Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame JAV parduotuvėse 231

QUOTE(MoulinRouge @ 2012 11 15, 19:09)
Mados klyksmas - TANGLE TEEZER  4u.gif

user posted image

oho dar apie toki nieko nezinau g.gif
Papildyta:
QUOTE(vaideliukas @ 2012 11 15, 19:12)

o ar tinka ploniems besiveliantiems plaukams ax.gif
Atsakyti
QUOTE(MoulinRouge @ 2012 11 15, 17:53)
Ale del jusu zuikeliu - lapuciu tai liudesys...  verysad.gif

ai, ne pasaulio pabaiga mirksiukas.gif lapes gaila, aisku ,bet ir nykstukas bus neblogas be dideliu pastangu biggrin.gif ir peliukui vaikas pasirase su salyga, kad nosies nepaisysiu juodai doh.gif sake, jeigu dazysiu- tai niekuo nebus visai smile.gif

QUOTE(MoulinRouge @ 2012 11 15, 18:09)
Mados klyksmas - TANGLE TEEZER  4u.gif

reik pasidometi g.gif
Atsakyti
QUOTE(MeistroMargarita @ 2012 11 15, 14:44)
Ideeli si ryta pirkom  4u.gif

As tai pasiguosiu ,kaip man su kalediniais pirkiniais vaikams nesiseka  doh.gif Nupirkau gi mazajai ta lapes kostiuma-tai suzinojau po keliu dienu, kad visi bus nykstukai  doh.gif  Dabar nupirkau sunui kailine liemene zuikio kostiumui kalediniam vaidinimui -tai suzinojau , kad tas vaidinimas Advento ,ne Kaledu ir bus cia kazkada greit  doh.gif  O norejau nors karta karnavalui pasiruosti ,kaip pareiginga mama ne paskutine minute sad.gif

va va del to man ir buvo kilus mintis is kur jus zinot ka vaikas vaidins g.gif

QUOTE(MoulinRouge @ 2012 11 15, 18:39)
Labai aciu mergaitems uz operatyviai sugaudyta tik spejusia pasirodyt mackage ''shuba''S dydzio, jau kaip lauksiu!  wub.gif

user posted image

kur uz kiek???kaip noriu tokios verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(MoulinRouge @ 2012 11 15, 17:39)
Labai aciu mergaitems uz operatyviai sugaudyta tik spejusia pasirodyt mackage ''shuba''S dydzio, jau kaip lauksiu!  wub.gif

user posted image

Fainuolis! bigsmile.gif Is kur? ax.gif

QUOTE(MeistroMargarita @ 2012 11 15, 17:49)
wub.gif
kaip smagu man siandien!  tongue.gif ir Vvaivai grozi paciupom, ir Mackagiuka biggrin.gif


Tai jau tikrai thumbup.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti

o ar tinka ploniems besiveliantiems plaukams ax.gif
[/quote]

Mano plaukai tiesus, bet megejai pasivelti. Nera ir stori tik kad nemazai. Tai man jis visai patinka. Dantukai lankstus tokie, nepesa labai plauku, issukuoja. Minusas tik ziema, kad plastikiniai dantukai truputi elektrina plaukus sukuojant. Bet man jie ir taip elektrinasi visa laika kai salta. Tai gal sepetys nekaltas smile.gif
Papildyta:

kur uz kiek???kaip noriu tokios verysad.gif
[/quote]

O cia ne ta pati striukyte is Gilt? g.gif
Atsakyti
QUOTE(MeistroMargarita @ 2012 11 15, 18:19)
reik pasidometi  g.gif


Aha, toks idomus, bet jau skina baisingai laurus 'kaltunu' sukavime biggrin.gif Cia as toki atknisau kai savo kudloms issisukuot ieksojau 4u.gif

