Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(ambicija @ 2012 11 10, 19:47)
Aš bandžiau pasitelkti logiką ir išmąsčiau taip, kad čia pvz yra moterų linija ir junior linija kaip zaroj basic linija moterims ir TRF linija jaunimui, jeigu zaros TRF striukės tinka XS, tai imkit XS, nes aš nors ir labai smulkutė, bet zaros TRF tenka imti S, nors būna, kad kai kurios striukės iš basic moterų linijos net XS didelės. Visgi su savo arklišku ūgiu bandysiu rizikuoti ir imti tą striukytę, nes modelis irgi labai aukštas, MB sakė, kad mano sudėjimo, tai velniai nematė blush2.gif  blush2.gif

gerai, tai del dydzio mazdaug aisku smile.gif o kaip del nuolaidos? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolanteleee @ 2012 11 10, 19:58)
gerai, tai del dydzio mazdaug aisku smile.gif o kaip del nuolaidos? biggrin.gif


Bet aš čia galiu ir klysti dėl dydžių, čia taip iš oro išmąsčiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Soffyyy @ 2012 11 10, 19:52)
drinks_cheers.gif Išskirtiniai kvepalai  wub.gif MV vien tik sia linija naudoja jau seniai. Ir duso geli, ir aftershave'us. O kvepalų miniuku visad yra jo mašinoje, taip pat rankinėje ... kvapas  toks isskirtinis , kad pajutusi laiptinėje visad zinau, kad maniškis praejo  wub.gif  wub.gif

labai graziai aprasei wub.gif edt ar edp? bigsmile.gif

QUOTE(jottauute @ 2012 11 10, 19:53)
Deimantuke,as ax.gif

parasysiu i az 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ambicija @ 2012 11 10, 19:47)
Aš bandžiau pasitelkti logiką ir išmąsčiau taip, kad čia pvz yra moterų linija ir junior linija kaip zaroj basic linija moterims ir TRF linija jaunimui, jeigu zaros TRF striukės tinka XS, tai imkit XS, nes aš nors ir labai smulkutė, bet zaros TRF tenka imti S, nors būna, kad kai kurios striukės iš basic moterų linijos net XS didelės. Visgi su savo arklišku ūgiu bandysiu rizikuoti ir imti tą striukytę, nes modelis irgi labai aukštas, MB sakė, kad mano sudėjimo, tai velniai nematė blush2.gif  blush2.gif


Aciu 4u.gif
Atsakyti
Is kvepalu serijos...labai sudominote Creed Jasmin Imperatrice Eugenie, idomu ar kur galima meginuka uzsisakyti, esu labai jautri kvapam, del to sunkiai renkuosi, kai isikandau Chanel Chance arba Mademoisele, sunku kazka tinkamo sau rasti...
O vyrui vienoje dutty free pirkau http://www.sephora.c...me-soir-P169303 situos, tai ramiai pro ji praeiti negaliu, sakau cia ryskiai yra afrodiziaku kurie mane veikia bigsmile.gif biggrin.gif ax.gif
Atsakyti
Mergaites, atsiunciau Jums laiskiuka labai man svarbiu klausimu blush2.gif Kai tik galesit, lauksiu ziniu blush2.gif
Atsakyti
Parduodu per mergaites pirkta vyriska CK odine pinigine, deja manajam per maza ji verysad.gif Ka sudomins per AZ 4u.gif
user posted image
Atsakyti
http://www.amazon.co...e/dp/B000CFP9RC
o cia gera kaina? g.gif
Atsakyti
Linute, parasiau skubu laiskeli 4u.gif
Paziurekit, prasau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Fabiana @ 2012 11 10, 18:24)

blush2.gif aš kaip blondinė - paklausiu dar, stipriai nepykit jei šis klausimas kartojasi ne pirmą kartą: ar per šią nuorodą pasirinktiems bus dar -45% jau nuo tos nuolaidinės kainos, t.y. numinusuos papildomai mergaitėms darant užsakymą blush2.gif

ir dar, jau nebeblondiniškas klausimas, medžiotojų bei žvejų žmonoms: kur dairotės SB žieminių viršutinių rūbų mastau.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~Artemidė ~: 10 lapkričio 2012 - 20:39
QUOTE(Soffyyy @ 2012 11 10, 18:52)
kvapas  toks isskirtinis , kad pajutusi laiptinėje visad zinau, kad maniškis praejo wub.gif  wub.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
http://sveikata.dien...288381481237582
Atsakyti