Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame JAV parduotuvėse 231



Prisijunkit 4u.gif

factory.jcrew.com
-30%
user posted image

www.jcrew.com
-30% kodukas
user posted image

www.venus.com
-10% kodukas
user posted image

www.saksfifthavenue.com
-10%
user posted image

www.wilsonsleather.com-25%
www.macys.com
www.rugby.com
www.wrangler.com
www.armaniexchange.com
www.lordandtaylor.com
shop.timberland.com
www.sierratradingpost.com-35%
www.talbots.com
www.shoes.com
www.6pm.com-10%
www.victoriassecret.com
www.ralphlauren.com
www.anntaylor.com
www.yoox.com
shop.nordstrom.com
www.columbia.com
www.bostonproper.com
www.forever21.com
www.aeropostale.com
www.ae.com
www.gap.com-30%

vaikuciams
www.childrensplace.com-30%
www.carters.com-20%
www.gymboree.com

groziui smile.gif
www.sephora.com
www.sliceofnature.com
www.maccosmetics.com
www.sleekhair.com
www.bareescentuals.com
www.paulaschoice.com
www.fragranceshop.com-10%
www.fragrancenet.com-15%
www.nyxcosmetics.com
www.thebodyshop-usa.com

virtuvei
www.williams-sonoma.com
www.harney.com
www.starbucksstore.com
isparduotuves
www.modnique.com
www.ruelala.com
www.myhabit.com
www.ideeli.com
www.hautelook.com



Atsakyti
QUOTE(jottauute @ 2012 11 14, 20:43)
Spygliau,juodas laikrodis,toks rimtas ,nezinau ar rimto,ar kokio su detalem nori biggrin.gif
http://www.ruelala.c...12351/1/DEFAULT
Papildyta:

Aga drinks_cheers.gif Ant kito man grazu tie languciai,tik man nelimpa.

aha, tikrai drinks_cheers.gif vat pvz, ant Jusu, labai viskas grazu wub.gif , Jottauutiskas stiliukas, kaip as sakau wub.gif o as tai katastrofiskai atrodyciau su kokiom leopardinem kelnem, visiskai man netiktu unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daliux78: 14 lapkričio 2012 - 19:48
QUOTE(daliux78 @ 2012 11 14, 19:41)
ne mano skonis  smile.gif  bet tai ir gerai, kad kiekvienas zmogus yra skirtingas, idomiau gyventi  wub.gif


Aha... Man animalprintai irgi schmoll.gif Mano skoniui visoki kletkuoti labiau... Pvz mane baisiai veza 'lumberjack'iskas' stilius...arba tartanu rastai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(MoulinRouge @ 2012 11 14, 20:48)
Aha... Man animalprintai irgi  schmoll.gif  Mano skoniui visoki kletkuoti labiau... Pvz mane baisiai veza 'lumberjack'iskas' stilius...arba tartanu rastai wub.gif

prasom pailiustruoti ta stiliu ir tartanu rastus blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jottauute @ 2012 11 14, 20:43)
Spygliau,juodas laikrodis,toks rimtas ,nezinau ar rimto,ar kokio su detalem nori biggrin.gif
http://www.ruelala.c...12351/1/DEFAULT
Papildyta:

Aga drinks_cheers.gif Ant kito man grazu tie languciai,tik man nelimpa.

Jotauciuk aciu, bet noriu didelio, vyrisko tipo, masyvaus apvalaus ir visiskai.black....net ciferblato juodo noreciau....
Atsakyti
QUOTE(MoulinRouge @ 2012 11 14, 19:48)
Aha... Man animalprintai irgi  schmoll.gif  Mano skoniui visoki kletkuoti labiau... Pvz mane baisiai veza 'lumberjack'iskas' stilius...arba tartanu rastai  wub.gif

o man kazkaip pradejo visai patikti leopardiniu rastu topai smile.gif bet prie tokio vintazinio stiliuko. net pati kazkada uzsimaniau cardigano , bet netiktu man doh.gif graziai ant lieknu atrodo tokie rastai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(spygliz @ 2012 11 14, 20:52)
Jotauciuk aciu, bet noriu didelio, vyrisko tipo, masyvaus apvalaus ir visiskai.black....net ciferblato juodo noreciau....

Spygliau, pasirodo backorderinti tavo uggsai is bloomo, dar teks palaukti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(daliux78 @ 2012 11 14, 20:47)
aha, tikrai  drinks_cheers.gif  vat pvz, ant Jusu, labai viskas grazu  wub.gif , Jottauutiskas stiliukas,  kaip as sakau  wub.gif o as tai katastrofiskai atrodyciau su kokiom leopardinem kelnem, visiskai man netiktu  unsure.gif

Aciukas wub.gif Is proto einu del leopardu visokiu biggrin.gif Kitai vasarai suknele ilga Cavalli stiliaus silkine reiks susirast wub.gif
Dar moto stiliukas man nerealus,kiek odinukiu vien Daliukas su MM prisiunte wub.gif biggrin.gif

As irgi pageidauciau paaiskinimo MR ,kas cia per stiliukas g.gif biggrin.gif
Atsakyti
Mergaites
prisijunkit prie MACYS su 15% koduku 4u.gif
vaikiska krepseli jau nupirkom , dabar labai reik su 15% paimti wink.gif

Papildyta:
QUOTE(jottauute @ 2012 11 14, 19:57)


As irgi pageidauciau paaiskinimo MR ,kas cia per stiliukas g.gif  biggrin.gif

tartan , kiek zinau - tai languciai . bet kokie butent ar kazkuo ypatingi - tai nelabai apsisvietus ax.gif
Atsakyti
Na va ROOTS visada beveik turi tu lumberjack'isku daikciuku biggrin.gif
user posted image

O Westwood - tartanu gerbeja... wub.gif

user posted image user posted image
Atsakyti
QUOTE(MeistroMargarita @ 2012 11 14, 20:56)
o man kazkaip pradejo visai patikti leopardiniu rastu topai smile.gif bet prie tokio vintazinio stiliuko. net pati  kazkada uzsimaniau cardigano , bet netiktu man  doh.gif graziai ant lieknu atrodo tokie rastai  ax.gif

Prie vintazinio nerealu tigriniai wub.gif thumbup.gif Dar koks vintazis bordo barchatinis svarkelis,sijonas ilgas,auliniai kokie ilgi ir tigrinis topas wub.gif
Vintazinis stilius man labai idomus,nesuprantu as jo iki galo biggrin.gif ,bet kai graziai viskas paderinta,taip originalu thumbup.gif
Atsakyti
O su animalprintais, tai as matau va mieste (gal jottaute biggrin.gif ), atrodo graziai...Nu jei as ant saves akzka uzsikariu man iskart gariunais padvelkia verysad.gif Nemoku gal as ju derinti nezinau...

Man dar visai neseniai tie vaskuoti dzinsai buvo mistinis rubas...Va 'ikalbejot' anasyk lotuliukas.gif tu dzinsu pirkti, tai db laukiu - idomu kaip man gausis su jais susidraugauti biggrin.gif
Atsakyti