Įkraunama...
Įkraunama...

Smiltpelės

QUOTE(musyte015 @ 2013 03 05, 22:53)
Pelytes viskas gerai , o va seimyna tai vel krenta nuo persalimo ar viruso  doh.gif  vel .

Šaunu, kad pelytės gerai 4u.gif manoji irgi puikiai thumbup.gif pagaliau namely gūžtą susisuko thumbup.gif džiaugiuos labai smile.gif

Aš irgi atkritau prieš gimtadienį dabar biggrin.gif dvi dienos va sėdžiu namie, bet ryt jau judinsiuos į mokyklą ax.gif
Sveikit!
Atsakyti
Kazkaip jau paskutiniu metu tos ligos issekino . Ir sunaus mokslai kencia , nes nelabai nori sesti prie pamoku kai serga verysad.gif , bet va prie pc tai su mielu noru seda doh.gif . Na bet tikiuosi kad pasivys kai pasveiks smile.gif .
Kapucina , tu irgi sveik 4u.gif , ir su artejanciu tave smile.gif

Atsakyti
QUOTE(musyte015 @ 2013 03 06, 11:35)
Kazkaip jau paskutiniu metu tos ligos issekino . Ir sunaus mokslai kencia , nes nelabai nori sesti prie pamoku kai serga  verysad.gif , bet va prie pc tai su mielu noru seda  doh.gif  . Na bet tikiuosi kad pasivys kai pasveiks  smile.gif  .
Kapucina , tu irgi sveik  4u.gif , ir su artejanciu tave  smile.gif

Aš tai nesirgau NET kelias savaites (šiaip sergu daug) o dabar vėl palūžau unsure.gif penktadienį koncertuoju, šiandien repetavau, balsas grybą pjauna doh.gif bet jau ne namie sėdžiu thumbup.gif
Ačiū! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kapučina* @ 2013 03 06, 18:59)
Aš tai nesirgau NET kelias savaites (šiaip sergu daug) o dabar vėl palūžau  unsure.gif  penktadienį koncertuoju, šiandien repetavau, balsas grybą pjauna  doh.gif  bet jau ne namie sėdžiu  thumbup.gif
Ačiū!  4u.gif

Na kai visi aplink serga tai sunku atsilaikyti , gal tave ir ,,nepaims ,, ligos .
Karstos arbatos su citrina , gal pades atsilaikyti .
O kur tu koncertuoji , gal kokioj grupej ax.gif
Atsakyti
QUOTE(musyte015 @ 2013 03 06, 19:14)
Na kai visi aplink serga tai sunku atsilaikyti , gal tave ir ,,nepaims ,, ligos .
Karstos arbatos su citrina , gal pades atsilaikyti .
O kur tu koncertuoji , gal kokioj grupej  ax.gif

Šį kart ne grupėj, mokykloj, kovo 11 minėjimas, o šiaip esu įkūrus grupę thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Kapučina* @ 2013 03 07, 01:37)
Šį kart ne grupėj, mokykloj, kovo 11 minėjimas, o šiaip esu įkūrus grupę  thumbup.gif

Wau kaip fainai smile.gif
SAUNUOLE
Atsakyti
QUOTE(musyte015 @ 2013 03 07, 01:28)
Wau kaip fainai  smile.gif
SAUNUOLE

Ačiū 4u.gif

Kuur visos kitos dingusios? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kapučina* @ 2013 03 07, 20:14)
Ačiū  4u.gif

Kuur visos kitos dingusios?  g.gif

prapuole kazkur smile.gif , turbut pavasaris kaltas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(musyte015 @ 2013 03 07, 21:02)
prapuole kazkur  smile.gif  , turbut pavasaris kaltas  ax.gif


Na tada laukiam, laukiam kol sugrįš smile.gif


Jėėė išsikapsčiau iš ligų, padainavau šiandien su draugėm, viskas ok baigėsi thumbup.gif patiko daina auditorijai thumbup.gif net ir pačiam mokyklos direktoriui biggrin.gif balsas mano gyvas biggrin.gif

O jei į temą dabar, tai:
Labai džiaugiuos Kapučina, atėjo pavasaris, sugrįžo į savo vėžias, gūžta vietoj, triukšmo su saiku, valgo kas yra, laimė namuose biggrin.gif
Atsakyti
Kapucina saunuole thumbup.gif , dziaugiuosi uz tave , kad viskas ok buvo .

As tai pastebejau , kad kuo reciau duoti joms ka pagrauzti , kad ir tu kartoniuku nuo tual.pop. tai tuo ramesnes buna jos . Nes kai vis idedi tai sugrauzia tuos , o poto viska is eiles pradeda grauzt .Nors gal ir ne , gal tik sutapimas .
Dabar pas mus irgi ramybe ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo musyte015: 09 kovo 2013 - 14:25
4u.gif
Kas geresnio wink.gif
Atsakyti
Sveikos, gal yra kr daugia informacijos apie smiltpelių auginimą nei "žaliosiuose turistuose"?
KOkį kraiką nadojate? Jei smėlį - jo būna pirkti kokio specialaus?
Atsakyti