Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame JAV parduotuvėse 231

QUOTE(jottauute @ 2012 11 10, 19:30)
Labai tikiuosi,kad tiks ***natalijai*** wub.gif Kaip smalsu pamatyt bliuskyte butu wub.gif As savo suknytes Malandrino irgi dar nepasiemus wub.gif Jauciu,kokia minkstute,silta bus thumbup.gif


O kaip dydziai Malandrino? Bliuzeles vienos noreciau, nesioju xs, s, koki imti 0 ar 2?
Atsakyti
QUOTE(EDTA67 @ 2012 11 10, 20:47)
La prairie Silver rain už 84 USD (dar kaip suprantu su 20 proc. nuolaida) turbūt gera kaina?
http://www.fragrance.../wf/en_US/05737

raso, kad 15 % nuolaidele 4u.gif

QUOTE(MeistroMargarita @ 2012 11 10, 20:47)
o kodel negrazu ? man tai visai grazu su spalvotais aksesuarais viskas normaliai  ax.gif  yra daugiau spalvu . tik kitokios jos  unsure.gif

nezinau net, kazkaip taip atrodo smile.gif na gal ir tiesa sakai, reiks spalvotu aksesuaru ir grazu bus 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daliux78: 10 lapkričio 2012 - 20:01
QUOTE(daliux78 @ 2012 11 10, 20:43)
aciu, ta juoda striuke ziurineju, bet negrazu kad juoda spalva mergaitei  unsure.gif  keista, kad tik juoda spalva sukure mergaitems  unsure.gif

aha, zinau sita branda  wub.gif  na as kaip ir turiu liemene, ( MM jau bara, kad nereikia man daugiau  liemeniu ) tai ir neieskau pirkti, tik ta TB uzmaciau, ir sugalvojau ideti, nes labai grazi pasirode  wub.gif  wub.gif

is theory man sita grazute  wub.gif

Vest

Labai,bordo man labai grazi spalva,juodo kasmyriuko golfas ,vaskuoti dzinsiukai ir kaip thumbup.gif mmmm wub.gif

O as su liemenem nesusidraugauju,ant kitu man grazu labai.Viena buvau be galo grazia paciupus ,bet pardaviau.
Fragrancenet meta ir man 20% kupona bigsmile.gif Tik noreciau ryt i Kriste subegiot,siandien tingejom.Idomu,ar galios ryt 20% g.gif
Papildyta:
QUOTE(mergyytte @ 2012 11 10, 20:53)
O kaip dydziai Malandrino? Bliuzeles vienos noreciau, nesioju xs, s, koki imti 0 ar 2?

As S nesioju,4 dydi viska Malandrino perku. rolleyes.gif
Atsakyti

laukiame

www.gap.com
40% vienkartinis kodukas
user posted image

www.sephora.com
-20% kodukas
user posted image

www.bloomingdales.com
-20% ir -10% kodukai
user posted image

factory.jcrew.com
-20%
user posted image

www.armaniexchange.com

user posted image

www.anntaylor.com
paskutine diena 30% kodukas
user posted image

www.wrangler.com
www.rugby.com-20%
www.jcrew.com
www.saksfifthavenue.com
www.lordandtaylor.com
usa.tommy.com
shop.timberland.com-20%
www.sierratradingpost.com
www.talbots.com
www.landsend.com-30%
www.shoes.com
www.6pm.com
www.victoriassecret.com
www.ralphlauren.com-15%
www.anntaylor.com
www.shoptheshoebox.com
-10%
www.macys.com
www.yoox.com
gap.com
shop.nordstrom.com
www.columbia.com
www.bostonproper.com
www.forever21.com
www.aeropostale.com
www.ae.com-15%

vaikuciams
www.childrensplace.com
www.gymboree.com-20%
www.disneystore.com-25%

groziui smile.gif
www.sliceofnature.com
www.maccosmetics.com
www.sleekhair.com
www.paulaschoice.com
www.fragranceshop.com-10%
www.fragrancenet.com-20%
www.nyxcosmetics.com
www.luckyscent.com
www.thebodyshop-usa.com

virtuvei
www.williams-sonoma.com
www.harney.com
www.starbucksstore.com

sveikatai
www.vitacost.com
www.puritan.com

isparduotuves
www.modnique.com
www.ruelala.com
www.myhabit.com
www.ideeli.com
www.hautelook.com



