames vasara thumbup.gif , daznai buna lauke pelytes tik pavesyje .Miega ir valgo smile.gif .
O del to trepsejimo tai pastebejau kad musiskes trepsi kai ateina daugiau zmoniu ( ne savu ) tai as galvoju kad jos tada pradeda nervuotis gal g.gif ir trepsi .
Atsakyti
Ruosiames rytoj i pajury vaziuoti , tai teks pirma kart palikt ilgiau pelytes vienas . Tai pridejom daug maisto , dvi gertuves vandens .Labai tikiuosi kad uzteks joms visko . Nes zadam grizti penktadieni i vakara .
Atsakyti
Sveikos,
musyte, aš buvau išvykus 5d. tai pelytei palikau daug skanukų, maisto du indelius, pilną gervutę vandens, dvi morkas...grįžus namo beveik viską radom hihihi.gif soti ji buvo tikrai smile.gif
O dabar pelytė išvažiavo atostogaut pas mano senelius, mėnesį pabus ten ir parsivešim namo, nes išvyksim ilgiau, tai vienos palikt negalėsim smile.gif

Ir ruošiamės rugsėjui, katės atvykimui..oi bus vaizdų doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Sveiki, gal kas turite jaunu smilpeliuku?
Mielai priglaustume i jom irengtus apartamentus akvariume smile.gif) Siom dienom zuvu akvariuma perdarysime i namus smiltpeliukem wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Wierra @ 2013 07 15, 09:39)
Sveikos,
musyte, aš buvau išvykus 5d. tai pelytei palikau daug skanukų, maisto du indelius, pilną gervutę vandens, dvi morkas...grįžus namo beveik viską radom hihihi.gif soti ji buvo tikrai  smile.gif
O dabar pelytė išvažiavo atostogaut pas mano senelius, mėnesį pabus ten ir parsivešim namo, nes išvyksim ilgiau, tai vienos palikt negalėsim smile.gif

Ir ruošiamės rugsėjui, katės atvykimui..oi bus vaizdų  doh.gif  biggrin.gif

4u.gif Labukas ,
musu irgi gerai prabuvo , nors labai pergyvenom .Bet ir nedaug suvalge buvo maistuko . O ir vandens 2 gertuviu nereikejo smile.gif . Nes buvau nupirkus dar viena .

Tai smagu bus su nauju nariu bigsmile.gif tau .
Atsakyti
Sveiki siu zaviu peliuku augintojai 4u.gif
Pas mus namuose apsigyveno mergytes smiltpelytes wub.gif pora savaiciu ieskojau skelbimuose, paskui kreipiausi i sm, bet...buvo tik kikoj, taciau is principo ten vistiek nepirkau ir sulaukiau kol atsirado turguj, nors itariu ne kas kitaip nei kika g.gif labai jau pardavejas idomus buvo, o ir buvo pas ji ivairiu ivairiausiu peliuku ir paukstuku unsure.gif
Na bet jaunutes smiltpelytes pas mus jau krapstosi ir daro savo tvarka akvairume wub.gif toks jis isbuvo ne ilgiau nei pusvalandi lotuliukas.gif
user posted image
Foto nelabai kokia, nes kaip tik uzsviete saule. O dar noresim gale fona uzdet, nes akvariumo jau nebekoks buvo po metu naudojimo ax.gif
Viska (isskyrus pjuvenas) padarem/suradom patys, tia vyro pirstukai su "mazoliais" bigsmile.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(SaM*PauLi @ 2013 07 21, 21:20)
Sveiki siu zaviu peliuku augintojai 4u.gif 
Pas mus namuose apsigyveno  mergytes smiltpelytes wub.gif

Sveika 4u.gif
na ir grozis wub.gif .Labai gerai turbut joms ten , ir vietos yra kur palakstyti .
Tikri saunuoliai jus thumbup.gif
Na tai sveika prisijungus 4u.gif
Atsakyti
klausimėlis: kada smiltpelės būna aktyvesnės - dieną ar naktį?
Atsakyti
QUOTE(Bevardė pilis @ 2013 07 23, 10:12)
klausimėlis: kada smiltpelės būna aktyvesnės - dieną ar naktį?


Mūsų tai nuo kokios jau 20 val. vakaro iki maždaug 5 val. ryto smile.gif
Papildyta:
SaM*PauLi, gražu 4u.gif

O ar patogu valyti pjuvenas taip? Nes šlapimas, išmatos iki dugno nukeliauja.. Tai ką viską reikia iškuopti ir valyti dugną tada?

Pas mus tai paprastas narvelis, bet aš du kart per savaitę valau, plaunu po labai karštu vandenių, nes man visgi kažkoks sysaliukų kvapas yra nuo jų rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(*Liepa18* @ 2013 07 23, 10:25)
Mūsų tai nuo kokios jau 20 val. vakaro iki maždaug 5 val. ryto smile.gif
Papildyta:


tai jos kaip ir žiurkėnai - naktinukai, vadinasi...
Atsakyti
QUOTE(Bevardė pilis @ 2013 07 23, 10:31)
tai jos kaip ir žiurkėnai - naktinukai, vadinasi...


Bet šiaip dienos metu, jei pakalbiname, tai išsibudina, ateina pabendrauti smile.gif
Atsakyti
Maniskes kolkas islenda ir diena, o ka nakti veikia nelabai girdziu. Pripratus prie akvariumo filrto darbo tai man tyluma kolkas lotuliukas.gif

Pjuvenu dar nevaliau, nes jos tik savaite sekamdieni bus kaip pas mus. Bet pries tai visa youtube isnarsiau apie ju laikyma akvariume, tai nieko ten tragisko. Visas isimt su siupeliuku i siuklsiu maisa ir kokiu valikliu (eko) isvalyt su popierium ir tiek. Stilas nesugeria kvapu, kaip kad plastikas mirksiukas.gif

Tik va jos uzkasa ar isvercia savo maisto dubeneli, tai nesumastau kur ir kaip ji pritaisyt g.gif

Viena drasesne nei kita jau pastebejau. Ir is ranku siemkes paima ir siaip pastoviai islenda, o kita tai bailiuke unsure.gif bet as ju labiau bijau nei jos manes ir nezinau kaip cia reik pasipratint tiek man prie ju tiek jom prie musu lotuliukas.gif nors turbut daugiausia ir gyvens tam akvariume, o ne nesiojamos...
Atsakyti