Įkraunama...
Įkraunama...

Smiltpelės

Sveiki, kaip Jūsų pelytės gyvena? Kas naujesnio?
Guziuk, ar Pika dar pas Jus?
Atsakyti
QUOTE(Kapučina* @ 2013 02 27, 17:22)
Sveiki, kaip Jūsų pelytės gyvena? Kas naujesnio?
Guziuk, ar Pika dar pas Jus?

Sveikute 4u.gif ,
pasigyriau , kad musu ramios , miega , bet uz tad dabar narvas tuoj visas liks be dazu biggrin.gif , grauzia ir grauzia , gal tikrai cia joms pagal menuli lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(musyte015 @ 2013 02 28, 14:53)
Sveikute  4u.gif ,
pasigyriau , kad musu ramios , miega , bet uz tad dabar narvas tuoj visas liks be dazu  biggrin.gif , grauzia ir grauzia , gal tikrai cia joms pagal menuli  lotuliukas.gif


Maniškė šiom naktim tai nebe tiek graužia tuos dažus, kiek garsiai "geria" vandenį...t.y. graužia ten kur gert reikia...nuprotėsiu biggrin.gif
Atsakyti
biggrin.gif kantrybes 4u.gif

o musu tiesa , sugrauze druskos laikikli , tiek laiko isbuvo nereikejo , bet va dabar prireike .

Atsakyti
QUOTE(musyte015 @ 2013 02 28, 16:13)
biggrin.gif  kantrybes  4u.gif

o musu tiesa , sugrauze druskos laikikli , tiek laiko isbuvo nereikejo , bet va dabar prireike .

Manoji tai ant druskos mėgsta užsikabarot doh.gif o sugraužus yra mineralų laikiklį, tai mineralų tas gabalas guli tiesiog, kai nori - ateina ir pagraužia jį ax.gif
Atsakyti
va toki sugrauze musu ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(musyte015 @ 2013 02 28, 21:27)
va toki sugrauze musu  ax.gif
user posted image


Suprantu, suprantu, mes tokį pat turim biggrin.gif 4u.gif
Papildyta:
Beje, musyte, gražus naujas avataras smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kapučina* @ 2013 02 28, 23:42)
Suprantu, suprantu, mes tokį pat turim  biggrin.gif  4u.gif
Papildyta:
Beje, musyte, gražus naujas avataras  smile.gif

aciu , aciu blush2.gif . siandien ziuriu , kad senasis mano kazkur dingo biggrin.gif , kelias dienas mazai uzsukdavau i sm , tai nelabai supratau kodel prapuole , tik siandien pamaciau . Tai teko naujo ieskoti smile.gif , man kazkaip sitas irgi patiko smile.gif

Atsakyti
QUOTE(musyte015 @ 2013 02 28, 23:14)
aciu , aciu  blush2.gif . siandien ziuriu , kad senasis mano kazkur dingo  biggrin.gif , kelias dienas mazai uzsukdavau i sm , tai nelabai supratau kodel prapuole , tik siandien pamaciau . Tai teko naujo ieskoti  smile.gif , man kazkaip sitas irgi patiko  smile.gif


O man rodė šiandien ir visas dienas Jūsų senąjį ax.gif bet šitas fainesnis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kapučina* @ 2013 03 01, 00:21)
O man rodė šiandien ir visas dienas Jūsų senąjį  ax.gif  bet šitas fainesnis  biggrin.gif

rimtai smile.gif

Kazkaip temute musu ant vietos vis ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo musyte015: 01 kovo 2013 - 12:53
Ui kaip čia tylu unsure.gif
pasikartosiu
Guziuk, ar pelytė dar pas Jus?

Kaip kitos laikosi? 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif ,
tylu labai cia ax.gif
Pelytes viskas gerai , o va seimyna tai vel krenta nuo persalimo ar viruso doh.gif vel .
Atsakyti