Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame JAV parduotuvėse 231

Sakykite, o kur Melissa baciuku galima paziureti? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(agnerici @ 2012 11 14, 23:27)
issiunciau tada uzsakyma 4u.gif

aciu uz mano pirkini 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
Klausimas ne i tema... Gal kuriai kada teko pirkti Beta Stiliuje ka nors? Ar ten originalai? g.gif

http://beta.lt/stilius
Atsakyti
QUOTE(Indre @ 2012 11 15, 10:41)
drinks_cheers.gif kazkada slampinedama frankfurte po parduotuves, irgi maciau vienintele burrbery rankine, be tu langiuku, kurios kaip ir buciau gal norejusi biggrin.gif bet tada nusipirkau tik kasmyrini salikiuka su tais languciais... ir dabar nenesioju, nes mane nervina viskas , kas tampa pas mus masiska doh.gif nu negaliu, kai turguj kabo visos garderobo dalys su burrbery langiukais, o paaskui tos iskabos vaiksto po miesta... kas antra doh.gif vakar pvz maciau mergaite, kuri ejo su a la burrebry paltuku, pedkelnem, saliku ir rankine doh.gif nu nusisauk schmoll.gif o su salikais .... tai gal pas mus jau ir nebera kitokiu, tik burberiski g.gif
mano svajone - prada.. bet tai jauciu, kad dar teks pasvajoti biggrin.gif

gal salika perleist norit? kokia sudetis ir ismatavimai bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo spygliz: 15 lapkričio 2012 - 10:31
QUOTE(aistuliaa @ 2012 11 15, 11:29)
Klausimas ne i tema... Gal kuriai kada teko pirkti Beta Stiliuje ka nors? Ar ten originalai?  g.gif

http://beta.lt/stilius

Teko noreti pirkti. Daugiau niekada nenoresiu ir nebandysiu per Beta.lt/stilius.

Istorija:

1. issirinkau batus uzsisakiau, sumokejau (500 lt - tai kaip ir nemazai sakyciau)
2. gavau patvirtinima kad uzsakymas patvirtintas ir batus gausiu per 14-20 dienu
3. praejo 30 dienu - is ju nei zinios. Rasau e-maila jiems su uzklausimu kur mano batai
4. gaunu atsakyma - kad pas juos rodo kad batus pirkejas atsieme (pastabele - identifikacijai naudojamas unikalus uzsakymo numeris del visa ko)
5. blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif
6. Rasau jiems - as nieko neatsiiminejau, jei neaisku kam atidavete mano batus - man grazinkite pinigus
7. gaunu ats - sistemoje ju rodo kad preke atiduota ir nieko jie padaryti negali ir nesupranta ko as cia noriu
8. skambinu rasau pradedu panikuoti, nes 500 lt vis tik nemaazi pinigai
9. issiaiskina, kad jie tu batu net is tiekejo negavo, o kad nekabetu uzsakymas kaip neivykdytas pasizymejo kad atidave
10. Finalas - pinigus man grazino. bet dar po 2 savaiciu nuo fakto kad jie suklydo pripazinimo ir dar keliu mano paklausimu kada bus grazinti pinigai.

Atsiprasau uz ilgoka pasisakyma, bet nuo to laiko internetu perku tik per Daliux ir MM 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(spygliz @ 2012 11 15, 11:29)
gal salika perleist norit? kokia sudetis ir ismatavimai bigsmile.gif

nea, nenoriu schmoll.gif 100% kasmyras, labai minkstutis ir svelnus thumbup.gif dukryte sunesios biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Indre: 15 lapkričio 2012 - 10:55
QUOTE(Zuwytes @ 2012 11 15, 10:47)
Teko noreti pirkti. Daugiau niekada nenoresiu ir nebandysiu per Beta.lt/stilius.

Istorija:

1. issirinkau batus uzsisakiau, sumokejau (500 lt - tai kaip ir nemazai sakyciau)
2. gavau patvirtinima kad uzsakymas patvirtintas ir batus gausiu per 14-20 dienu
3. praejo 30 dienu - is ju nei zinios. Rasau e-maila jiems su uzklausimu kur mano batai
4. gaunu atsakyma - kad pas juos rodo kad batus pirkejas atsieme (pastabele - identifikacijai naudojamas unikalus uzsakymo numeris del visa ko)
5.  blink.gif  blink.gif  blink.gif  blink.gif  blink.gif  blink.gif  blink.gif
6. Rasau jiems - as nieko neatsiiminejau, jei neaisku kam atidavete mano batus - man grazinkite pinigus
7. gaunu ats - sistemoje ju rodo kad preke atiduota ir nieko jie padaryti negali ir nesupranta ko as cia noriu
8. skambinu rasau pradedu panikuoti, nes 500 lt vis tik nemaazi pinigai
9. issiaiskina, kad jie tu batu net is tiekejo negavo, o kad nekabetu uzsakymas kaip neivykdytas pasizymejo kad atidave
10. Finalas - pinigus man grazino. bet dar po 2 savaiciu nuo fakto kad jie suklydo pripazinimo ir dar keliu mano paklausimu kada bus grazinti pinigai.

