Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame JAV parduotuvėse 231

Ar daug dar truksta http://www.thebodyshop-usa.com/ pirkimui? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sirana @ 2012 11 15, 11:54)
Ar daug dar truksta http://www.thebodyshop-usa.com/ pirkimui?  ax.gif

nedaug , bet truksta ax.gif

psl neveikia mad.gif norejau dar tas graziasias kaledines dovaneles pareklamuoti smile.gif pats laikas pirkti dabar . neaisku ,kaip veliau siuntinukai keliaus,nes sake, kad jau apkrovos dideja.. sia savaite irgi tik savaitgali laukiam dezuciu ax.gif
tad paskubekit labai su dovanelem, kad sventems streso nebutu smile.gif

ta proga, laukiu Starbucks iki 13val ir einu pirkti wink.gif
Atsakyti
MM, aciuuu uz Rudsak groziiiiiii clap.gif yahoo.gif
Jeeeetus, kad ir didelis bus, mazinsiu lotuliukas.gif Bet toks grozis tokia kaina, kazkas nerealaus thumbup.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(MeistroMargarita @ 2012 11 15, 13:08)
nedaug , bet truksta ax.gif

psl neveikia  mad.gif norejau dar tas graziasias kaledines dovaneles pareklamuoti smile.gif pats laikas pirkti dabar . neaisku ,kaip veliau siuntinukai keliaus,nes sake, kad jau apkrovos dideja.. sia savaite irgi tik savaitgali laukiam dezuciu ax.gif
tad paskubekit labai su dovanelem, kad sventems streso nebutu smile.gif

Jo, puslapis pakibęs jų tuo tarpu - gal neilgam...
Aš irgi porą malonių smulkmenų dovanoms iš ten pasiunčiau. Ir dar vakar buvau apžiūrėt ir pamėgint rutulino blizgio TBS parduotuvėje, tai laukiu jau savo atkeliaujant. Visai nieko turėtų būti. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(VVaiva @ 2012 11 15, 12:21)
MM, aciuuu uz Rudsak groziiiiiii  clap.gif  yahoo.gif
Jeeeetus, kad ir didelis bus, mazinsiu  lotuliukas.gif Bet toks grozis tokia kaina, kazkas nerealaus  thumbup.gif  wub.gif  wub.gif

drinks_cheers.gif lauksim nekantrai kartu biggrin.gif
Papildyta:
Laukiam labai
factory.jcrew.com
-30%
user posted image

www.jcrew.com
-30% kodukas
user posted image

Atsakyti
QUOTE(VVaiva @ 2012 11 15, 12:21)
MM, aciuuu uz Rudsak groziiiiiii  clap.gif  yahoo.gif
Jeeeetus, kad ir didelis bus, mazinsiu  lotuliukas.gif Bet toks grozis tokia kaina, kazkas nerealaus  thumbup.gif  wub.gif  wub.gif

Ko taip dziaugiesi lotuliukas.gif Rodyk, ka ten mergaites nukove? ax.gif
Atsakyti
Sveikos,
visada ka gaunu is mergaiciu wub.gif
Tik vat jau prisiruosiau parasyt,kad dvi suknytes, kurias vasara gavau-taip ir guli lentynoj, nes patingejau sporto klube padirbet blush2.gif

Taigi-gal kam artejancioms Kaledoms noresis pasipuost labai graziom dviem suknytem, pirkta Ideeli su didelem % (naujos su visom etiketem, atiduosiu lygiai kiek pati mokejau MM ir Daliux-rasykit i AZ kas susidomejot 4u.gif )

16USA dydis, tiks ir 14dydziui, tik mergaitei ne aukstesnei nei 172cm (man todel ir netiko, nes esu zymiai aukstesne). Nugaroje V iskirpte-galima nesiot ir ja i prieki... wub.gif
user posted image

14USA dydis, Nude spalva su bronzos zvyneliais wub.gif
user posted image
Papildyta:
QUOTE(MoulinRouge @ 2012 11 15, 11:56)
doh.gif

Man su beta irgi teko susidurti... Tai isvada viena - kazkas ten kas tarpininkauja ir bendrauja su klientais yra absoliuti vista be galvos  4u.gif

man su membershop tas pats doh.gif daugiau lt psl net nebandau
Atsakyti
QUOTE(Ramaja @ 2012 11 15, 13:10)
Ko taip dziaugiesi  lotuliukas.gif Rodyk, ka ten mergaites nukove? ax.gif


Nugi sita grozi wub.gif
user posted image

Atsakyti
QUOTE(VVaiva @ 2012 11 15, 15:16)
Nugi sita grozi  wub.gif
user posted image


Cia dabar ismete kokia parduotuve? bigsmile.gif Ideeli per paskutini Red buvo ismetes Rudsak, tai jau liudesys buvo, kad nepapirkau sad.gif
Atsakyti
QUOTE(vaideliukas @ 2012 11 15, 13:29)
Cia dabar ismete kokia parduotuve?  bigsmile.gif  Ideeli per paskutini Red buvo ismetes Rudsak, tai jau liudesys buvo, kad nepapirkau sad.gif

Ideeli si ryta pirkom 4u.gif

As tai pasiguosiu ,kaip man su kalediniais pirkiniais vaikams nesiseka doh.gif Nupirkau gi mazajai ta lapes kostiuma-tai suzinojau po keliu dienu, kad visi bus nykstukai doh.gif Dabar nupirkau sunui kailine liemene zuikio kostiumui kalediniam vaidinimui -tai suzinojau , kad tas vaidinimas Advento ,ne Kaledu ir bus cia kazkada greit doh.gif O norejau nors karta karnavalui pasiruosti ,kaip pareiginga mama ne paskutine minute sad.gif
Atsakyti
QUOTE(MeistroMargarita @ 2012 11 15, 14:44)


As tai pasiguosiu ...


Ojetus tikrai, kad beryšio gavosi console.gif Bet gal kitą mamytę pradžiuginsi ir parduosi laputę bei liemenę prieš pat kalėdas ax.gif
Atsakyti
priminkit ta programa su kuria galiu ieit i guess.com savo kompe turiu,draugo,dbr dar i mokyklos kompa reik irasyt biggrin.gif kai ner ka veikt,smagu palandziot kartais smile.gif)
Atsakyti