QUOTE(spygliz @ 2012 11 15, 18:20)
kur uz kiek???kaip noriu tokios  verysad.gif


QUOTE(VVaiva @ 2012 11 15, 18:21)
Fainuolis!  bigsmile.gif Is kur?  ax.gif


Palyginus nebrangiai... bluefly.com (maciau dar XS buvo diena, gal teber) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MoulinRouge @ 2012 11 15, 19:29)
Aha, toks idomus, bet jau skina baisingai laurus 'kaltunu' sukavime  biggrin.gif  Cia as toki atknisau kai savo kudloms issisukuot ieksojau  4u.gif
Palyginus nebrangiai... bluefly.com (maciau dar XS buvo diena, gal teber)  4u.gif

neber..tikriausiai ir xs nupirkai kad neliktu lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
spygliz, nepirkau dvieju lotuliukas.gif Bet kai 'pravierke' dariau ten, tai buvo atsirade 2 vnt S ir 2 vnt. XS dydzio, gal dar uzves 4u.gif

As sita shubele kai pamaciau va sitoj foto (raso irgi espresso spalva, bet kazkaip kitaip atrodo...na gal nuo apzvietimo skirtumas nuotrauku), iskart primeciau, kad prie tu juodu vaskiniu dzinsiuku bus grazu ( i kuriuos privaleisu itilpti doh.gif ) wub.gif

user posted image
Papildyta:
cia dar ju yra, bet biski brangiau ruda, o juoda tik M dydis g.gif

MACKAGE - 'kozha' 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MoulinRouge: 15 lapkričio 2012 - 18:34
QUOTE(spygliz @ 2012 11 15, 18:20)
va va del to man ir buvo kilus mintis is kur jus zinot ka vaikas vaidins  g.gif
kur uz kiek???kaip noriu tokios  verysad.gif

tai,kad pas sunu darzelyje visad misko zverys buvo visus metus biggrin.gif galvojau , kad ir cia tas pat bus smile.gif

visokie paltukai Ruelaloj wink.gif

DKNY striukes 4u.gif
Papildyta:
Ideeli vaikiska polo striukyte 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MoulinRouge @ 2012 11 15, 19:38)
spygliz, nepirkau dvieju  lotuliukas.gif  Bet kai 'pravierke' dariau ten, tai buvo atsirade 2 vnt S ir 2 vnt. XS dydzio, gal dar uzves  4u.gif

As sita shubele kai pamaciau va sitoj foto (raso irgi espresso spalva, bet kazkaip kitaip atrodo...na gal nuo apzvietimo skirtumas nuotrauku), iskart primeciau, kad prie tu juodu vaskiniu dzinsiuku bus grazu ( i kuriuos privaleisu itilpti doh.gifwub.gif

user posted image
Papildyta:
cia dar ju yra, bet biski brangiau ruda, o juoda tik M dydis  g.gif

MACKAGE - 'kozha'  4u.gif

Nu ZIAURIAI grazi ,puikus pirkinys,tokiu geriu siandien mergaites prigaude.
MR tai turesit savo svajomiu bomberiuka wub.gif
Vvaivai jau atvirai pareiskiau,kad pavydziu ne tas zodis biggrin.gif
Papildyta:
O mano maziui va ka nupirko bigsmile.gif
http://www.ideeli.co...st_view/2578306
Dar galvoju,gal ir dickiui reiktu paimt,kol yra g.gif Nors jis turi,bet kaina liuks,daiktas kokybiskas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(jottauute @ 2012 11 15, 18:54)
Nu ZIAURIAI grazi ,puikus pirkinys,tokiu geriu siandien mergaites prigaude.
MR tai turesit savo svajomiu bomberiuka wub.gif
Vvaivai jau atvirai pareiskiau,kad pavydziu ne tas zodis biggrin.gif
Papildyta:
O mano maziui va ka nupirko bigsmile.gif
http://www.ideeli.co...st_view/2578306
Dar galvoju,gal ir dickiui reiktu paimt,kol yra g.gif Nors jis turi,bet kaina liuks,daiktas kokybiskas wub.gif


Aciu...Aha, panasu, kad turesiu wub.gif bigsmile.gif

Nu puikus vaikui pirkinukas thumbup.gif Net nedasikapsciau iki ten bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(MeistroMargarita @ 2012 11 15, 18:47)



gal galit pakonsultuoti del dydziu? ar cia didesniems vaikams? imciau 5 m vaikui
Atsakyti