Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame JAV parduotuvėse 231

QUOTE(Vitalma @ 2012 11 12, 13:05)
Ačiū mergytės už prekytes aciuks.gif Diesel suknytė kaip tik, per liemenį dar ir laisvoka, ot tau ir XS hihihi.gif Kepurytė mažiukui wub.gif

kaip dziugu ,kad tiko suknyte thumbup.gif
Aciu Jums wub.gif
Atsakyti

Laukiu labai
www.jcrew.com
-30% kodukas


user posted image
Atsakyti
Sakykit jei disney yra akcija 2 for 26, tai jau papildoma -25proc. nesitaiko?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitalma: 12 lapkričio 2012 - 14:13
o is amazon.com greit prekytes pareina? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitalma @ 2012 11 12, 13:46)
Sakykit jei diney yra akcija 2 for 26, tai jau papildoma -25proc. nesitaiko?


net nezinau .. ne viskam ji taiko . galima patikrinti krepselyje. virsuje yra Promo code vieta 4u.gif
QUOTE(bordeaux @ 2012 11 12, 13:47)
o is amazon.com greit prekytes pareina? ax.gif

kiekviena prekyte skirtingai ten siuncia is skirtingu vietu ax.gif

mergaites, niekas sios kolekcijos leliu neturit? galvoju , gal nupirkti mazajai . bet ji tokia didele... ale man labai grazi smile.gif

ir dar si man labai patinka smile.gif bet gal keturmete permaza g.gif

patarkit , kuria smile.gif man vyras liepe leliu nupirkti mergaitei, sako , zaidzia su broliu drakonus visokius doh.gif sakau, koks tu ne feministas ir nemodernus, tevai biggrin.gif bet va, leles irgi tokias neprincesiskas isrinkau kazkaip netycia ax.gif
Atsakyti
Ash balsuociau uz pirma smile.gif

Merida tai i save nepanasi ir per daug suaugelishka biggrin.gif Pirma labiau vaikishka atrodo smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liusile: 12 lapkričio 2012 - 14:15
QUOTE(MeistroMargarita @ 2012 11 12, 16:08)
mergaites, niekas sios kolekcijos leliu neturit? galvoju , gal nupirkti mazajai . bet ji tokia didele... ale man labai grazi smile.gif

ir dar si man labai patinka smile.gif bet gal keturmete permaza  g.gif

patarkit , kuria  smile.gif man vyras liepe leliu nupirkti mergaitei, sako , zaidzia su broliu drakonus visokius doh.gif sakau, koks tu ne feministas ir nemodernus, tevai  biggrin.gif  bet va, leles irgi tokias neprincesiskas isrinkau kazkaip netycia  ax.gif


Man tai antroji bigsmile.gif O Alisos nera rolleyes.gif ?
Atsakyti
QUOTE(MeistroMargarita @ 2012 11 12, 15:08)
patarkit , kuria  smile.gif man vyras liepe leliu nupirkti mergaitei, sako , zaidzia su broliu drakonus visokius doh.gif sakau, koks tu ne feministas ir nemodernus, tevai  biggrin.gif  bet va, leles irgi tokias neprincesiskas isrinkau kazkaip netycia  ax.gif


pas mane kai bernai, tai sunku patarti, man gal pirma, tik veidukas liūdnas smile.gif
Atsakyti
Aciu smile.gif dar galvosiu smile.gif
man ,turbut, irgi pirma labiau patinka
QUOTE(Antis @ 2012 11 12, 14:15)
O Alisos nera rolleyes.gif ?

Man Disney Alisa nepatinka ax.gif
o is tu toddler princesiu serijos dar Jasmine ir Mulan man labai mielos wub.gif faina ,kai gali vaiku prisidengus sau leles pirkti biggrin.gif
Atsakyti
tai drugstore yra -20% ar gandas čia? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(MeistroMargarita @ 2012 11 12, 14:08)
mergaites, niekas sios kolekcijos leliu neturit? galvoju , gal nupirkti mazajai . bet ji tokia didele... ale man labai grazi smile.gif

ir dar si man labai patinka smile.gif bet gal keturmete permaza  g.gif

patarkit , kuria  smile.gif

As siulyciau pirmaja 4u.gif
Antroji tokia daugiau didesne barbe butu ir jos plaukai greitai nebus tokie grazus, ypac jeigu nores kokia sukuosena padaryt biggrin.gif O "indeniuke" - sakyciau "baby born" paaugliskas variantas (t.y. ne leliukas su soske, bet ir ne figuringoji barbe), ir nera tokia didele kaip gali atrodyt, ir labai miela mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(xenzy @ 2012 11 12, 15:17)
pas mane kai bernai, tai sunku patarti, man gal pirma, tik veidukas liūdnas smile.gif


Aš ir pastebėjau, kad daugelio lėlyčių veidukai liūdni unsure.gif Net nesinori rinktis iš tokių...
Atsakyti