Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame JAV parduotuvėse 231



Renkame

www.rugby.com
-20%
user posted image

factory.jcrew.com
-30%
user posted image

www.jcrew.com
-30% kodukas
user posted image

www.venus.com
-10% kodukas
user posted image

www.saksfifthavenue.com
-10%
user posted image

www.wilsonsleather.com-25%
www.macys.com
www.wrangler.com
www.armaniexchange.com
www.lordandtaylor.com
shop.timberland.com
www.sierratradingpost.com-35%
www.talbots.com
www.shoes.com
www.6pm.com-10%
www.victoriassecret.com
www.ralphlauren.com-15%
www.anntaylor.com
www.yoox.com
shop.nordstrom.com
www.columbia.com
www.bostonproper.com
www.forever21.com
www.aeropostale.com
www.ae.com
www.gap.com-30%

vaikuciams
www.childrensplace.com-30%
www.carters.com-20%
www.gymboree.com

groziui smile.gif
www.sephora.com
www.sliceofnature.com
www.maccosmetics.com
www.sleekhair.com
www.bareescentuals.com
www.paulaschoice.com
www.fragranceshop.com-10%
www.fragrancenet.com-15%
www.nyxcosmetics.com
www.luckyscent.com
www.thebodyshop-usa.com

virtuvei
www.williams-sonoma.com
www.harney.com
www.starbucksstore.com

sveikatai
www.vitacost.com
www.puritan.com

isparduotuves
www.modnique.com
www.ruelala.com
www.myhabit.com
www.ideeli.com
www.hautelook.com



Atsakyti
QUOTE(VVaiva @ 2012 11 13, 22:24)
drinks_cheers.gif Man irgi RL  wub.gif Ir pati polo marskineliu nemazai turiu, vyrui, vaikams perku. Vaikus tai apskritai vien polo rengciau, patys graziausi rubeliai  wub.gif

drinks_cheers.gif As irgi ,stengiuosi tik RL pirkt,kokybe tobula,mazius i mokyklele su maikutem,dzemperiukais vis tais paciais eina,kiek nesioja,atrodo taip graziai dar wub.gif Man aplamai ju rubeliai tokie ir kasdieniski ir puosnesni.Batukai irgi thumbup.gif Kad ir vyras pastoviai dedasi RL siaurus dzinsiukus ,kur jau seniau nupirkus,kiti spintoje laukia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(VVaiva @ 2012 11 13, 21:01)
Dekoju ir as uz toki grazu zalia zalia siuntinuka   biggrin.gif  wub.gif
Jcrew zali rubeliai labai faini, spalvu grozis  wub.gif
D&G bliuskyte ne zalia, bet irgi labai labai  thumbup.gif  biggrin.gif
Maziukes RL suknyte pasakiska  wub.gif Gaila tik, kad dydis ant ribos, gal karteli spesiu aprengti  doh.gif

aciu uz pirkinukus wub.gif

QUOTE(dimele @ 2012 11 13, 21:06)
jungiames Modnique  bigsmile.gif

thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(VVaiva @ 2012 11 13, 22:24)
drinks_cheers.gif Man irgi RL  wub.gif Ir pati polo marskineliu nemazai turiu, vyrui, vaikams perku. Vaikus tai apskritai vien polo rengciau, patys graziausi rubeliai  wub.gif


o kaip ilgis marskineliu, ar aukstaugems tinkami ? as vis del dydziu abejoju doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Letali @ 2012 11 13, 22:40)
o kaip ilgis marskineliu, ar aukstaugems tinkami ? as vis del dydziu abejoju  doh.gif

Sakyciau,kad nebus per trumpi g.gif Galesiu,jei reiks, ryt ismatuot S dydzio ilgi,gal bus aiskiau.
Atsakyti
QUOTE(Letali @ 2012 11 13, 21:40)
o kaip ilgis marskineliu, ar aukstaugems tinkami ? as vis del dydziu abejoju  doh.gif


