Įkraunama...
Įkraunama...

Smiltpelės

Pas mus toks , tik 2 aukstu
user posted image

O kiek auginat smitpelyciu smile.gif , gal pasirodysit ax.gif
Atsakyti
cia kazkas klausete del pakrato, tai pries isigydama peles, kiek ziurejau ju gyvenamosios vietos irengimo blogu, video ir pan, tai jau beveik buvau pasiruosusi irengti ir savo akvariuma su durpemis ar kokoso pakratu. Bet paskui cia paskaiciau, kad jus peles net narveliuose auginati ir su pjuvenomis, tai ir pati pjuvenas ir siena dedu ramiai. Nes siaip toms pelems tai rekomenduojama kad tu durpiu butu geras trecdalis akvariumo, kad galetu raustis urvus, bet gal cia jau labiau, kas veisti tas peles planuoja.

cia pora foto is el. erdves platybiu:
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Oho jauciu smagumelis joms ten butu bigsmile.gif tuose urvuose .
Atsakyti
Oi kokie urvai bigsmile.gif mano pelė ten kaifuotų.. biggrin.gif thumbup.gif

Šiandien pas mus vėl šventimo diena, mano šuniukui penkeri, o Kapučinai 2 su puse, valioo clap.gif Greit tas laikas lekia, prisimenu lyg vakar kaip Kapučiną 4mėn parsivežiau namo wub.gif mažutė,smulkutė wub.gif
Va jos pirmosios valandos namuose wub.gif
user posted image
Atsakyti
Aš kai auginau smiltpeles tai narvo tris aukštus prikraudavau šieno. Pasidarydavo tunelius tai kai tvarkysavau rasdavau vienam tunelio gale wc, kitam gale maisto sandėlį.
Atsakyti
Gaila kad neturiu akvariumo kokio , tuo isbandyciau biggrin.gif jiems naujus namus . O idomu tas kaimiskas tikras sienas tinka joms , ar turi buti pirktinis .
Atsakyti
tinka tinka, nes dabar tikrai tie sienai nera kaip kad anksciau svelniuciai- tiesiog kaip nupjauta zole dabar ir viskas - tikras kaimiskas biggrin.gif
Atsakyti
kur patartumėte įsigyti pelytes? galvojame Kalvarijų turguje - gera mintis?
Atsakyti
QUOTE(san @ 2013 03 25, 13:30)
kur patartumėte įsigyti pelytes? galvojame Kalvarijų turguje - gera mintis?

Aš pirkau Kikoj, bet manau, kad gal geriausia iš žmonių g.gif Jos būna labiau prijaukintos, maniškė tai tik mane pripažįsta, kitus mėgsta pakandžioti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Kapučina* @ 2013 03 25, 17:36)
Aš pirkau Kikoj, bet manau, kad gal geriausia iš žmonių  g.gif Jos būna labiau prijaukintos, maniškė tai tik mane pripažįsta, kitus mėgsta pakandžioti  unsure.gif


iš žmonių, tai kas be ko - geriausia. bet tai reikia, kad pasitaikytų laiku smile.gif
Atsakyti
Mes emem is tokios labai malonios moters Pasilaiciuose Vilniuje, ji turi porele ir pas ja veisiasi jos vis po truputi, sutarem, kai bus nauja vada, kad mazuliukus pasiimsime- 3-4 sav. Gaila neturejom pasieme pinigu "ant maisto ir sieno" palikti. Jeigu kas kontaktus jos kur tures, gal atsilieps, o siaip gal skelbimus perziuretumet ir rastumet 4u.gif

Kikoje pries kokia savaite maciau labai graziu pilku tokiu kreminiu, tik kad jos dideles ten buna ir palaukejusios...
Atsakyti
QUOTE(Onora @ 2013 03 25, 23:06)
Mes emem is tokios labai malonios moters Pasilaiciuose Vilniuje, ji turi porele ir pas ja veisiasi jos vis po truputi, sutarem, kai bus nauja vada, kad mazuliukus pasiimsime- 3-4 sav. Gaila neturejom pasieme pinigu "ant maisto ir sieno" palikti. Jeigu kas kontaktus jos kur tures, gal atsilieps, o siaip gal skelbimus perziuretumet ir rastumet  4u.gif

Kikoje pries kokia savaite maciau labai graziu pilku tokiu kreminiu, tik kad jos dideles ten buna ir palaukejusios...



Aš vieną Kikoj pirkau, kitas dvi iš moters 2011m vidury berods, tik nepamenu rajono, gal ten ta pati iš Pašilaičių? Ji vardu Helena, turi keletą smiltpelyčių, pas ją beveik pastoviai būdavo mažuliukų. Labai draugiškos smiltpelytės, ant rankų būna ir tt smile.gif Bandykit pasiskambinti - 8 64529215. Pati buvau radusi jos skelbimą įdėtą, tad manau nieko jei ir čia paplatinsiu smile.gif
Atsakyti