Atsiprasau uz ilgoka pasisakyma, bet nuo to laiko internetu perku tik per Daliux ir MM  4u.gif


doh.gif

Man su beta irgi teko susidurti... Tai isvada viena - kazkas ten kas tarpininkauja ir bendrauja su klientais yra absoliuti vista be galvos 4u.gif
Atsakyti
man teko susidurt su olialiashop, žinoma, nesėkmingai.. tikros blondinės doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Indre @ 2012 11 15, 10:55)
nea, nenoriu schmoll.gif 100% kasmyras, labai minkstutis ir svelnus thumbup.gif dukryte sunesios biggrin.gif

Ir jus dar nervuojates kad mases nesioja biggrin.gif kitokius biggrin.gif juk akivaizdziai matosi kas yra kas mirksiukas.gif burberry kasmyra tris metus nesioju, net neisivaizduoju kada susideves biggrin.gif fantastinis dalykelis ir tinka prie visko apsimuturioti net patalpoje wub.gif
Atsakyti
QUOTE(VVaiva @ 2012 11 15, 09:34)
Mergaites, gal Macys vaikiska krepseli su 20% off renkat? Prisijungciau  ax.gif


parinksim butinai drinks_cheers.gif
siandien lyg paskutine diena abieju nuolaideliu 4u.gif
QUOTE(aistuliaa @ 2012 11 15, 09:39)
Ar renkat levis? Ir ar galit paprotint kokia ten nuolaida yra? Sale yra prekes parasyta jau su nuolaida? Nuo ju butu tas, kur surinkus 3 prekes minusuoja -30?

taip, yra 30% kodukas perkant 3 daiktus
renkam drinks_cheers.gif

QUOTE(sbo @ 2012 11 15, 10:24)
Sakykite, o kur Melissa baciuku galima paziureti?  smile.gif

as tai kazkaip ju niekur nemaciau isskyrus ideeli ir yoox unsure.gif bet ir neiskojau ax.gif

QUOTE(agnerici @ 2012 11 15, 10:25)
aciu uz mano pirkini 4u.gif  thumbup.gif


4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuwytes @ 2012 11 15, 11:47)
Teko noreti pirkti. Daugiau niekada nenoresiu ir nebandysiu per Beta.lt/stilius.

Istorija:

Ups, kaip nemalonu... unsure.gif
Atsakyti

Prisijunkit 4u.gif

www.guess.com

user posted image

factory.jcrew.com
-30%
user posted image

www.jcrew.com
-30% kodukas
user posted image

www.venus.com
-10% kodukas
user posted image

www.saksfifthavenue.com
-10%
user posted image

www.talbots.com
-30%
user posted image

us.levi.com
-30%
user posted image


shop.timberland.com-30%
www.sierratradingpost.com-35%
www.wilsonsleather.com-25%
www.macys.com
www.rugby.com
www.wrangler.com
www.armaniexchange.com
www.lordandtaylor.com
www.shoes.com
www.6pm.com
www.victoriassecret.com
www.ralphlauren.com
www.anntaylor.com
www.yoox.com
shop.nordstrom.com
www.columbia.com
www.bostonproper.com
www.forever21.com
www.aeropostale.com
www.ae.com
www.gap.com

vaikuciams
www.childrensplace.com-30%
www.carters.com-20%
www.gymboree.com

groziui smile.gif
www.sephora.com
www.sliceofnature.com
www.maccosmetics.com
www.sleekhair.com
www.bareescentuals.com
www.paulaschoice.com
www.fragranceshop.com-10%
www.fragrancenet.com-15%
www.nyxcosmetics.com
www.thebodyshop-usa.com

virtuvei
www.williams-sonoma.com
www.harney.com
www.starbucksstore.com

isparduotuves
www.modnique.com
www.ruelala.com
www.myhabit.com
www.ideeli.com
www.hautelook.com

Atsakyti