Ilgis geras mirksiukas.gif Nera baisiai ilgi jie, kas man patinka, pats tas. Pvz. TH polo marskineliai ilgesni, RL siek tiek trumpesni 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jottauute @ 2012 11 13, 22:15)
Nugis tada nupirk Kaledu proga marskinelius polo,man daug graziau vasara nei paprasta maikute.Maniskiai visi trys labai nesioja.Aplamai ,kokioje kelioneje faina,atsotogaujant visada prisikrauna,zodziu nesiojami musu seimynoje jie labai.As polo gal 10 turiu ivairiu spalvu,arkliu dydziu ir tt biggrin.gif

g.gif mano maziui rubas ne dovana lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif reik siaip nupirkt blush2.gif jau Kaledoms dovana paruosta ir paslepta, vyras sumaste siauba padovanot Kaledoms doh.gif baisumas
Atsakyti
kur tas arbatas ziureti? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(spygliz @ 2012 11 13, 22:55)
g.gif  mano maziui rubas ne dovana  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif reik siaip nupirkt  blush2.gif jau Kaledoms dovana paruosta ir paslepta, vyras sumaste siauba padovanot  Kaledoms  doh.gif baisumas

Ne apie maziu kalbejau cool.gif Apie vyra rolleyes.gif Aisku,vaikui ne dovana rubas,maniskiai pasiustu gave tokiu dovanu cool.gif
Maniskis jau toki baisuma pernai gavo,bet siemet isgyvendinom is jo kambario,nes tik dulkes sveist reikejo,nauju aistru atrado biggrin.gif Ale namie kokia diskoteka bus lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(cooliuke @ 2012 11 13, 22:03)
kur tas arbatas ziureti?  blush2.gif

Harney.com 4u.gif


23val perkam 6pm -10%
kodukas vienkartinis
drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(MeistroMargarita @ 2012 11 13, 21:26)
ai, nu gerai smile.gif tada kitos mergaites junkites smile.gif nes as jau dovanine kakava geriu . reikia dar uzsipirkti ir paslepti kazkur nuo saves 

drinks_cheers.gif

prisijunkit prie 6pm -10% koduko

user posted image

jetus,baik tu man dovanines kakavas gerti unsure.gif dabar nesiusiu jokiu kakavu, issiusiu tik pries pat kaledas, kad neisgertum unsure.gif

QUOTE(spygliz @ 2012 11 13, 21:36)
Kam tinka dydis imkit vyrams ugg super kaina ir paziurekit kaip atrodo  wub.gif broliui Kaledoms dovanu mergaites nukove  tokius
user posted image

ziauriai faini wub.gif

QUOTE(jottauute @ 2012 11 13, 21:37)
Aciu mergaitems uz siuntinuka  4u.gif



QUOTE(VVaiva @ 2012 11 13, 22:01)
Dekoju ir as uz toki grazu zalia zalia siuntinuka   biggrin.gif  wub.gif



aciu uz pirkinukus 4u.gif
QUOTE(dimele @ 2012 11 13, 22:06)
jungiames Modnique  bigsmile.gif

drinks_cheers.gif

QUOTE(cooliuke @ 2012 11 13, 23:03)
kur tas arbatas ziureti?  blush2.gif


www.harney.com 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jottauute @ 2012 11 13, 22:49)
Sakyciau,kad nebus per trumpi g.gif Galesiu,jei reiks, ryt ismatuot S dydzio ilgi,gal bus aiskiau.


aciu, butu puiku, nes man kaip tik S ir reikia 4u.gif

QUOTE(VVaiva @ 2012 11 13, 22:53)
Ilgis geras  mirksiukas.gif Nera baisiai ilgi jie, kas man patinka, pats tas. Pvz. TH polo marskineliai ilgesni, RL siek tiek trumpesni  4u.gif


tada greiciausiai bus trumpi unsure.gif mano ugis 180 cm
Atsakyti