Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame JAV parduotuvėse 231

Sveikos, gal galit patarti koki dydi paltuko rinktis http://www.victorias...talogueType=OLS
Mano apimtys:
Krutine- 90
Liemuo 62
Klubai 88.
S ar XS???
Aciu! 4u.gif
Atsakyti
Mergaites, o Burberry atitinka dydziai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramaja @ 2012 11 14, 17:56)
MM, aciu labai uz Burberry striukyte  ir sijonuka  thumbup.gif Mergaites, labai geros kainos, buvo ispirkta ir vel atsirado dydziu.
http://www.modnique....ze/seeac/gseeac


Sita tu ir gavai?
Faina? Kaip dydis? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(VVaiva @ 2012 11 14, 18:55)
Sita tu ir gavai?
Faina? Kaip dydis?  ax.gif

dabar tik nupirkom 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MeistroMargarita @ 2012 11 14, 19:03)
dabar tik nupirkom 4u.gif


Aaaaa, aisku biggrin.gif
Na tai jungiames dar, ir as noriu drinks_cheers.gif biggrin.gif
Atsakyti
Aha, jungiames drinks_cheers.gif

Tik va idomus su spalva... Nuotraukoje RUDAS, o kai renkiesi ji pirkti raso BLACK - idomu ka gausim biggrin.gif

Is pradziu puoliau gaudyti, ka kur Ramaja idejo, ale paskui paziurejau, kad su apvaduku 'burberiskesnis' atrodo, o ir knopkes man patogiau, nes sagas amziais 'isdraskau' blush2.gif

Aciu Ramajai uz pasidalinima, tikiuosi teks ir man viena ' kurtke ' biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(VVaiva @ 2012 11 14, 19:07)
Aaaaa, aisku  biggrin.gif
Na tai jungiames dar, ir as noriu  drinks_cheers.gif  biggrin.gif

Jooo, man tik pagavo MM wub.gif , emiau s, nesioju S, tikiuosi, kad tiks. Pries koki menesi buvo ismete, tai dydziai per 5 min dingo. Siandien nesitikejau, kad pagaus, nes jau kai nusiusnciau MM - S nebebuvo, po to, matyt, papilde dar. Bloome ziurejau, labai panasi striukyte jau su nuolaidele apie 350-400 dol buvo. Parasyta made in Turkey, nu bet gal kokybe bus nieko, nes ir siaip daznai dauguma prekiu buna made in china g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramaja: 14 lapkričio 2012 - 19:21
QUOTE(Letali @ 2012 11 13, 22:40)
o kaip ilgis marskineliu, ar aukstaugems tinkami ? as vis del dydziu abejoju  doh.gif

Pamatavau RL,bet Rugby linijos polo marskinelius,visi kiti sukrauti antrasolese,puse iskuiciau,daugiau tingiu biggrin.gif Panasus jie visi plius minus,gal tik Lauren trumpesni
ilgis apie 62 cm,gal pravers per krutine,tiesiai po pazastimis apie 44,45cm
Atsakyti
QUOTE(MoulinRouge @ 2012 11 14, 11:15)
Ortopedas nusprendzia  4u.gif
__

Geras, idomus serumukas  Updatinkite prasau, kaip ten jo rezultatai bus
Varau macys pasiknisiu

gerai 4u.gif

QUOTE(mazgius @ 2012 11 14, 11:50)
Labas rytelis,


aciu, Mazgiuk 4u.gif

QUOTE(MeistroMargarita @ 2012 11 14, 12:19)

kodel nepasakoji man nieko ? g.gif




hm, kokie keisti klausimai .. wink.gif wink.gif nes noriu viena grazi buti dry.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(MoulinRouge @ 2012 11 14, 19:12)
Aha, jungiames  drinks_cheers.gif

Tik va idomus su spalva... Nuotraukoje RUDAS, o kai renkiesi ji pirkti raso BLACK - idomu ka gausim  biggrin.gif

Is pradziu puoliau gaudyti, ka kur Ramaja idejo, ale paskui paziurejau, kad su apvaduku 'burberiskesnis' atrodo, o ir knopkes man patogiau, nes sagas amziais 'isdraskau'  blush2.gif

Aciu Ramajai uz pasidalinima, tikiuosi teks ir man viena ' kurtke '  biggrin.gif  4u.gif

Ner uz ka blush2.gif, prasau. Man grazesne pasirode su tom kisenytem ir skeltukais, bet cia skonio reikalas. Busiu atsivertus virsutini kalnieriuka, kad visi Burrbery matytu biggrin.gif Juokauju....dar nieko sito brando neturiu, Daliukas cia mane uzvede, ji fane sitos firmos tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramaja @ 2012 11 14, 19:20)
Jooo, man tik pagavo MM, emiau s, nesioju S, tikiuosi, kad tiks. Pries koki menesi buvo ismete, tai dydziai per 5 min dingo. Siandien nesitikejau, kad pagaus, nes jau kai nusiusnciau MM - S nebebuvo, po to, matyt, papilde dar. Bloome ziurejau, labai panasi striukyte jau su nuolaidele apie 350-400 dol buvo. Parasyta made in Turkey, nu bet gal kokybe bus nieko, nes ir siaip daznai dauguma prekiu buna made in china  g.gif


Man ir tas Made in Turkey uzkliuvo g.gif Italisku geru brandu rubeliai made in Italy buna, graziau skamba, nei Turkey biggrin.gif Nors pvz. Manoush tai irgi pagrinde made in China, o kokybe ideali ax.gif
Na, ziuresim... Juoda emei?
Atsakyti
QUOTE(Ramaja @ 2012 11 14, 20:25)
Ner uz ka  blush2.gif, prasau. Man grazesne pasirode su tom kisenytem ir skeltukais, bet cia skonio reikalas. Busiu atsivertus virsutini kalnieriuka, kad visi Burrbery matytu  biggrin.gif Juokauju....dar nieko sito brando neturiu, Daliukas cia mane uzvede, ji fane sitos firmos  tongue.gif

grazios striukytes wub.gif , as salika dabar nusipirkau burberry is bloomingdales, bet backorderintas iki gruodzio, tai vajei kaip uzsilauksiu unsure.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daliux78: 14 lapkričio 2012 - 19:27