Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame JAV parduotuvėse 231

1026 dezuciu nesimato?
Atsakyti
QUOTE(edre @ 2012 11 12, 20:31)
1026 dezuciu nesimato?

yra jau seniai 4u.gif rasau Jums i pastuka tuoj wink.gif
Atsakyti
gal noretu kas prie Forever 21 prisijungt, siandien paskutine diena kai nuo sale -50% 4u.gif http://www.forever21.......=100&page=4 bigsmile.gif
Atsakyti
ar drugstore spėjau į užsakymą su koduku ar jau nebe? blush2.gif
Atsakyti
labai labai laukiu
Hautelook
Ideeli
Modnique 4u.gif

Papildyta:
QUOTE(tiju @ 2012 11 12, 20:56)
ar drugstore spėjau į užsakymą su koduku ar jau nebe?  blush2.gif

spejot 4u.gif
atrasysiu dar wink.gif
Atsakyti
Labas vakarėlis 4u.gif
Dėkoju komandai už grožybes 4u.gif
Labai laaabai gaila,bet netiko man Mackage paltukas verysad.gif Kažkaip iškart nepagalvojau,kad jis žemaūgei netiks,tos rankovės nesižiūri,na reik aukštesnės i psio verysad.gif Mergaitės tiek vargo kol pagavo,o va-netinka.Tai siūlau kitoms,kas susidomės rašykit į až.Dydis M,spalva pilka,kailiukas juodas,manau tiktų ne žemesnėms nei 167 cm blush2.gif

user posted image

user posted image

Kaina 1040 Lt.Kretingoj,bet galiu siųsti 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo krystiana: 12 lapkričio 2012 - 21:17
O Ruelala gal renkasi? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(krystiana @ 2012 11 12, 22:14)
Labas vakarėlis 4u.gif
Dėkoju komandai už grožybes 4u.gif
Labai laaabai gaila,bet netiko man Mackage paltukas verysad.gif Kažkaip iškart nepagalvojau,kad jis žemaūgei netiks,tos rankovės nesižiūri,na reik aukštesnės i psio verysad.gif Mergaitės tiek vargo kol pagavo,o va-netinka.Tai siūlau kitoms,kas susidomės rašykit į až.Dydis M,spalva pilka,kailiukas juodas,manau tiktų ne žemesnėms nei 167 cm blush2.gif

user posted image

user posted image

Kaina 1040 Lt.Kretingoj,bet galiu siųsti 4u.gif

labai gaila, kad netiko verysad.gif

Junkites prie www.polo.com - 15 % nuolaida, truputi truksta iki nemokamo shipuko drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(krystiana @ 2012 11 12, 22:14)
Labas vakarėlis 4u.gif
Dėkoju komandai už grožybes 4u.gif
Labai laaabai gaila,bet netiko man Mackage paltukas verysad.gif Kažkaip iškart nepagalvojau,kad jis žemaūgei netiks,tos rankovės nesižiūri,na reik aukštesnės i psio verysad.gif Mergaitės tiek vargo kol pagavo,o va-netinka.Tai siūlau kitoms,kas susidomės rašykit į až.Dydis M,spalva pilka,kailiukas juodas,manau tiktų ne žemesnėms nei 167 cm blush2.gif

user posted image

user posted image

Kaina 1040 Lt.Kretingoj,bet galiu siųsti 4u.gif


oi kaip gaila verysad.gif kad netiko, mergytes griebkit, kam reikia, nerealaus grozio paltukas , Krystiana, neiseina is akiu man jusu lele wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dimele: 12 lapkričio 2012 - 21:34
QUOTE(swarcas @ 2012 11 12, 22:16)
O Ruelala gal renkasi? ax.gif


renkasi, pirksim siandien, junkites drinks_cheers.gif
QUOTE(dimele @ 2012 11 12, 22:33)
oi kaip gaila  verysad.gif kad netiko, mergytes griebkit, kam reikia, nerealaus grozio paltukas , Krystiana, neiseina is akiu man jusu lele  wub.gif

labai grazus drinks_cheers.gif , maciau "gyvai " wub.gif
Atsakyti
QUOTE(MeistroMargarita @ 2012 11 12, 14:08)


mergaites, niekas sios kolekcijos leliu neturit? galvoju , gal nupirkti mazajai . bet ji tokia didele... ale man labai grazi smile.gif




Turim auksaplauke, bet neabai 'zaidziama' lele Man grazesne sita http://www.disneysto...304819/1000259/
Atsakyti

Paskutine proga apsirupinti
stirukemis ir kombiais
www.gap.com
su 40% koduku
user posted image
4u.gif


Atsakyti