Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame JAV parduotuvėse 231

o kiek tax butu perkant is gap?
Atsakyti
Labai labai laukiu
www.anntaylor.com
paskutine diena 30% kodukas
user posted image
Atsakyti
Kada planuojat pirkti Victoria Secret?
Atsakyti
QUOTE(lule @ 2012 11 10, 21:41)
Kada planuojat pirkti Victoria Secret?

vs eilute , bet perkam kai tik galim 4u.gif
Atsakyti
Tai iki 12 dienos sancu mazai kad pirksit? ax.gif
Atsakyti
ar siandien pirktumet Gap? kiek taxai?
Atsakyti
Gal kas esate pirke patalyne? Ar yra kazkoks standartas dydziam? Radau, kad parasyta: Full:one flat sheet, one fitted sheet and two standard pillow case (cis is TH), bet konkreciu dydziu neraso.
Kaip manote ar tiktu dvigulei lovai ir dvugulei antklodei apvilkti?
Atsakyti
Mergaitės, gal pirkote šią paletę ar verta dėmesio?
http://www.sephora.c...8?skuId=1456805
Atsakyti
QUOTE(lule @ 2012 11 10, 22:38)
Tai iki 12 dienos sancu mazai kad pirksit?  ax.gif

jeigu is kelnaiciu akcijos- tai jau tikrai nenupirksim sad.gif

QUOTE(*Mulate* @ 2012 11 10, 22:43)
ar siandien pirktumet Gap? kiek taxai?

pirksim siandien gap . taxai 5.5%
rasom pirmame psl 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(spygliz @ 2012 11 10, 21:44)
drinks_cheers.gif man sitas ir dydziu ir spalva patinka, galetu blizguciu nebut, butu idealus Guess

Zinok,mano panasaus dizaino,bet ne karaminis,su odine payranke,nors ju buvo ir metaliniu,***** branda prisiminciau,tikrai rasciau g.gif Grazus zinok,drauge pamate,sake,atsibos is kart paimsiu biggrin.gif
AAA,radau
http://www.amazon.co...2...088&sr=1-31

Man staltieses kokios grazios,zakardu austos reikia,kazi kur ieskot? g.gif
Papildyta:
QUOTE(mergyytte @ 2012 11 10, 21:24)
Tai gal ir man imt 4  g.gif  gal zinot kiek pas jus per pecius?  ax.gif

Nesimatavau niekada..Per krutine netoli 90 ax.gif
Atsakyti
QUOTE(omny @ 2012 11 10, 22:31)
Turim daug GAP striukiu  biggrin.gif Visos labai super  thumbup.gif Nesiojasi puikiai, ir labai patiko tie visi "papildomi priedai" kaip kad slidininku rubuosebuna. Pasilenkus nugara nebuna nuoga ir pan.
Paltukas  tokio modelio turim 2 - laaabai  wub.gif Tiesa pasakius man kaip tik labai gerai kad juodi, nes nebutina galvos sukt renkantpirstines, kepures kad is bendro vaizdo nesigautu misraine biggrin.gif Bet nepriestarauciau jei pradetu siuti tokius navy ar grey spalvytes  4u.gif Bet vienintelis siu paltuku minusas - nenusegamas kapisonas  unsure.gif


imsiu sita, is GAP wub.gif jau apsisprendziau, su nuolaida, gera kaina gausis drinks_cheers.gif
as irgi navy noreciau spalvos, nes is ralph laureno turejo geruciuke, ir labai grazia, bet nelaime nutiko su ta striuke, labai gaila, bet reikia naujos, nusiziurejau sita vakar is ralph lauren :

Striuke

bet gaila butu jeigu vel kur sugadintu unsure.gif kaip MM sako, su ralph laureno striukem tai tik i baznycia sekmadieniais, ne i mokykla kasdien biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daliux78: 11 lapkričio 2012 - 00:02
labai laukiu
www.landsend.com


user posted image
Atsakyti