Įkraunama...
Įkraunama...

Smiltpelės

QUOTE(Kapučina* @ 2013 02 05, 14:40)
Nežinau  g.gif

Viskas susitvarkė su pelyte, aktyvi, tik dabar nebe naktim, o dienom  doh.gif  biggrin.gif

Tai gerai , kad naktimis leidzia miegoti smile.gif .Musu irgi gerai naktim , miega jos .
Atsakyti
QUOTE(musyte015 @ 2013 02 05, 14:33)
Tai gerai , kad naktimis leidzia miegoti  smile.gif .Musu irgi gerai naktim , miega jos .


Dieną man dabar trukdo mokytis lotuliukas.gif o naktį aš jau įpratus buvau užmigt prie jos triukšmo ax.gif
Atsakyti
Sveikos mergytes 4u.gif

As su tokiu liudesiu pas jus unsure.gif turim atsisveikint vistik su savo smiltpelem,nes pasak daktaru musu mergyte turi kaip ir elergija nuo ju verysad.gif

Kai nusipirkom jas,jai atsirado tokia deme-zaizda ties smilkiniu,kur po truputi pletesi,aisku jai niestejo labai tepem gydem,bet...kad tai butu smiltpeles net negalvojom,nes juk laike pries tai ziurkena,tai kaip ir nieko unsure.gif

Daktarai liepe atsikratyt doh.gif smiltpelem verysad.gif nes mums tas berimas apmazeja ir vel pasirodo doh.gif

Zodziu kazkaip kalbesim su mergyte,kazka i ta vieta bandysim duoti,kad nebutu skaudu jai...bet ismest as ju negaliu siaip schmoll.gif

Gal kas noretumet priglausti jas? mokejoau as uz jas berods po 25lt,turim dvi grazuoles Mika ir Pika,tai simboliskai i Milkos sokoladus mainytume,nes tai jos megiamas sokoladas ax.gif

Net nezinau..rasau rasau,bet taip sirdi skauda...nors mergytes sveikata tikrai svarbiaus,nes labai baisiai veidelis atrode,siuo metu apmazejo,nes iskeliau is kambario,bet matyt kad visai isnyktu reik iskelt is namu verysad.gif

Zodziu laukiu geru pasiulymu i az 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(guziukas @ 2013 02 11, 12:56)
Sveikos mergytes 4u.gif


Sveika 4u.gif ,
Tai labai liūdnos žinios verysad.gif , ir viena ir kita . Bet žinoma vaikų sveikata pirmoje vietoje . Manau , kad surasit gerus , mylinčius šeimininkus ir naujus namučius pelytėms .
Laikykitės 4u.gif
Atsakyti
As net ieskot nenoriu,kol cia prisiruosiau parasyt,bet...jei kas zinosit,duokit ziniu...nes kazkaip det skelbima...net nezinau unsure.gif
Atsakyti
Sveikos,

Mūsų vienos pelytės akytė po nakties neatsimerkia... g.gif Su viena žiūri, o kita, tarsi suklijuota būtų.. Kas tai galėtų būti? Kiek googlinu, tai nieko neaptinku...
Gal kuriai teko susidurti su tuom?
Atsakyti
QUOTE(guziukas @ 2013 02 11, 13:12)
As net ieskot nenoriu,kol cia prisiruosiau parasyt,bet...jei kas zinosit,duokit ziniu...nes kazkaip det skelbima...net nezinau unsure.gif

suprantu jus, mums irgi ilgai skaudejo , kai ju mamyte pabego verysad.gif .

QUOTE(*Liepa18* @ 2013 02 11, 15:58)
Sveikos,

Mūsų vienos pelytės akytė po nakties neatsimerkia...  g.gif Su viena žiūri, o kita, tarsi suklijuota būtų.. Kas tai galėtų būti? Kiek googlinu, tai nieko neaptinku...
Gal kuriai teko susidurti su tuom?

Gal koks uzdegimas g.gif , nezinau net , neteko susidurti .
Atsakyti
QUOTE(*Liepa18* @ 2013 02 11, 14:58)
Sveikos,

Mūsų vienos pelytės akytė po nakties neatsimerkia...  g.gif Su viena žiūri, o kita, tarsi suklijuota būtų.. Kas tai galėtų būti? Kiek googlinu, tai nieko neaptinku...
Gal kuriai teko susidurti su tuom?



Infekciją akies pasigavo. Nusipirkit vaistinėj akių lašų ir palašinkit . Turėtų atsimerkti . Gal šieno ar smėlio į akytę papuolė.
Atsakyti
QUOTE(MeiLLi @ 2013 02 11, 16:06)
Infekciją akies pasigavo. Nusipirkit vaistinėj akių lašų ir palašinkit . Turėtų atsimerkti . Gal šieno ar smėlio į akytę papuolė.


Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Prašom. Svarbu padėtų. Aš pati graużikams perku http://www.vaistas.l...-45ml-n.15.html šiuos akių lašus. Jie parduodami po vieną pipetukę tai kainuoja apie 1lt . Pilu tiiesiog ant užmerktos akutės. Jei vistiek neatsimerkia tai du kartus per dieną lašinu kol pilnai atsimerkia . Jei neatsimėrks per kelias dienas tai visgi ne infekcija, o kažkas rimčiau.
Atsakyti
QUOTE(MeiLLi @ 2013 02 11, 17:56)
Prašom. Svarbu padėtų. Aš pati graużikams perku http://www.vaistas.l...-45ml-n.15.html šiuos akių lašus. Jie parduodami po vieną pipetukę tai kainuoja apie 1lt . Pilu  tiiesiog ant užmerktos akutės. Jei vistiek neatsimerkia tai du kartus per dieną lašinu kol pilnai atsimerkia . Jei neatsimėrks per kelias dienas tai visgi ne infekcija, o kažkas rimčiau.


Ačiū labai 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveiki 4u.gif ohh priplepėta šiandien nemažai smile.gif tik prastom naujienom verysad.gif
QUOTE(guziukas @ 2013 02 11, 11:56)
Sveikos mergytes 4u.gif

As su tokiu liudesiu pas jus unsure.gif turim atsisveikint vistik su savo smiltpelem

Skaičiau, skaičiau ir apsiašarojau verysad.gif jautrus aš žmogutis
Labai liūdna, bet vistik vaiko sveikata svarbiausia, laikykitės, o mažosios draugės tikėkimės suras gerus naujus namučius 4u.gif

Liepa, na va MeiLLi jau užbėgo prieš mane biggrin.gif , lašinkit lašiukus ir pasveiksit mirksiukas.gif
Atsakyti