Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(tamosiuke @ 2012 11 10, 18:55)
  nors mano vyrui  Coco Madmuazele atsiduoda senom bobom doh.gif  lotuliukas.gif bet as vistiek kvepinuosi kai kur nors einu, man jie labai patinka, jis pas mane irgi ne koks ekspertas..kaip palygins ka nors...

su siuo jo teiginiu beveik sutikciau lotuliukas.gif 4u.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Deimantuke33: 10 lapkričio 2012 - 17:56
QUOTE(Enimdreja @ 2012 11 10, 09:08)
Merginos, ar kas nors jungiasi prie closeout linen? g.gif  rolleyes.gif

schmoll.gif

QUOTE(Ingredd @ 2012 11 10, 10:23)
Rudaplaukei su Fabiana  oro_buckis.gif [/color]



QUOTE(gretuxxx @ 2012 11 10, 10:46)
Aciu labai R&F 4u.gif



QUOTE(astulux @ 2012 11 10, 11:12)
Dekoju šauniai komandai už prekytes

Ačiū jums 4u.gif

QUOTE(Agnytte @ 2012 11 10, 12:04)
Laba dienuke,

iki kada sephoroj nuolaidele?

iki 12d smile.gif

QUOTE(SaiMita @ 2012 11 10, 12:33)
Ačiū labai už siuntinuką

4u.gif

QUOTE(Pusiausvyra @ 2012 11 10, 12:55)

O kokias kainas? Aš tik vieną matau smile.gif
Atsakyti
Jottauute, nežinau masinaii ar ne, bet ir man, ir MB l. patinka Terre d'Hermes wub.gif Sunkūs, išskirtinio kvapo, neįkyrūs, stiprios koncentracijos,ilgai besilaikantys ir man l. vyriški cool.gif Kažkuo panašūs į Lalique Encre Noir, bet kitokie-išskirtiniškesni, sunkesni mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ditele: 10 lapkričio 2012 - 18:01
QUOTE(agise @ 2012 11 10, 14:13)
Merginos ar perkate is FragranceShop blush2.gif?

Perkam smile.gif

QUOTE(Title @ 2012 11 10, 15:50)
Sveiki, kada artimiausiu metu žadate užsakinėti iš Victorias's Secret? smile.gif

Pirksim greitu metu ax.gif
Papildyta:
QUOTE(AstaRaud @ 2012 11 10, 17:23)
Ačiū Rudaplaukei, Fabianai ir Justarm už prekes, labai lauktas, ir dovanėles... wub.gif  wub.gif

4u.gif

QUOTE(ramka @ 2012 11 10, 17:42)
Rudaplauke, o modnique nesirenka ? biggrin.gif

Renkasi smile.gif

QUOTE(Delicia @ 2012 11 10, 17:47)
O sierai 45% per nuoroda?

Taip smile.gif

QUOTE(Jonozmona @ 2012 11 10, 17:49)
Labas vakaras, merginos, ar sitoms ON girls kelnems butu papildoma 20 poc. nuolaida?

http://oldnavy.gap.c...p;pid=254121012

schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(jottauute @ 2012 11 10, 18:56)
Nu kiek pazystu savo vyra visada zinojo ko nori biggrin.gif
Chanel egoiste platinum.

thumbup.gif Chanel egoiste man wub.gif
maniskis irgi zino,ko nori,todel mano itakai ir nepasiduoda biggrin.gif as tik juokais rasau taip... biggrin.gif tik kad musu skoniai laaabai skiriasi visur ir visada unsure.gif doh.gif

merginos, o harney jokio kodo tiek laiko neduoda? g.gif
Atsakyti
Merginos, O TH vyriski dydziai is macys didinti ar tokie patys lyginant su ju oficialiu puslapiu? Domina megztiniai 4u.gif

O gal kuri pirkot si megztini? kokie atsiliepimai?

http://www1.macys.co...h...5&slotId=21
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo camelija82: 10 lapkričio 2012 - 18:13
QUOTE(gretuxxx @ 2012 11 10, 14:14)
Berods Astukasas ieskojo,  kur vyrui striuke pasiaurinti, tai tikrai rekomenduoju 4u.gif

Vyras ne tik, kad kategoriškai parduot striukę atsisakė, bet sakė ir į taisyklą neveš biggrin.gif Sakė gerai yra ir ramiai sau nešioja lotuliukas.gif
Šiandien Megoj mačiau kažką su juoda TH striukyte (gal kažkuri iš mūsų biggrin.gif ), ta kur iš Macys su lopukais ant alkūnų wub.gif gražiai atrodė, todėl savosios dar labiau laukiu.
Atsakyti
QUOTE(ambicija @ 2012 11 10, 17:43)
Kaip tyčia nėra dydžių lentelės doh.gif Nereali ir man ji, bet bijau rizikuot. Pagal mane, jeigu krepšelyje iš viso bus prekių už 100$, turėtų taikyt. Jei klystu, pataisykit 4u.gif Su papildomu -20% jau nebūtų baisu rizikuot biggrin.gif

Bet as jei S nesioju, jauciu reiktu imt M g.gif o del -20%, tai man rods nebera tos nuolaidos, bet galetu but biggrin.gif o jeigu nuo 100$ - 25$, tai nuo musu abieju striukiu, vistiek nesigauna nuolaida g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ditele @ 2012 11 10, 18:58)
Jottauute, nežinau masinaii ar ne, bet ir man, ir MB l. patinka Terre d'Hermes  wub.gif Sunkūs, išskirtinio kvapo, neįkyrūs, stiprios koncentracijos,ilgai besilaikantys ir man l. vyriški cool.gif Kažkuo panašūs į Lalique Encre Noir, bet kitokie-išskirtiniškesni, sunkesni mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif Geras,vakar kaip tik juos ziurejau,geri tikrai ,visko juose tiek kiek reikia thumbup.gif Kristeje yra,vyrui mano irgi patiko drinks_cheers.gif Situos arba Chanel vienus ir imtu,bet as Creed ,man patikusius ,bandau ipirst rolleyes.gif
Tik jauciu siandien mes niekur neisvaziuosim cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolanteleee @ 2012 11 10, 19:10)
Bet as jei S nesioju, jauciu reiktu imt M g.gif o del -20%, tai man rods nebera tos nuolaidos, bet galetu but  biggrin.gif  o jeigu nuo 100$ - 25$, tai nuo musu abieju striukiu, vistiek nesigauna nuolaida  g.gif


Bet kaip matau macys užsakymai jau pradeti rinkti, tai susidarytų krepšelyje tokia suma. g.gif
Atsakyti
Gal gali Fabiana imesti nuoroda sieros tada? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Deimantuke33 @ 2012 11 10, 19:02)
thumbup.gif  Chanel egoiste man  wub.gif 
maniskis irgi zino,ko nori,todel mano itakai ir nepasiduoda  biggrin.gif  as tik juokais rasau taip...  biggrin.gif tik kad musu skoniai laaabai skiriasi visur ir visada  unsure.gif  doh.gif 

merginos, o harney jokio kodo tiek laiko neduoda?  g.gif

Nu ir gerai daro ,kad nepasiduoda is kelio garantuotai isvestum biggrin.gif
Musu sutampa,jis gal reiklesnis vieniems dalykams,as kitiems,bet visumoje ilgai nesideram biggrin.gif

Kazi Oze iki kada tos didziosios nuolaidos bus? g.gif Ryt dar turetu ,ane?
Atsakyti