Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame JAV parduotuvėse 231

QUOTE(spygliz @ 2012 11 14, 20:52)
Jotauciuk aciu, bet noriu didelio, vyrisko tipo, masyvaus apvalaus ir visiskai.black....net ciferblato juodo noreciau....

Spygliau, aš turiu tokį MK , labai džiaugiuos wub.gif , rinkaus patį didžiausią lotuliukas.gif
http://www.amazon.co...iv_watches?is=l
Atsakyti
QUOTE(Ramaja @ 2012 11 14, 23:10)

jo sita bigsmile.gif
aciuu
Atsakyti
issiunciau tada uzsakyma 4u.gif
Atsakyti
MM 4u.gif keista labai, ilgokai ją stebiu tai ten man visad taip rašo ir kai būna papildymas ir kai nukainojimas ir ne.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(7Zivile @ 2012 11 14, 22:41)
Didelis ačiū už UGG batukus  biggrin.gif  thumbup.gif tiko  biggrin.gif


aciu Jums 4u.gif
QUOTE(MoulinRouge @ 2012 11 14, 23:26)
TIE tie...ir RL ir RUGBY tieji languciai (tartan'o rasta jis naudoja) wub.gif

grazus ralphiuko languciai, tada vadinasi man patinka tartan'o rastai biggrin.gif wub.gif

man burberry grazu, tarkim, kaip tik rankogaliai, ar apykakle tais languciais papuosta, viso rubo gal nenoreciau tais languciais, nors jeigu kas padovanotu, nesupykciau biggrin.gif tiesa, man ju rankines nepatinka, nei modeliai nei languciai biggrin.gif viena tik esu macius, kuri tarkim, kaip ir nieko buvo, bet buvo visiskai juoda, be jokiu languciu, smile.gif tai gal nesu as visiska burberry fane unsure.gif biggrin.gif
QUOTE(agnerici @ 2012 11 14, 23:27)
issiunciau tada uzsakyma 4u.gif

aciu 4u.gif

QUOTE(tiju @ 2012 11 14, 23:27)
MM  4u.gif  keista labai, ilgokai ją stebiu tai ten man visad taip rašo ir kai būna papildymas ir kai nukainojimas ir ne..  g.gif


jos gal isvis nepardavineja online, tik parduotuvej 4u.gif
Atsakyti
[quote=daliux78,2012 11 14, 22:37]
aciu Jums 4u.gif

grazus ralphiuko languciai, tada vadinasi man patinka tartan'o rastai biggrin.gif wub.gif

man burberry grazu, tarkim, kaip tik rankogaliai, ar apykakle tais languciais papuosta, viso rubo gal nenoreciau tais languciais, nors jeigu kas padovanotu, nesupykciau biggrin.gif tiesa, man ju rankines nepatinka, nei modeliai nei languciai biggrin.gif viena tik esu macius, kuri tarkim, kaip ir nieko buvo, bet buvo visiskai juoda, be jokiu languciu, smile.gif tai gal nesu as visiska burberry fane unsure.gif biggrin.gif

Ne neeee - ne fane 4u.gif As tai jau visu brandu fane patapau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramaja @ 2012 11 14, 23:40)


Ne neeee - ne fane  4u.gif  As tai jau visu brandu fane patapau  biggrin.gif

panasiai ir as biggrin.gif

Kalbant apie grazuosiuos tartan'o langucius, gal butu norinciu prisijungti prie www.rugby.com truksta 5 $ iki nemokamo shipuko 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(daliux78 @ 2012 11 14, 22:37)
aciu Jums  4u.gif

grazus ralphiuko languciai, tada vadinasi man patinka tartan'o rastai  biggrin.gif  wub.gif

man burberry grazu, tarkim, kaip tik rankogaliai, ar apykakle tais languciais papuosta, viso rubo gal nenoreciau tais languciais, nors jeigu kas padovanotu, nesupykciau  biggrin.gif  tiesa, man ju rankines nepatinka, nei modeliai nei languciai  biggrin.gif  viena tik esu macius, kuri tarkim, kaip ir nieko buvo, bet buvo visiskai juoda, be jokiu languciu,  smile.gif  tai gal nesu as visiska burberry fane  unsure.gif  biggrin.gif

aciu  4u.gif
jos gal isvis nepardavineja online, tik parduotuvej  4u.gif


Vava...Man Burberiu irgi per daug languoto 'ploto' nepatinka... Gal sakau del to, kad jau tu visu fake'u 'nuvalkiota'...Nugi tas pats man ir su LV pavyzdziui g.gif
Atsakyti
[quote=daliux78,2012 11 14, 23:37]
aciu Jums 4u.gif
o siandien bandydit uzsakyt laukti man ar ne?
Atsakyti
QUOTE(daliux78 @ 2012 11 14, 22:44)
panasiai ir as  biggrin.gif

Kalbant apie grazuosiuos tartan'o langucius, gal butu norinciu prisijungti prie www.rugby.com truksta 5 $ iki nemokamo shipuko  4u.gif


Tuoj bandau pasiknaisioti greitai wub.gif
Atsakyti
[quote=agnerici,2012 11 14, 22:46]
[quote=daliux78,2012 11 14, 23:37]
aciu Jums 4u.gif
o siandien bandydit uzsakyt laukti man ar ne?
[/quote]
bandysim 4u.gif
dar darbeliu nemazai turim, bet butinai pabandysim wink.gif
parasysim 4u.gif :
Papildyta:
Netrukus perkam
www.saksfifthavenue.com
-10%
user posted image
prisijunkit drinks_cheers.gif
gal kam stebuklinguju tusiuku dar ? smile.gif


Atsakyti
QUOTE(MoulinRouge @ 2012 11 14, 23:48)
Tuoj bandau pasiknaisioti greitai  wub.gif

girdejau kazkur gandus, kad zada www.rugby.com uzdaryti online, nu kaip gaila butu verysad.gif , tokia faina parduotuvele wub.gif

Junkites prie www.levis.com - 40 % nuolaidele viskam ir www.timberland.com turim -20 % koduka drinks_cheers.gif
Atsakyti