QUOTE(Lady Dy @ 2013 05 15, 11:39)
Mes jame negyvename,kiek žinau skyrybų atveju jis nedalomai liktų man
I dar galimi buto pirkėjai jauna šeima,aišku jie imtųsi paskolą,o kaip notarui reiks nurodyt tikrąją pardavimo-pirkimo sumą,nes dažnai nurodoma mažesnė,kad mokėt mažesnius mokesčius
Vyro sutikimo reikes TIK jei tas butas yra "jungtines nuosavybes". Jei jis yra Jusu asmenine nuosavybe tada vyras cia ne prie ko.
Kitas aspektas yra jei sis butas yra "seimos turtas". Seimos turtui priskyriamas tas nekilnojamasis turtas kuris priklauso jums arba vyrui(nesvarbu kokios nuosavybes teise: asmenines ar jungtines) kuriame jus gyvenate su seima, ARBA jei tai yra vienintelis seimos nekilnojamasis turtas(t.y. pvz jusu seima turi nuosava buta Alytuje, bet jus ten negyvenate, o nuomuojates buta Vilniuje ir daugiau nekilnojamojo turto neturite. Tai tas butas Alytuje butu seimos turtas). Taigi siuo atveju norint parduoti seimos turta reikia ir teismo leidimo ir vyro sutikimo.
Kas del mazesnes pardavimo sumos sutartyje:
Nieko neiseis jei butas perkamas su paskola ir paskolos dydis bus daugiau negu 70% nuo busto vertes. Jei pirkejai neturi daug grynu, tai is kur jie juos paims kad sumoketi jums uz buta "neoficialiai"? Taip pat kaip tokiu atveju jus zadate uztikrinti tu pinigu gavima, pasitikesite pirkejo zodziu?