Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 152 tema

QUOTE(Kriiste @ 2012 11 09, 19:33)

o kas tas MC? blush2.gif

Mastercard turbut smile.gif
Atsakyti
QUOTE(simpa @ 2012 11 09, 19:34)
Mastercard turbut smile.gif

aaa, o as apie nauja parde isisvaigau lotuliukas.gif
Atsakyti
o Mymemory.com nebera jokiu geru pirmo apsipirkimo kodu? Gal kas nesenai pirko ir zino smile.gif
Atsakyti
Sakykit, o kaip prisiregistruoti asdoje?Praso post kodo.
Atsakyti
QUOTE(Tahoe @ 2012 11 09, 20:01)
Gal kam reikia karsto sokolado is Whittards? Siandien ryte gavau koduka 3 uz 2 kaina  bigsmile.gif Nuo 30svaru UK nemokamas pristatymas. Truksta 15 svaru, gal kas noretu prisijungti?  ax.gif
Pries metus pe Lina uzsisakinejau. Man nerealios tos ju kakavos  wub.gif  po to LT isbandziau visokiu, tai visai ne tas ...

cia  smile.gif


O kaip gaminate tuos karstus sokaladus? man viena balto sokolado kakava tokia gaunasi labai jau skysta, skonio nera... 4u.gif
Atsakyti
Man ir idomu kaip ta karsta sokolada darot ? Man nesigavo skanu. Isdalinau po to. Nei baltas, nei kitoks.
Atsakyti
QUOTE(Faustina2000 @ 2012 11 09, 20:58)
Man ir idomu kaip ta karsta sokolada darot ? Man nesigavo skanu. Isdalinau po to. Nei baltas, nei kitoks.

As suprantu, kad tai paprasta kakava. Tai kas megsta, withhard nebloga kokybe ir visokiu skoniu yra.
Papildyta:
QUOTE(gaaabriele @ 2012 11 09, 20:37)
o Mymemory.com nebera jokiu geru pirmo apsipirkimo kodu? Gal kas nesenai pirko ir zino smile.gif

As turiu prisipirkusi ju kuponu klasikiniam nuotrauku albumui su 50% nuolaida. Galeciau perleisti, nes nespeju pasidayti. Jei domina, rasykite:
inga.svajinga@gmail.com
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2012 11 09, 19:33)
bet tos kuprines, Vilniuje, senukuose siandien ziurejau 99 lt (su katineliais, o berniukam irgi kazkokios buvo)
o kas tas MC? blush2.gif

99 proc manau, kad ne tos rolleyes.gif smile.gif
Nes tokios, kaip uzsisakinejom, tokio tipo, Senukuose va kiek kainuoja
kuprine. (musu paveiksliukai kitokie). Ir beto, cia be priedu, o kur siuntemes, yra priedai,( penalas su priemonem ir t.t ) .
Tos, kur po 99 lt, tai tokias greiciausiai matet kuprine. , ner tokios pacios, kaip siuntemessmile.gif
Papildyta:
Dabar beziurinedama, uzmaciau, kad tokia kuprine Senukuose apsimoka pirkt, palyginus su amazon.de smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tahoe @ 2012 11 09, 19:01)
Gal kam reikia karsto sokolado is Whittards? Siandien ryte gavau koduka 3 uz 2 kaina  bigsmile.gif Nuo 30svaru UK nemokamas pristatymas. Truksta 15 svaru, gal kas noretu prisijungti?  ax.gif
Pries metus pe Lina uzsisakinejau. Man nerealios tos ju kakavos  wub.gif  po to LT isbandziau visokiu, tai visai ne tas ...

cia  smile.gif


NEBESIUSKITE 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2012 11 09, 19:33)
bet tos kuprines, Vilniuje, senukuose siandien ziurejau 99 lt (su katineliais, o berniukam irgi kazkokios buvo)



Cia tos kuprines compact, jos visada pigesnes, nei tos, kurias pirkome mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(apuokiuk@s @ 2012 11 09, 20:15)
99 proc manau, kad ne tos  rolleyes.gif smile.gif
Nes tokios, kaip uzsisakinejom,  tokio tipo, Senukuose va kiek kainuoja 
kuprine. (musu paveiksliukai kitokie). Ir beto,  cia be priedu, o kur siuntemes, yra priedai,( penalas su priemonem ir t.t ) .
Tos, kur po 99 lt, tai tokias greiciausiai matet kuprine. , ner tokios pacios, kaip siuntemessmile.gif
Papildyta:
Dabar beziurinedama, uzmaciau, kad tokia kuprine Senukuose apsimoka pirkt, palyginus su amazon.de  smile.gif

o kuo jos skirias - apart priedu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2012 11 09, 20:17)
o kuo jos skirias - apart priedu? g.gif


Tos, kurias matet, mazesnes, lengvesnes ir nezinau, man tai is paziuros iskart matosi 'pigesnes" (noriu pasakyt, is paziuros atrodo maziau patvarios- bet cia galo tik man taip pasirode) rolleyes.gif
Atsakyti