Įkraunama...
Įkraunama...

Smiltpelės

QUOTE(guziukas @ 2013 02 18, 11:17)
Uzgeso.....ilgai laukiau,ziurejau,bet...... Pika viena dabar.....matyt ir jai lliudna buvo unsure.gif nors krapstosi ji toliau,guoli kuria,zodziu gyvenimas vyksta,ji ir siaip aktyvi tokia buvo,o juoduke Mika nuo pradziu tokia baiksti buvo,daznai tupedavo kampe,gal sakau mes ja kokia sergancia pasiemem,ka cia dabar zinosi,speliot tik belieka unsure.gif

gaila verysad.gif , bet zinoma negali zinot , gal jau ir sirgo .
musu tai siandien ryte ziuriu siene susisuke smile.gif , kazkodel ne riesute .nes siaip tai tik riesute gyveno .o viena karta ziuriu grazuoliukas siene guli , o juodukas riesute , pagalvojau na va susipyko biggrin.gif , gal koks nekalbadienis buvo jiems .nes kaip pagalvoji tai ir pas juos gyvenimas ten verda , visko pasitaiko smile.gif
Atsakyti
Guziuk, užuojauta, gaila labai.. verysad.gif 4u.gif
Atsakyti
Aciu,kazkaip sunkiai pamirs eina,as labai prisirisu prie savu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(guziukas @ 2013 02 18, 23:52)
Aciu,kazkaip sunkiai pamirs eina,as labai  prisirisu prie savu unsure.gif


Aš irgi, su laiku susigulės viskas, aišku..skaudu bus prisimint, bet toks jau gyvenimas..Aš pvz prisirišau prie savo pirmojo augintinio...žuvytės..ir kai ji nugaišo iki šiol su ašarom prisimenu, sirgo liga...sunkiai kovojo, buvo sunku žiūrėt verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(guziukas @ 2013 02 18, 23:52)
Aciu,kazkaip sunkiai pamirs eina,as labai  prisirisu prie savu unsure.gif


Užjaučiu... O Pikai namučių vis dar ieškote?
Atsakyti
QUOTE(laira4 @ 2013 02 19, 22:10)
Užjaučiu... O Pikai namučių vis dar ieškote?

ieskau,nors labai gaila atiduot,ji tokia rami dabar,bet...del sveikatos reikia unsure.gif
Atsakyti
Sveiki 4u.gif dabar pilnatis? biggrin.gif Mano pelė naktimis taip siaubia narvą, kad aš įpratus prie jos triukšmo įprasto, nebegaliu užmigt... doh.gif dantimis kalena per groteles, kąsa viską, bemiegės naktys doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
man kikoje patare kiekviena vakara deti sieno, siaudu (beje, ju maciau Thomas Phillips parduotuveje, reiks pabandyti, kai siena isbaigsim), duoti grauzti lapuocio saku, tada nakti tures, ka veikti smile.gif, musu akvariume gyvena, tai grotu needa, bet sokineja ir dauzosi i dangti smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
musu tai nieko , netriuksmauja . Bent jau sunus nesiskunde blush2.gif , nes pas juos kambaryje gyvena . Nes anksciau tai pasakydavo vyresnis , kad peles neduoda miegoti smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(Onora @ 2013 02 21, 23:21)
bet sokineja ir dauzosi i dangti smile.gif


Geras čia thumbup.gif

O ar patogu akvariumą valyti? Nes aš irgi galvojau jame laikyti, bet pagalvojau, kad tuomet viską reikia iškuopti su kokiu šiufeliuku ir kaip tą akvariumą po kranu pakišti... Na nebent nedidukas tas akvariumas būtų g.gif

Mūsų pelytės paskutiniu metu labai ramios, dažniausiai miega...
Atsakyti
QUOTE(*Liepa18* @ 2013 02 22, 10:29)
Geras čia  thumbup.gif

O ar patogu akvariumą valyti? Nes aš irgi galvojau jame laikyti, bet pagalvojau, kad tuomet viską reikia iškuopti su kokiu šiufeliuku ir kaip tą akvariumą po kranu pakišti... Na nebent nedidukas tas akvariumas būtų g.gif

Mūsų pelytės paskutiniu metu labai ramios, dažniausiai miega...


musu 45 litru standartinis tarybinis akvariumas, iskasu zaisliniu kastuveliu pjuvenas, isvalau drenga servetele universalia ir viskas, valau kas 3 sav. kazkur. Niekas nesisiukslina aplink- as labai patenkinta, kad ne narvely nusprendziau laikyti- ir galiu gausiai ir pjuvenu ir sieno priberti, kasasi peles smagiai.
Atsakyti
QUOTE(Onora @ 2013 02 21, 23:21)
*man kikoje patare kiekviena vakara deti sieno, siaudu (beje, ju maciau Thomas Phillips parduotuveje, reiks pabandyti, kai siena isbaigsim), duoti grauzti lapuocio saku, tada nakti tures, ka veikti smile.gif, musu akvariume gyvena, tai grotu needa, bet

**sokineja ir dauzosi i dangti smile.gif

*Šiaudų? bigsmile.gif geras, reikės nusipirkt smile.gif reiks maniškei popieriaus duot gūžtai suktis dar, arba šiaip pagraužt cool.gif

** nuskambėjo žiauriai, bet ir juokingai lotuliukas.gif thumbup.gif

Atrodo, kad Kapučina nemiega iš vis, grįžau ką tik namo ji graužia, neduos ramybės iki nakties, o naktį irgi triukšmaus doh.gif gudruolė turbūt pamiega, kai nebūnu namie cool.gif
Atsakyti