Įkraunama...
Įkraunama...

Smiltpelės

Kazkaip niekada nebuvau girdejusi apie siuos katinukus blush2.gif , bet uzejau i i temute ju paziurineti smile.gif .Tikri grazuoliai wub.gif , labai idomus .
Atsakyti
QUOTE(musyte015 @ 2013 01 31, 20:40)
Kazkaip niekada nebuvau girdejusi apie siuos katinukus  blush2.gif , bet uzejau i i temute ju paziurineti  smile.gif .Tikri grazuoliai  wub.gif , labai idomus .


Jie ir sudėjimu/ūgiu išskirtiniai - didesni ir stambesni smile.gif Man jie labai patinka rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(Kapučina* @ 2013 01 31, 15:35)
Šiaip jų kaina bus apie kelis tūkstančius, tiksliai nežinau, bet man padovanos, nes dukra esu visgi  blush2.gif  (tėčio katės vaikai)


Tai kai turėsite - pasirodykite čia... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Liepa18* @ 2013 01 31, 20:45)
Tai kai turėsite - pasirodykite čia...  smile.gif


Būtinai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Liepa18* @ 2013 01 31, 21:45)
Jie ir sudėjimu/ūgiu išskirtiniai - didesni ir stambesni smile.gif Man jie labai patinka  rolleyes.gif


Toki rimti katinai man jie pasirode , solidus ax.gif

QUOTE(Kapučina* @ 2013 01 31, 21:55)
Būtinai  mirksiukas.gif

Lauksim smile.gif
Atsakyti
QUOTE(musyte015 @ 2013 01 31, 21:20)
Toki rimti katinai man jie pasirode , solidus  ax.gif

Charakterį turi tai ohoho, tėčio katė tarsi namų karalienė ir šiaip jos paprastai nepaniūrkysi - nenori ji, tai ir gausi su lepcėm per rankas biggrin.gif

Ok, grįžtam prie pelių 4u.gif
Atsakyti
Pas mus tai ramuma , tyluma smile.gif .Tiek tas kokosas tiko joms ( jiems ) , kad jų net negirdėti ir nematyti .
Atsakyti
QUOTE(musyte015 @ 2013 02 01, 22:52)
Pas mus tai ramuma , tyluma  smile.gif .Tiek tas kokosas tiko joms ( jiems ) , kad jų net negirdėti ir nematyti .

thumbup.gif mano tai pelė šiuo metu kažkokia ramesnė pasidarė, ankščiau naktim miegot neeidavo, o dabar tyla naktį, dieną irgi nesigirdi..
Atsakyti
QUOTE(Kapučina* @ 2013 02 02, 00:10)
thumbup.gif  mano tai pelė šiuo metu kažkokia ramesnė pasidarė, ankščiau naktim miegot neeidavo, o dabar tyla naktį, dieną irgi nesigirdi..

Na va , tai ir geros naujienos smile.gif .
Atsakyti
Vakar Kikoj maciau pirkti kokosu riesutu jau padarytu , tai kazkaip toks juokas sueme biggrin.gif , na va ,nei vargti , nei ka gatava nusiperki ir viskas .
Bet kai gryzau namo paziurejau i pelytes tas savo riesute smile.gif gulincias , vis gi verta buvo pavargti .
Atsakyti
O mano pelytė man įtartina pasidarė, kažkokia netokia, išlenda kartais, o šiaip visą laiką praguli, pramiega, keista...ji tokia iš aktyvesnių yra.. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Kapučina* @ 2013 02 04, 14:15)
O mano pelytė man įtartina pasidarė, kažkokia netokia, išlenda kartais, o šiaip visą laiką praguli, pramiega, keista...ji tokia iš aktyvesnių yra.. unsure.gif

Gal buna joms taip , ramūs ir aktyvūs koki periodai g.gif
Atsakyti
QUOTE(musyte015 @ 2013 02 05, 11:42)
Gal buna joms taip , ramūs ir aktyvūs koki periodai  g.gif


Nežinau g.gif

Viskas susitvarkė su pelyte, aktyvi, tik dabar nebe naktim, o dienom doh.gif biggrin.gif
Atsakyti