Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame JAV parduotuvėse 231

QUOTE(MeistroMargarita @ 2012 11 10, 21:08)
nuolaida yra 25$ nuo 100$ tommy prekiu  4u.gif tai reiktu dar surinkti prekyciu ,kad butu 100$


cia asmeniskai 100$ reikia surinkti? Jei bus maziau, t.y. 50$ uzsakymas jokios nuolaidos nebus verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Delicia @ 2012 11 10, 20:20)
Oij ne ne kaina tai laaabai negrazi ir dar sokiruojanti  hihihi.gif
Toooooks grozis kad net zodziu truksta  wub.gif  wub.gif  wub.gif
Bet rimtai dar nera nei vienas kailis tiek i aki krites  rolleyes.gif

grazu, kad aptempta liemene, paprastai jos tokios laisvesnes buna wub.gif nieko, gal kada nors nukainuos gerai ir paciupsim biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(daliux78 @ 2012 11 10, 20:22)
pasaka  wub.gif  malandrino-labai grazu  wub.gif pas Jus jau kolekcija tuoj bus  wub.gif  drinks_cheers.gif
***natalija*** gavo viena grazuole malandrino, tik nepasiemus dar is Netes, man atrodo,  bet abejojo del dydzio, kad maza bus, tai labai gaila butu jeigu dydis netiktu, nes labai labai grazi bliuskyte  wub.gif

Labai tikiuosi,kad tiks ***natalijai*** wub.gif Kaip smalsu pamatyt bliuskyte butu wub.gif As savo suknytes Malandrino irgi dar nepasiemus wub.gif Jauciu,kokia minkstute,silta bus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(daliux78 @ 2012 11 10, 19:24)
grazu, kad aptempta liemene, paprastai jos tokios laisvesnes buna  wub.gif nieko, gal kada nors nukainuos gerai ir paciupsim  biggrin.gif

Arba laukiam dyyyyydeles nuolaidos arba kai uzdirbsiu daaaaaug pinigeliu tada negaileciau jau jai wub.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(daliux78 @ 2012 11 10, 19:07)
turiu, bet sita dar grazesne  unsure.gif  koki simta kartu sakyciau  unsure.gif
biggrin.gif  galetu tik nukainuoti kokiu 80 % tarkim  happy.gif

mergiukai, patarkit kas is gapuko turit kokias striukes, ar snowpant, noriu  nupirkti vaikams, kol 40 % nuolaida yra, jau keleta metu neturim nieko is gap outwear, tai nezinau ka geriau ciupti  smile.gif

Kombinezonai tai ten tie patys kasmet berniukams ir mergaitems
Striukytes irgi tos pacios buna ax.gif

Vyresniems tik nematau sniego kelniu . Gal ir nebuna cia...
Jusu mergaite, matau, jau didele ax.gif Man tokia striuke simpatiska
Atsakyti
grazus koks escada sport trench'iukas wub.gif ir dydziu pasirinkimas wub.gif



Escada Sport
Atsakyti
DALIUKAI,va kokiu liemeniu kailiniu ismete bigsmile.gif
http://www.ruelala.c...00084/0/DEFAULT
dar kitokiu yra,brandas tai geras sitas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(camelija82 @ 2012 11 10, 19:24)
cia asmeniskai 100$ reikia surinkti? Jei bus maziau, t.y. 50$ uzsakymas jokios nuolaidos nebus  verysad.gif

jeigu butu asmeniskai - tai butu aiski nuolaida 25$ . o jeigu su kazkuo tai nebus lygiai 100. pvz dabar turim tommy uz 90$ . jeigu prideti Jusu uzsakyma uz 50$ -tai tuos 25$ reiktu dalinti jau nuo 140$ procentaliai 4u.gif
Papildyta:
Labai labai laukiu
HAUTELOOK 4u.gif
Atsakyti
Mergaitės, gal dėl džinsiukų dydžio galėtumėt patarti ax.gif Domina šie My Webpage. BJEWEL skinny. Yra tik 24 dydis, kuris atitinka 00, įdomu kokiems klubams tiktų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo PostFactum: 10 lapkričio 2012 - 19:40
QUOTE(naktisster @ 2012 11 10, 20:30)
Kombinezonai tai ten tie patys kasmet berniukams ir mergaitems
Striukytes irgi tos pacios buna  ax.gif

Vyresniems tik nematau sniego kelniu . Gal ir nebuna cia...
Jusu mergaite, matau, jau didele ax.gif Man tokia striuke simpatiska


aciu, ta juoda striuke ziurineju, bet negrazu kad juoda spalva mergaitei unsure.gif keista, kad tik juoda spalva sukure mergaitems unsure.gif
QUOTE(jottauute @ 2012 11 10, 20:33)
DALIUKAI,va kokiu liemeniu kailiniu ismete bigsmile.gif
http://www.ruelala.c...00084/0/DEFAULT
dar kitokiu yra,brandas tai geras sitas ax.gif

aha, zinau sita branda wub.gif na as kaip ir turiu liemene, ( MM jau bara, kad nereikia man daugiau liemeniu ) tai ir neieskau pirkti, tik ta TB uzmaciau, ir sugalvojau ideti, nes labai grazi pasirode wub.gif wub.gif

is theory man sita grazute wub.gif

Vest
Atsakyti
La prairie Silver rain už 84 USD (dar kaip suprantu su 20 proc. nuolaida) turbūt gera kaina?
http://www.fragrance.../wf/en_US/05737
Atsakyti
QUOTE(daliux78 @ 2012 11 10, 19:43)
aciu, ta juoda striuke ziurineju, bet negrazu kad juoda spalva mergaitei  unsure.gif  keista, kad tik juoda spalva sukure mergaitems  unsure.gif


o kodel negrazu ? man tai visai grazu su spalvotais aksesuarais viskas normaliai ax.gif yra daugiau spalvu . tik kitokios jos unsure.gif
Atsakyti