Įkraunama...
Įkraunama...

Joga

QUOTE(Virvytė @ 2013 12 10, 13:40)
Kaip klubuose sprendžiami šie dalykai:

- jei negali atvykti (liga, komandiruotė), ar nukeliamas užsiėmimas ar jis "dingsta"?
- ar galima naudotis dušu?
- jei dėl švenčių "iškrenta" užsiėmimai, ar mažinamas mokestis?

Mano mokytoja tai visuomet nukelia i kita menesi uzsiemimus jei pranesu kad kelione, ar susergu, ar del svenciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(linete33 @ 2013 12 11, 21:20)
pas mus klube gali rinktis arba moki viena suma ir eini kiek nori,arba moki daugiau ir isnaudoji kartais per 3 menesius,del duso,kazkaip jogos metu nelabai paprakaituosi,nebent karsta joga.

ne tik karšta joga. Stipriai prakaituojama ir per aštanga vinjasa jogą, praktiškai nuo pirmų 5 min, jeigu teisingai atliekama. Tobuliausia joga wub.gif bet po pamokos bėgti praustis niekas noro nepareiškė, bent jau kas su manim lankė. Visi persirengia, ir tiek...
Atsakyti
QUOTE(kingcup @ 2013 12 16, 11:45)
ne tik karšta joga. Stipriai prakaituojama ir per aštanga vinjasa jogą, praktiškai nuo pirmų 5 min, jeigu teisingai atliekama. Tobuliausia joga  wub.gif bet po pamokos bėgti praustis niekas noro nepareiškė, bent jau kas su manim lankė. Visi persirengia, ir tiek...

Esu girdejusi, kad po jogos uzsiemimo patariama bent pora val. negerti, nevalgyti, nesiprausti. Tiksliai negaliu paaiskinti kodel, bet, kad pratest teigiama jogos poveiki, nes po uzsuemimo energija laisvai teka....kazkas tokio.
Atsakyti
Jogos metu teisingai laikant bandas arba taip vadinamus "kūno užraktus" bei tam tikru būdu kvėpuojant kyla vidinis karštis, pažadinama kundalini energia. Galutinėje atsipalaidavimo pozoje ši energija "susigeria" į mūsų raumenis, kūną, todėl beveik visos jogos mokyklos užsiėmimus baigia šavasanos arba negyvėlio poza, kuri trunka (priklausomai nuo jogos stiliaus) nuo 10 iki 30 min. Po to, rekomenduojama dar bent pusvalandį negerti skysčių. Literatūroje rašoma, bei mano jogos Mokytoja yra sakiusi, kad nepažengusiems mokiniams, jogos pradžiamoksliams, apskritai nepavyksta arba labai trumpam pavyksta "užkurti" tą vidinę ugnį... todėl rekomendacijos dėl vandens nevartojimo galima ir nesilaikyti... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kingcup @ 2014 01 06, 13:36)
Jogos metu teisingai laikant bandas arba taip vadinamus "kūno užraktus" bei tam tikru būdu kvėpuojant kyla vidinis karštis, pažadinama  kundalini energia. Galutinėje atsipalaidavimo pozoje ši energija "susigeria" į mūsų raumenis, kūną, todėl beveik visos jogos mokyklos užsiėmimus baigia šavasanos arba negyvėlio poza, kuri trunka (priklausomai nuo jogos stiliaus) nuo 10 iki 30 min. Po to, rekomenduojama dar bent pusvalandį negerti skysčių. Literatūroje rašoma, bei mano jogos Mokytoja yra sakiusi, kad nepažengusiems mokiniams, jogos pradžiamoksliams, apskritai nepavyksta arba labai trumpam pavyksta "užkurti" tą vidinę ugnį... todėl rekomendacijos dėl vandens nevartojimo galima ir nesilaikyti... ax.gif

Kas Jūsų jogos Mokytoja?
Atsakyti
QUOTE(Marisa @ 2013 06 10, 10:13)
As lankau joga Vilniuje, jogos studijoje Bidza www.bidza.lt. tiesa, lankau neseniai, dar tik pradedanciuju grupe uzbaigiau. Siaip labai patiko.

Šiandien buvau "Bidžos" moterų jogos užsiėmime. Įdomu, ar labai pradedančiųjų ir moterų jogos užsiėmimai skiriasi mastau.gif. Aš sušilau neblogai. hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Victorious: 17 sausio 2014 - 14:58
O gal kas žino, kur Kaune vyksta rytiniai jogos užsiėmimai? T.y. tikrai rytiniai, kad 8 val. jau būtum darbe smile.gif Pageidautina Kauno centre
Atsakyti
QUOTE(aushra1 @ 2013 09 19, 21:04)
Visiems, kas ieško iššūkių galiu drąsiai rekomenduoti:
Joga su Eva

2 savaites lankau - minus 5 kg.

Kol kas renkamės rytais 6.50, bet bus ir kitų grupių.

Mačiau dabar jos seminaras bus Vijoj Pinavijoj. Ar labai stipri jos vedama joga? Sudėtinga?
Atsakyti
Sveiki. O gal kas nors žinote, ar vyksta Vilniuje karštos jogos užsiėmimai? Bandžiau Anglijoj, man labai patiko.
Atsakyti
Bandžiau ir aš šitą gėrį. Draugė Vokietijoje jau metus kaip lanko karštą jogą, negali atsidžiaugti. Mačiau Perkūnkiemyje ant langų užrašą karštos jogos studija, bandžiau įeiti, bet ten remontas kažkoks. Ieškojau internete, bet nieko neradau.
Atsakyti
QUOTE(Akvilina @ 2014 02 13, 17:25)
Mačiau dabar jos seminaras bus Vijoj Pinavijoj. Ar labai stipri jos vedama joga? Sudėtinga?


Lankau jau pusę metų pas Evą. Vertinu kaip rimtą ir atsidavusią mokytoją, kurios nei vienas užsiėmimas nebuvo toks pat, kaip vakar. Kiekvienam ruošiasi, kiekvieną išbando pati po kelis kartus. Tai nėra joga, kai atliekami tie patys pratimai tą patį laiko tarpą, kaip pas daugelį kitų mokytojų. Pratimai nėra sunkūs, o jei atrodo neįveikiami, kiekvienam adaptuoja juos pagal fizinę būklę. Retai kur pamatysi tiek dėmesio ir pagarbos kiekvienam.

Iki balandžio pradžios ji bus mokytojų kursuose Tailande, o grįžusi persikels į Vija pinavija klubą.
Papildyta:
QUOTE(Bugaz @ 2014 02 18, 18:35)
Sveiki. O gal kas nors žinote, ar vyksta Vilniuje karštos jogos užsiėmimai? Bandžiau Anglijoj, man labai patiko.


Nelabai Lietuvoje rasite karštos jogos studijų. Tiesiog neatėjo dar į Lietuvą.
Atsakyti
Gal kam užsiiminejant joga pavyko numesti svorio? gal patartumet kokia gera jogos programa pradedantiesiems? deja musu mieste nera kas vestų užsiemimus tad noriu pabandyti namie.
prasau parsykite
Atsakyti