Atsakyti
QUOTE(jottauute @ 2012 11 10, 20:14)
Labai,bordo man labai grazi spalva,juodo kasmyriuko golfas ,vaskuoti dzinsiukai ir kaip thumbup.gif mmmm wub.gif

O as su liemenem nesusidraugauju,ant kitu man grazu labai.Viena buvau be galo grazia paciupus ,bet pardaviau.
Fragrancenet  meta ir man 20% kupona bigsmile.gif Tik noreciau ryt i Kriste subegiot,siandien tingejom.Idomu,ar galios ryt 20% g.gif
Papildyta:

As  S nesioju,4 dydi viska Malandrino perku. rolleyes.gif

Tai gal ir man imt 4 g.gif gal zinot kiek pas jus per pecius? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jottauute @ 2012 11 10, 19:51)
Man irgi wub.gif  drinks_cheers.gif

As ir juoda turiu,mergaites pagave,grazu juodas ir man labai wub.gif

bigsmile.gif tai rodyk koki..jei nenori cia i az pleasssseeee...pati.noriu viso juodo, bet kol kas tik guess aptikau grazu...reik juodo prie zebru wink.gif

QUOTE(daliux78 @ 2012 11 10, 19:57)
vajetus koks grozis  bijau.gif  wub.gif  wub.gif

i kaina neziureti   ph34r.gif

GROZIS

blink.gif kiek poru ugg iseitu doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(spygliz @ 2012 11 10, 21:27)
bigsmile.gif tai rodyk koki..jei nenori cia i az pleasssseeee...pati.noriu viso juodo, bet kol kas tik guess aptikau grazu...reik juodo prie zebru wink.gif
blink.gif kiek poru ugg iseitu  doh.gif  lotuliukas.gif

Ryt butiniausiai drinks_cheers.gif Neturiu foto,bet kazka sugalvosim biggrin.gif Gal google rasiu arba realia imesiu . drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(jottauute @ 2012 11 10, 21:43)
Ryt butiniausiai drinks_cheers.gif Neturiu foto,bet kazka sugalvosim biggrin.gif Gal google rasiu arba realia imesiu .  drinks_cheers.gif

drinks_cheers.gif man sitas ir dydziu ir spalva patinka, galetu blizguciu nebut, butu idealus Guess
Atsakyti
QUOTE(spygliz @ 2012 11 10, 21:27)
bigsmile.gif tai rodyk koki..jei nenori cia i az pleasssseeee...pati.noriu viso juodo, bet kol kas tik guess aptikau grazu...reik juodo prie zebru wink.gif
blink.gif kiek poru ugg iseitu  doh.gif  lotuliukas.gif

ypac. tu, kur pirkom po 24 $ kazkada laugh.gif visam gyvenimui uztektu biggrin.gif

Junkites prie www.polo.com - 15 % nuolaidele drinks_cheers.gif

ir www.gap.com - 40 % viskam drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daliux78: 10 lapkričio 2012 - 21:10
QUOTE(daliux78 @ 2012 11 10, 22:04)
ypac. tu, kur pirkom po 24 $ kazkada  laugh.gif  visam gyvenimui uztektu  biggrin.gif

Junkites prie www.polo.com - 15 % nuolaidele  drinks_cheers.gif

ir www.gap.com - 40 % viskam   drinks_cheers.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
www.yoox.com

user posted image
Atsakyti
QUOTE(daliux78 @ 2012 11 10, 19:07)
mergiukai, patarkit kas is gapuko turit kokias striukes, ar snowpant, noriu  nupirkti vaikams, kol 40 % nuolaida yra, jau keleta metu neturim nieko is gap outwear, tai nezinau ka geriau ciupti  smile.gif

Turim daug GAP striukiu biggrin.gif Visos labai super thumbup.gif Nesiojasi puikiai, ir labai patiko tie visi "papildomi priedai" kaip kad slidininku rubuosebuna. Pasilenkus nugara nebuna nuoga ir pan.
Paltukas tokio modelio turim 2 - laaabai wub.gif Tiesa pasakius man kaip tik labai gerai kad juodi, nes nebutina galvos sukt renkantpirstines, kepures kad is bendro vaizdo nesigautu misraine biggrin.gif Bet nepriestarauciau jei pradetu siuti tokius navy ar grey spalvytes 4u.gif Bet vienintelis siu paltuku minusas - nenusegamas kapisonas unsure.gif
Atsakyti