Įkraunama...
Įkraunama...

Joga

QUOTE(aushra1 @ 2013 09 19, 21:04)
Visiems, kas ieško iššūkių galiu drąsiai rekomenduoti:
Joga su Eva

2 savaites lankau - minus 5 kg.

Kol kas renkamės rytais 6.50, bet bus ir kitų grupių.


O čia veda Eva Tombak? Ta pati, kur mokėsi jogos Australijoje?
Atsakyti
QUOTE(Aukle Frekenbok @ 2013 09 21, 13:41)
O čia veda Eva Tombak? Ta pati, kur mokėsi jogos Australijoje?


Taip, ta pati, kuri leido "Ievos" ir "Cosmopolitan" žurnalus, vėliau išvyko į Australiją ir ten mokėsi jogos, įsisavino amerikiečių jogos sistemas ir dar kitas. Man patinka ta sintezė ir kiekvieną kartą galima išmokti vis naujų dalykų. Galų gale gauti puikų tonusą visai dienai.
Atsakyti
konfliktiškas žmogus, tiek girdėjau apie ją. Vidinės ramybės 0%, bet versli, nieko nepasakysi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kingcup @ 2013 09 23, 08:04)
konfliktiškas žmogus, tiek girdėjau apie ją. Vidinės ramybės 0%, bet versli, nieko nepasakysi smile.gif


Akivaizdu, kad Jums joga neatnešė vidinės ramybės.

Eva ne tik versli. Ji puiki jogos mokytoja, išmokusi keletą jogos sistemų, įsisavinusi kas tose sistemose geriausia ir puikiai ją pritaikiusi europiečiui. Jos joga kosmopolitiška, be rytietiškų butaforijų - smilkalų, arbatų ar dar nežinia ko skaitymo bei vienodų asanų kartojimo tam tikrą laiką. Visiška koncentracija į kiekvieną ir tai, kaip jis daro, su paaiškinimais kas ir kaip. Tad kai kuriems išties belieka pavydėti.
Atsakyti
QUOTE(aushra1 @ 2013 09 23, 20:19)
Akivaizdu, kad Jums joga neatnešė vidinės ramybės.

Eva ne tik versli. Ji puiki jogos mokytoja, išmokusi keletą jogos sistemų, įsisavinusi kas tose sistemose geriausia ir puikiai ją pritaikiusi europiečiui. Jos joga kosmopolitiška, be rytietiškų butaforijų - smilkalų, arbatų ar dar nežinia ko skaitymo bei vienodų asanų kartojimo tam tikrą laiką. Visiška koncentracija į kiekvieną ir tai, kaip jis daro, su paaiškinimais kas ir kaip. Tad kai kuriems išties belieka pavydėti.

netaikau asmeniskai niekam,bet ta europietiska joga gali gerai pagadinti sveikata,nes jos esme biznis,o siaip jogos esme kita,bet Jusu teise rinktis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(linete33 @ 2013 09 23, 21:22)
netaikau asmeniskai niekam,bet ta europietiska joga gali gerai pagadinti sveikata,nes jos esme biznis,o siaip jogos esme kita,bet Jusu teise rinktis  mirksiukas.gif


O kokią Jūs pasirinkote, jei ne paslaptis?
Atsakyti
QUOTE(aushra1 @ 2013 09 23, 20:19)
Akivaizdu, kad Jums joga neatnešė vidinės ramybės.

Eva ne tik versli. Ji puiki jogos mokytoja, išmokusi keletą jogos sistemų, įsisavinusi kas tose sistemose geriausia ir puikiai ją pritaikiusi europiečiui. Jos joga kosmopolitiška, be rytietiškų butaforijų - smilkalų, arbatų ar dar nežinia ko skaitymo bei vienodų asanų kartojimo tam tikrą laiką. Visiška koncentracija į kiekvieną ir tai, kaip jis daro, su paaiškinimais kas ir kaip. Tad kai kuriems išties belieka pavydėti.


Labai džiaugiuosi, kad Jums patinka. Man - nepatinka, todėl parašiau savo postą. Aš joga užsiimu tik antrus metus, o metus klaidžiojau po įvairius stilius, todėl, irgi galiu pasakyti savo nuomonę, kas man tinka. Rasti gerą Mokytoją, kuriam rūpi jo mokiniai (o ne biznis, ar asmeninis tobulėjimas) yra svarbiausiais dalykas. O smilkalai, muzika, skaitymas ir panašūs dalykai tikrai su normalia jogos praktina nesusiję, apie tai net neverta kalbėti cool.gif
Atsakyti
Sveiki, gal kas nors žinote gerų jogos instruktorių Klaipėdoje? Būsiu labai dėkinga, jeigu pasidalintumėte kontaktais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kingcup @ 2013 09 24, 07:30)
Labai džiaugiuosi, kad Jums patinka. Man - nepatinka, todėl parašiau savo postą. Aš joga užsiimu tik antrus metus, o metus klaidžiojau po įvairius stilius, todėl, irgi galiu pasakyti savo nuomonę, kas man tinka. Rasti gerą Mokytoją, kuriam rūpi jo mokiniai (o ne biznis, ar asmeninis tobulėjimas) yra svarbiausiais dalykas. O smilkalai, muzika, skaitymas ir panašūs dalykai tikrai su normalia jogos praktina nesusiję, apie tai net neverta kalbėti  cool.gif

drinks_cheers.gif o siaip pasidomekit,kokie buvo jogos tikslai,kai ji tik atsirado,nustebsit mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(aushra1 @ 2013 09 23, 21:22)
O kokią Jūs pasirinkote, jei ne paslaptis?


nesvarbu kokia pasirinkau,pradejau del sveikatos,turiu visiskai subyrejusi stubura,bet dabar tai mano gyvenimo budas,mano filosofija mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kingcup @ 2013 09 17, 15:11)
kaip įspūdžiai? ar patiko?

patiko, pradėjome lankyti nuolat smile.gif
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif ar kas nors lankotes cia? www.vidjajoga.lt kaip atsiliepimai? ar patinka? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2013 07 17, 22:54)
Merginos, gal kas galit pakomentuot, kur verčiau sportuoti Kaune? Labai didelių kalbų ir nirvanos per savaitę nenoriu, sektantų bijau kaip velnias kryžiaus, man gana būtų sportinės to reikalo pusės ir kvėpavimo/atsipalaidavimo...

Man būtų patogu čia:
http://www.yogatherapy.lt/tvarkarastis
Dar čia:
http://jogosakademij.../kontaktai.html
Ir čia:
http://kaunojogosnam...x.php/kontaktai


Mane irgi domintų.
Atsakyti