Įkraunama...
Įkraunama...

Smiltpelės

Keliam temutę į viršų 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
pas mus tai nieko naujo , dziaugiames kad naujas namas ( riesutas ) vis dar nesugrauztas smile.gif . O pelytes jame gyvena smile.gif .
Atsakyti
Pas Kapučina* matau medinis namukas smile.gif Tai įdomu kaip su jais? Per kiek laiko sudoroja?
Mūsiškės dabar neturi jokio namelio, miega savo sukapstytoje krūvoje...
Papildyta:
QUOTE(laira4 @ 2013 01 17, 03:12)
Nėr už ką, praneškite, kai/jei atsivešite kokį mažuliuką smile.gif


Būtinai smile.gif
Papildyta:


QUOTE(Onora @ 2013 01 17, 22:26)
o jeigu mergaite rankas vanile pasikvepintu siek tiek, gal nekastu? cia siaip isvedziojimas, bet gal padetu


O kokio pavidalo vanilę geriau pabandyti? Ar tiktų tą konditerinė pvz?
Atsakyti
QUOTE(*Liepa18* @ 2013 01 29, 10:49)
O kokio pavidalo vanilę geriau pabandyti? Ar tiktų tą konditerinė pvz?


nezinau, nebandziau, reiktu placiau pasidometi, bet jei pati bandyciau, matyt, vaniles anksti naudociau, patrinciau seklyciu tarp delnu.
Atsakyti
QUOTE(*Liepa18* @ 2013 01 29, 11:49)
Pas Kapučina* matau medinis namukas smile.gif Tai įdomu kaip su jais? Per kiek laiko sudoroja?


Per pusę metų maždaug, gal kiek daugiau. jau antras namelis čia pas mus, sudoroja iki vinių, pamatau, kad susižalojo ir staigiai perku naują smile.gif
Atsakyti
Turiu klausimėlį tų, kurie augina smiltpeles su kate arba šuniu, kaip jie sutaria, ar nebūna peštynių? Nes rudenį gausiu katę, tai biški baisu unsure.gif
Atsakyti
Jei katytė bus jauna tai tikrai nekils problemų jei auklėsi
Atsakyti
QUOTE(MeiLLi @ 2013 01 30, 16:44)
Jei katytė bus jauna tai tikrai nekils problemų jei auklėsi


Katytė pas mane atkeliaus 3 mėnesių, bus auklėjama mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kapučina* @ 2013 01 30, 17:18)
Katytė pas mane atkeliaus 3 mėnesių, bus auklėjama  mirksiukas.gif


Na manau mažam kačiukui pradžioje tikrai rūpės kas ten kruta, juda smile.gif
Mes turime katę, bet jai jau 7 m. Pirmomis dienomis žiūrėjo smalsiai ir atsargiai, o vėliau priprato. Dabar dažnai miega šalia jų narvo ar šiaip žiūri ką ten jos veikia. Na žodžiu pas mus viskas draugiškai.

Tiesa, dar priklauso kokios veislės katė bus?
Atsakyti
QUOTE(*Liepa18* @ 2013 01 30, 23:19)
Na manau mažam kačiukui pradžioje tikrai rūpės kas ten kruta, juda smile.gif
Mes turime katę, bet jai jau 7 m. Pirmomis dienomis žiūrėjo smalsiai ir atsargiai, o vėliau priprato. Dabar dažnai miega šalia jų narvo ar šiaip žiūri ką ten jos veikia. Na žodžiu pas mus viskas draugiškai.

Tiesa, dar priklauso kokios veislės katė bus?


Na spėju, reiks stebėt katę visą laik pirmosiomis dienomis arba pelę laikyt kambarį ir uždaryt jį, kad katė neitų. Katė - Meino Meškėnė 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kapučina* @ 2013 01 30, 23:25)
Na spėju, reiks stebėt katę visą laik pirmosiomis dienomis arba pelę laikyt kambarį ir uždaryt jį, kad katė neitų. Katė - Meino Meškėnė  4u.gif


Nuostabios šitos katės, mano svajonė tokią turėti... smile.gif O jei ne paslaptis kiek kainuos ji jums? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*Liepa18* @ 2013 01 31, 00:32)
Nuostabios šitos katės, mano svajonė tokią turėti... smile.gif O jei ne paslaptis kiek kainuos ji jums?  ax.gif


Šiaip jų kaina bus apie kelis tūkstančius, tiksliai nežinau, bet man padovanos, nes dukra esu visgi blush2.gif (tėčio katės vaikai)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kapučina*: 31 sausio 2013 - 14:43