Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(amirrr @ 2012 11 11, 10:25)
as ussakinejau is cia http://www.lilydirect.com/

mergaites, del tu stebuklingu kempineliu...nugi nuvaliau batus, o jie patapo matiniai su baltais potepiais  blink.gif  unsure.gif , gi raso, kad odai labai gerai, likau nesupratus. Saldytuva, plyteles, kriaukle vonioje isvale gerai, per tamsius baldus perbraukus irgi baltos demes gavosi ir beje man ji viena is karto "susidevejo" pradejo trupeti, susipurvino, suplonejo, ar taip turi buti, gal kas pakomentuotu?  4u.gif

na as tamsiems daiktams nenaudoju, manau jie labiau baltai odai, man krocsus gerai nuplauna, baltus batu padus ...
Atsakyti
QUOTE(Ditele @ 2012 11 10, 22:09)
Terre d'Hermes mirksiukas.gif


Idomu patiktu jei megsta Chanel Bleu g.gif
Atsakyti
QUOTE(amirrr @ 2012 11 11, 10:25)
mergaites, del tu stebuklingu kempineliu...nugi nuvaliau batus, o jie patapo matiniai su baltais potepiais  blink.gif  unsure.gif , gi raso, kad odai labai gerai, likau nesupratus. Saldytuva, plyteles, kriaukle vonioje isvale gerai, per tamsius baldus perbraukus irgi baltos demes gavosi ir beje man ji viena is karto "susidevejo" pradejo trupeti, susipurvino, suplonejo, ar taip turi buti, gal kas pakomentuotu?  4u.gif

Siaip tai geriausiai is pradziu pasibandyt ant nedidelio plotelio 4u.gif As odos nevaliau, bet kedus baltos odos kuo puikiausiai nuvale. O susideveti tai aisku kad susidevi, jei ka daugiau pavalai tai ir kempinele reikia ismesti.
Atsakyti
Ar perka mergaites is Franrance net ?Kokia ten nuolaida dabar yra? g.gif


Sofyyy,reiktu kazkaip pauostit tuos vyriskus Hermes, o gal TB reiktu pauostyt blush2.gif lotuliukas.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo edicike: 11 lapkričio 2012 - 10:55
QUOTE(ambicija @ 2012 11 11, 10:32)
Gal pagelbės kuri, kaip prisijungti prie oficialaus th usa puslapio?  Ir beje, Fabiana, ar būtųth plius 20% nuolaidele jeigu susikooperuosim daugiau tų striukių pirkti? ax.gif

kokios čia sriukės TH? kaip įmeskite kas nuorodą į Th neįeinu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(inga_ @ 2012 11 11, 10:50)
kokios čia sriukės TH? kaip įmeskite kas nuorodą į Th neįeinu ax.gif

ir man idomu del tu striukiu,imeskite nuoroda,aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2012 11 11, 07:09)
Ar atitinka dydzius childrensplace ziemines kepurytes, pirstinaites? Vadovautis ju dydziu lentele?

schmoll.gif Man buvo mažintos. Ir kokybė nesužavėjo doh.gif Į pirštuotas pirštines nėjo įkišti pirštų, nes labai storas pašiltinimas buvo įsiūtas doh.gif
Atsakyti
sveikos mergaitės,
ar niekas neturite šios TH striukytės iš mergaičių skyriaus ?
http://www1.macys.co...A_PARAMETER=BAG

patarkit ,prašau,jei nešioju xs ,ūgis 164 -kokį dydį reiktų imti doh.gif
Atsakyti
Uzkele kaina vakar buvo 44 su cnt bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(ineciuxxx @ 2012 11 11, 12:24)
Uzkele kaina vakar buvo 44 su cnt  bigsmile.gif

nu va taip ir būna,kai per ilgai galvoji doh.gif
Atsakyti
QUOTE(fule @ 2012 11 11, 12:19)
sveikos mergaitės,
ar niekas neturite šios TH striukytės  iš mergaičių skyriaus ?
http://www1.macys.co...A_PARAMETER=BAG

patarkit ,prašau,jei nešioju xs ,ūgis 164 -kokį dydį reiktų imti  doh.gif


xs manau
Atsakyti
QUOTE(ambicija @ 2012 11 11, 09:32)
Ir beje, Fabiana, ar būtųth plius 20% nuolaidele jeigu susikooperuosim daugiau tų striukių pirkti? ax.gif

Tų iš macys? blush2.gif Galima su koduku VETDAY pasitikrinti.

QUOTE(Linnoss @ 2012 11 11, 10:38)
Sveikos, mergaitės,
gal galit parašyti, kur galima pirkti šūneliams rūbelius? 4u.gif
Ačiū.

Neperkam iš gyvūnėlių parduotuvių schmoll.gif Nebent kokiam amazon rastumėt kažką.

QUOTE(edicike @ 2012 11 11, 10:49)
Ar perka mergaites is Franrance net ?Kokia ten nuolaida dabar yra? g.gif

Perkam, nuolaida - 15proc.
Atsakyti