Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(ambicija @ 2012 11 10, 19:16)
Bet kaip matau macys užsakymai jau pradeti rinkti, tai susidarytų krepšelyje tokia suma.  g.gif

ir as paskaiciavau, kad jeigu susidaro suma virs 100$, tai ir gaunasi kazkur apie 20%, reikia, kad mergaites patikslintu kaip ten yra su ta macys nuolaida g.gif
Atsakyti
QUOTE(Delicia @ 2012 11 10, 18:19)
Gal gali Fabiana imesti nuoroda sieros tada?  ax.gif

Gal tongue.gif

PRAŠOM 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolanteleee @ 2012 11 10, 20:24)
ir as paskaiciavau, kad jeigu susidaro suma virs 100$, tai ir gaunasi kazkur apie 20%, reikia, kad mergaites patikslintu kaip ten yra su ta macys nuolaida g.gif


Aha, ir mane domina ax.gif As issirinkau preke uz 50$, tai ar gausiu dar kokia nuolaidele ar ne blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Fabiana @ 2012 11 10, 18:24)


hihihi.gif Aciukas 4u.gif
Atsakyti
mergaites ir mane sudomino ta striukyte, kazin su ugu 165 ir jai nesioju XS drabuzelius, koki dydi reiktu imti ? g.gif

My Webpage
Atsakyti
QUOTE(laurka @ 2012 11 10, 19:37)
mergaites ir mane sudomino ta striukyte, kazin su ugu 165 ir jai nesioju XS drabuzelius, koki dydi reiktu imti ?  g.gif

My Webpage


Aš bandžiau pasitelkti logiką ir išmąsčiau taip, kad čia pvz yra moterų linija ir junior linija kaip zaroj basic linija moterims ir TRF linija jaunimui, jeigu zaros TRF striukės tinka XS, tai imkit XS, nes aš nors ir labai smulkutė, bet zaros TRF tenka imti S, nors būna, kad kai kurios striukės iš basic moterų linijos net XS didelės. Visgi su savo arklišku ūgiu bandysiu rizikuoti ir imti tą striukytę, nes modelis irgi labai aukštas, MB sakė, kad mano sudėjimo, tai velniai nematė blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
Gal butu norinciu jungtis prie sierratradingpost su 30% nuolaida (nuo 200$ sumos), galioja kaip suprantu viskam smile.gif
Emu tapkiu vyrui noriu, gerai kaina gaunasi http://www.sierratra...or-men~p~5461w/
Atsakyti
QUOTE(jottauute @ 2012 11 10, 19:20)
Nu ir gerai daro ,kad nepasiduoda is kelio garantuotai isvestum biggrin.gif

biggrin.gif
ar ne tu rasei kazkada apie Vilniaus kailiu kailinius? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ditele @ 2012 11 10, 17:58)
Jottauute, nežinau masinaii ar ne, bet ir man, ir MB l. patinka Terre d'Hermes  wub.gif Sunkūs, išskirtinio kvapo, neįkyrūs, stiprios koncentracijos,ilgai besilaikantys ir man l. vyriški cool.gif Kažkuo panašūs į Lalique Encre Noir, bet kitokie-išskirtiniškesni, sunkesni mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif Išskirtiniai kvepalai wub.gif MV vien tik sia linija naudoja jau seniai. Ir duso geli, ir aftershave'us. O kvepalų miniuku visad yra jo mašinoje, taip pat rankinėje ... kvapas toks isskirtinis , kad pajutusi laiptinėje visad zinau, kad maniškis praejo wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Soffyyy @ 2012 11 10, 19:52)
drinks_cheers.gif Išskirtiniai kvepalai  wub.gif MV vien tik sia linija naudoja jau seniai. Ir duso geli, ir aftershave'us. O kvepalų miniuku visad yra jo mašinoje, taip pat rankinėje ... kvapas  toks isskirtinis , kad pajutusi laiptinėje visad zinau, kad maniškis praejo  wub.gif  wub.gif

Kaip faina wub.gif

Deimantuke,as ax.gif
Atsakyti
Mergaites,
kada zadat Carters/Oshkosh pirkt? Labai geros kainos Oskosh'e, bijau, kad amerikonkos neispirktu biggrin.gif
Atsakyti
Parduodu TH striukyte, XS dydis, spalva Navy blush2.gif Neprilipo man doh.gif I AZ 4u.gif
user posted image
Atsakyti