Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame JAV parduotuvėse 231

Sveikos smile.gif

kalbejot apie leles... Mano 3 -mete turi viena is tokiu lelyciu: www.lalaloopsy.com. Labai mielos smile.gif Jos ir plastikines ir skudurines buna, ivairiu dydziu. Maziuke turi skudurine, o dicke dvi mazutes plastikines, kurios tupi kuprinej ir kasdien kartu keliauja i mokykla.
Atsakyti
QUOTE(Blond @ 2012 11 12, 23:32)
Sveikos smile.gif

kalbejot apie leles... Mano 3 -mete turi viena is tokiu lelyciu: www.lalaloopsy.com. Labai mielos smile.gif Jos ir plastikines ir skudurines buna, ivairiu dydziu. Maziuke turi skudurine, o dicke dvi mazutes plastikines, kurios tupi kuprinej ir kasdien kartu keliauja i mokykla.

as tokia kuprine savo berniukui i mokykla keliauti pirkau, issiuvinejom varda, ir tas balvonelis toks draugelis jo, kasdien kartu i mokykla toj kisenej keliauja wub.gif kaina kokia superine dabar bigsmile.gif

Kuprine

Junkites prie www.bloomingdales.com - 20% + 10 % kodukas, paskutine diena, siandien pirksim drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daliux78: 12 lapkričio 2012 - 23:05
QUOTE(dimele @ 2012 11 12, 22:33)
oi kaip gaila  verysad.gif kad netiko, mergytes griebkit, kam reikia, nerealaus grozio paltukas , Krystiana, neiseina is akiu man jusu lele  wub.gif

Taip, gaila labai dėl paltuko unsure.gif Žinok tą mano lėlytę wub.gif beveik visi žmonės palaiko berniuku...kažkodėl

Ai,kas čia klausėt dėl Rugby,tai žinokit man kartą atsirado reikiamas dydis sale skyrelyje bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo krystiana: 12 lapkričio 2012 - 23:20
QUOTE(daliux78 @ 2012 11 12, 23:04)
as tokia kuprine savo berniukui i mokykla keliauti pirkau, issiuvinejom varda, ir tas balvonelis toks draugelis jo, kasdien kartu i mokykla toj kisenej keliauja  wub.gif  kaina kokia superine dabar  bigsmile.gif

Kuprine



Kokia fainuole bigsmile.gif

Netelpa maniskio vardas doh.gif per ilgas... biggrin.gif


Atsakyti
QUOTE(edicike @ 2012 11 13, 00:32)
Kokia fainuole bigsmile.gif

Netelpa maniskio vardas doh.gif per ilgas... biggrin.gif

galima pasirinkti tik inicialus, pirmas vardo ir pavardes raides, arba tik vardo pirma raide, kazkaip raso, kad galima ten special monograma daryti, bet ten tikriausiai reiktu su parduotuve susisiekti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(daliux78 @ 2012 11 12, 23:39)
galima pasirinkti tik inicialus, pirmas vardo ir pavardes raides, arba tik vardo pirma raide, kazkaip raso, kad  galima ten special monograma daryti, bet ten tikriausiai reiktu  su parduotuve susisiekti  unsure.gif

O Landsend turit uzsakymu ,pirksit ax.gif
Atsakyti
QUOTE(edicike @ 2012 11 12, 23:58)
O Landsend turit uzsakymu ,pirksit ax.gif

turim ir labai laukiam 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(edicike @ 2012 11 13, 00:58)
O Landsend turit uzsakymu ,pirksit ax.gif

pirksim , kaip tik matau kupriniu uzsakyma gavom biggrin.gif dar kazkoks 30 % kodukas yra, reiks patikrinti ar duoda kuprinem wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daliux78: 13 lapkričio 2012 - 00:13
QUOTE(daliux78 @ 2012 11 13, 01:13)
pirksim , kaip tik matau kupriniu uzsakyma gavom  biggrin.gif  dar kazkoks 30 % kodukas yra, reiks patikrinti ar duoda kuprinem  wink.gif

biggrin.gif duoda


Aciu jum 4u.gif
Atsakyti
Ar turit harney nuolaidėlę ir ar renkat apskritai? Ar yra tax? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2012 11 13, 08:43)
Ar turit harney nuolaidėlę ir ar renkat apskritai? Ar yra tax?  ax.gif

turim uzsakymu, siandien pirksim, o tax nera, nuolaidos irgi neturim ax.gif
Labas rytas smile.gif

Junkites www.jcrew.com - 30 % nuolaidele drinks_cheers.gif
Atsakyti
Mergaites, gal zinot kur ieskoti karnavaliniu rubu??? Manoji bus musmire biggrin.gif tai reikia jau susirupinti ax.gif
Atsakyti