Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame JAV parduotuvėse 231

Man tai ir tie tartanai, ir gyvunu rastai, ir hipiski patinka - pagal nuotaika biggrin.gif Patinka eksperimentuot ax.gif
Atsakyti
QUOTE(daliux78 @ 2012 11 14, 20:56)
Spygliau, pasirodo backorderinti tavo uggsai is bloomo, dar teks palaukti  verysad.gif

Nu tai galiu ir su laikrodziu neskubet biggrin.gif sakau bus likusios 26 dienos wink.gif bus ziauriai mylimi uggsai kai tiek islauki.... wub.gifo del gyvunu rastu..ziauriai nemegau, VVaiva priverte.prisijaukint, dziaugiuosi, nes man tinka lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo spygliz: 14 lapkričio 2012 - 20:05
QUOTE(VVaiva @ 2012 11 14, 20:03)
Man tai ir tie tartanai, ir gyvunu rastai, ir hipiski patinka - pagal nuotaika  biggrin.gif Patinka eksperimentuot  ax.gif


Jei pavyksta skoningai tokie eksperimentai tai super wub.gif

As cia buvau vienasyk komandiruotej Austrijoj, tai nuo ryto labai rimtus susitikimus turejom - visi kostiumuoti ir t.t., vakare susitinkom neformaliai vakarienei - imones vadovas/akcininkas su hipiskais dzinsais/batais, rankos nuo riesu lyg peciu tatoo didziausia - nereali transformacija buvo - ispudi paliko thumbup.gif
Papildyta:
Vajezau koks grozis SUKNELES wub.gif
Atsakyti
QUOTE(MoulinRouge @ 2012 11 14, 20:00)

prasom man apibrezima, kuo jie skiriasi? man tai languciai ir ten ,ir ten sad.gif

Atsakyti
Merginos, ačiū dideliausias už siuntinuką, Netei - už padalinimą. Kaip smagu, kai viskas tinka thumbup.gif arba kai po pertraukos išsitrauki rūbą ir nudžiungi, koks kokybiškas, mmm wub.gif
Atsakyti
Mergytes, gal kas patartu del Lacoste balerinu dydziu, su 25,5cm koja koki dydi imti? 8 ar 8,5 g.gif Aciukas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(VVaiva @ 2012 11 14, 21:03)
Man tai ir tie tartanai, ir gyvunu rastai, ir hipiski patinka - pagal nuotaika  biggrin.gif Patinka eksperimentuot  ax.gif

Nu tau kaip hipiski tinka,neisivaizduoju,kam daugiau graziau jie galetu atrodyti wub.gif
Atsakyti
QUOTE(MeistroMargarita @ 2012 11 14, 20:14)
prasom man apibrezima, kuo jie skiriasi?  man tai languciai ir ten ,ir ten sad.gif


Labai faina LANGUOTU MARSKINIU istorija - tiek skotiskas tartanas paminetas, tiek lumberjack'u flaneliniai marskiniai biggrin.gif

Nezinau kaip kitaip paaiskinti panasumus ar skirtumus, nes jie tiek panasus, tiek ir skirtingi g.gif biggrin.gif

"Tartans are woven patterns of cloth that signify a Scottish family's specific clan"
"A lumberjack is a worker in the logging industry... He is depicted wearing suspenders, a long-sleeved plaid flannel shirt, and heavy caulk boots" biggrin.gif

Ot iveliau i languciu diskusija doh.gif
Papildyta:
QUOTE(eglute-2002 @ 2012 11 14, 20:22)
Mergytes, gal kas patartu del Lacoste balerinu dydziu, su 25,5cm koja koki dydi imti? 8 ar 8,5 g.gif Aciukas 4u.gif


Sakyciau 9...
Na bent jau as su 25 cm imu 8.5 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jottauute @ 2012 11 14, 20:23)
Nu tau kaip hipiski tinka,neisivaizduoju,kam daugiau graziau jie galetu atrodyti wub.gif


Aciu, brangioji wub.gif Dar gyvuninius pamegau tavo deka thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Shanti @ 2012 11 14, 20:22)
Merginos, ačiū dideliausias už siuntinuką, Netei - už padalinimą. Kaip smagu, kai viskas tinka  thumbup.gif arba kai po pertraukos išsitrauki rūbą ir nudžiungi, koks kokybiškas, mmm  wub.gif

aciu Jums wub.gif
Papildyta:
QUOTE(MoulinRouge @ 2012 11 14, 20:28)
Labai faina LANGUOTU MARSKINIU istorija - tiek skotiskas tartanas paminetas, tiek lumberjack'u flaneliniai marskiniai  biggrin.gif 


reik greiciau siandien baigti darbus ir eit studijuoti languciu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(MoulinRouge @ 2012 11 14, 21:28)
Sakyciau 9...
Na bent jau as su 25 cm imu 8.5  4u.gif

Aciu MR 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eglute-2002: 14 lapkričio 2012 - 20:32
QUOTE(MeistroMargarita @ 2012 11 14, 20:31)
reik greiciau siandien baigti darbus ir eit studijuoti languciu  biggrin.gif


biggrin.gif

QUOTE(eglute-2002 @ 2012 11 14, 20:31)


4u.gif
Papildyta:
Ar turim nestukiu? LABAI MIELA NATURALI KOSMETIKA NESTUKEMS - nuo striju ir pan. wub.gif
Atsakyti