Įkraunama...
Įkraunama...

Biseris

Ir dar prie tų pačių karolių padariau auskarus bigsmile.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Caculė: 21 gegužės 2006 - 22:28
Tikiuosi dar nenusibodau,bet štai tokį patį vėrinuką sukonstrava,tik šis baltos spalvos ir ne man tongue.gif blush2.gif lotuliukas.gif karoooliai ,
karoooliai1 . Beje...tuos tarpus darau specialiai,kad matytųsi tas stiklinis karoliukas,nes kai pasižiūriu į tas foto,tai dėl prastos kokybės nelabai ten suprantama kas per daikts įkištas unsure.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
As labai susizavejau jusu visu padarytais papuosalais thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
labai noreciau parodyti savo darbelius.jusu teismui idedu pirmaji smile.gif 4u.gif mano darbelis smile.gif
Atsakyti

Stai dar vienas 4u.gif smuikelis cia mano pats pirmasis darbelis 4u.gif blush2.gif
Cia laumzirgis (tik viela per stora buvo tai labai sunkiai pagaminau smile.gif darbelis smile.gif
karoliai
dar vienas papuosalas ant kaklo smile.gif

Labai atsiprasau uz bloga kokybe,nes neturiu fotoaparato tai tenka skanuoti blush2.gif
Atsakyti
karoliukus tvirtinu prie odos smile.gif nepradurdama kitos puses 4u.gif

dar vienas papuosalas (tik kazkodel spalvos netokios biggrin.gif siaip tie labai tamsus karoliukai yra melyni g.gif ) papuosaliukas smile.gif
Atsakyti
Sveikos, visos karoliukų fanės mirksiukas.gif
Bandysiu pasirodyti ir aš blush2.gif
komplektėlis
drugelis
Čia mano pati pradžia ax.gif
Atsakyti
Labai noreciau parodyti dar keleta darbeliu 4u.gif tikiuosi neatsibosiu jums blush2.gif
pakabukas smile.gif
auskariukai (pirma karta veriau su vielute)
Atsakyti
Man labai patiko šitas Nettos darbelis:
user posted image
Gal galėtumėte kas nors parašyti kaips jis daromas arba kokią schemutę įmesti. ax.gif
Atsakyti
Ačiū už pagyrimus mano darbeliui 4u.gif
Kaip galvojat ar tokią apyrankę iš svarovskių kas nors čia internete pirktų? kiek prašytumėt už tokią? g.gif blush2.gif
user posted image
Atsakyti
Gal dabar geriau ax.gif


user posted image
Atsakyti
Sveikutės smile.gif
Kaip šaunu kad šiam skyrelyje kas diena,vis naujiena bigsmile.gif Labai smagus gandrelis,jis tiesiog mazas-kai paugės tai ir stovėt išmoks smile.gif labai grazu

QUOTE
QUOTE(Fėja-Būrėja @ 2006 05 25, 10:36)

Niu labai gražu  thumbup.gif . Kaip darei?


Fėja-Būrėja auskariukus dariau tokio aparačiuko dėka,šiaip juo galima megzti šniurelius batams,ar šniurelius į kokį drabuziuką,bandziau graziais siūlais ir karoliukais daryt vėrinuką kaklui(bet tai mano mėginukai-fantazijos,kuriais bandziau jį pritaikyt ir kitur biggrin.gif )
Pbandziau megzt vėlute įterpiant karoliukus,poto auskariukus apvilkau numegztu gaminuku ir pritvirtinau biggrin.gif
Ryt pasistenksiu rast laiko jį nufotografuot ir įdėsit nuotraukėlę jums

Čia kaip jau vieną sykį rodziau mėginukas su siūlais ir karoliukais vėrinukas
Atsakyti
Kobryte,labai gražu wub.gif thumbup.gif:
Moonlight,mielas gandriukas... 4u.gif thumbup.gif

O čia mano kuklus vėrinukas blush2.gif
Atsakyti