Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(Fabiana @ 2012 11 11, 16:24)
Neperkam iš čia  schmoll.gif

O atsauke uzsakyma ta antro pirkimo ar bus batukai?? Nes pirmaji karta kaip supratau parase, kad neturi batu lotuliukas.gif o del antrojo kad neatsius ar ka negavau is jusu jokiu ziniu bigsmile.gif bet kaip itariu dar nieko ir neatsiunte g.gif
Atsakyti
QUOTE(Preila @ 2012 11 11, 11:56)
Sveikos. Gal  galit patarti del Frye batu dydzio. Jei nesioju 36 koki geriau imti 6 ar 5,5 d ? 4u.gif

Jeigu nesiojate 36 europetiska, drasiai imkite 6 4u.gif
Atsakyti
bet kiek jusu prasovet su vaskuotu dzinsu dydziais bigsmile.gif gerai,kad nepaklausiau,kad reik imt dydziu mazesnius,nei nesioju, buciau ir as prasovus tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(karolinc' @ 2012 11 08, 15:38)
Siulau:
VS juoda suknyte, M dydis, atitinka, 200 lt

user posted image
http://www.victorias...talogueType=OLS

David Khan juodus vaskuotus dzinsiukus 28 dydi  4u.gif 190 LT

user posted image


Siulykite savo kainas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Mulate* @ 2012 11 11, 18:49)
bet kiek jusu prasovet su vaskuotu dzinsu dydziais bigsmile.gif  gerai,kad nepaklausiau,kad reik imt dydziu mazesnius,nei nesioju, buciau ir as prasovus tongue.gif

Kodel jus taip sakot? g.gif As`paklausiau mergaiciu ,pasiemiau dvejus dydziu mezesnius,ju man juosmuo i laivesne puse ir dabar g.gif
Atsakyti
Sveiki, ar gavote mano 6pm užsakymą? Nesulaukiu patvirtinimo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Deimantuke33 @ 2012 11 11, 13:46)
gera sita parde-originalus  4u.gif

Nepatiko maniskiui tie Creed kur taviskis wc purskikliu isvadino biggrin.gif Kitus issirinko.
Gal zinai,koks kvapas vetiverio?Gaivus bus ane? g.gif
Gal uoscius situos?
http://www.fragrance.../mf/en_US/19961
Aplamai ,kokius TF vyriskus zinai?
Noriu siust uzsakyma,nenusprendziu nieko cool.gif
Atsakyti
QUOTE(jottauute @ 2012 11 11, 17:57)
Kodel jus taip sakot? g.gif As`paklausiau mergaiciu ,pasiemiau dvejus dydziu mezesnius,ju man juosmuo i laivesne puse ir dabar g.gif

niu va, cia aisku individualu,bet ziurekit kaip masiskai prasauta su dydziais 4u.gif
nezinau, man mazesniu visai nesinoretu, nors ilist, gal ir ilisciau, bet vaizdas jau butu kitoks tikriausiai ax.gif

iki kada sephoroj nuolaidele?
Atsakyti
QUOTE(*Mulate* @ 2012 11 11, 19:22)
niu va, cia aisku individualu,bet ziurekit kaip masiskai prasauta su dydziais 4u.gif
nezinau, man mazesniu visai nesinoretu, nors ilist, gal ir ilisciau, bet vaizdas jau butu kitoks tikriausiai ax.gif

iki kada sephoroj nuolaidele?

Gal nuo figuros priklauso tada g.gif O gal kaip tik mergaites savo dydi pirko ir prasove,ar aplamai netinka ir tt rolleyes.gif
Zinau mergaite,kuri patare del dydziu,zino,ka sako,ir turi su kuo palygint,bet figura kaip manekenes jos biggrin.gif
Atsakyti
Laba,

Gal 6pm kodukas yra?

Gal kas turit bearpow batus ir patartumet su 39 koki dydi imti.
http://www.6pm.com/b.....zfcTest=mat:1

Aciu
Atsakyti
RF is "Fragranceshop" dar nepirkote blush2.gif ? Niekas neprisijungia ax.gif?
Atsakyti
Noriu paklausti:kurioj vietoj(tiksliau rajone) KAUNE ATKELIAUJA prekytes?p.s pagal atsiemimo vieta noriu pasirinkt tarpininke
Atsakyti