Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 152 tema

QUOTE(irmante @ 2012 11 09, 15:50)
Ar i Panorama nuo kokiu 17 niekas negalit ?

Siandien penktadienis gal kas trumpiau dirbat  mirksiukas.gif

As anksciau nueisiu pabandysiu stala uzimt  mirksiukas.gif Bet vienai bus liudna sedet  verysad.gif



as busiu mazdaug 17,15 ten. jurgencija apie 17,20 bus irgi 4u.gif po to prisivalgysim ir eisim zaislu i rimi ziuret su nuolaida lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tBluntė @ 2012 11 09, 15:51)
o iš kur sužinojot kad cancellino?  g.gif  man ten nesamonės gavosi su adresasi, bijaua,kad irgi necancellintų  doh.gif  o rinkausi laiką, kai siuntimas ne 5 svarai, o 3 biggrin.gif


Bandziau prisijungt, kad patikrint bukle, nu ir neileido. Ismete raudona uzrasa, kad nejungia rysium su atsaukimu ir reikia skambint tokiu ir tokiu nr. Patikrinau e-maila ir radau, kad atsaukiamas del neatitinkanciu ju reikalavimu valandu.
Atsakyti
QUOTE(Murčikas @ 2012 11 09, 16:02)
as busiu mazdaug 17,15 ten. jurgencija apie 17,20 bus irgi  4u.gif  po to prisivalgysim ir eisim zaislu i rimi ziuret su nuolaida  lotuliukas.gif



super thumbup.gif nes mane ipareigojo zaisla nupirkt mergaitei i JAV doh.gif nusiust

turesit padet isrint mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nefera @ 2012 11 09, 17:03)
Bandziau prisijungt, kad patikrint bukle, nu ir neileido. Ismete raudona uzrasa, kad nejungia rysium su atsaukimu ir reikia skambint tokiu ir tokiu nr. Patikrinau e-maila ir radau, kad atsaukiamas del neatitinkanciu ju reikalavimu valandu.

Kurk nauja accounta mirksiukas.gif mano 2 uzblokuoti buvo kai bandziau jungtis po tam tikro laiko
Atsakyti
QUOTE(sany @ 2012 11 09, 16:37)
4u.gif  4u.gif  4u.gif ačiū už nuorodą gal pagaliau pavyks man jį nupirkt  blush2.gif

Aš į jį žiūriu žiūriu ir neapsisprendžiu, reikia ar ne...
Striukę turi vaikis šiltą, tai gal užtektų po ja kombinzoninių kelnių g.gif Nžn... Svarstyklės aš biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo anna86: 09 lapkričio 2012 - 16:07
QUOTE(happy girl @ 2012 11 09, 15:43)
Sveikos
Niekad nesu pirkusi is amazon tai kaip ten pristatymo kaina ir t.t? noriu pirkti
http://www.amazon.co...E...7835&sr=1-9

ar geriau is cia pirkti http://www.argos.co....ductInformation



is amazono lyg ir uk ribose rodo nemokama siuntima, tai pigiau is cia gausis.
Atsakyti
QUOTE(motce @ 2012 11 09, 12:53)
Renku Kaune Chemist direct iki nemokamo siuntimo, truksta ~20 svaru. Siusiu per tukis.eu, salygos: mokat prekes kaina ir siuntima i LT pagal tukio ikainius


Reklamuoju, kam reikia vyrams dovanos, 2 vnt diesel kvepalu + duso zele tik 15 svaru drinks_cheers.gif

http://www.chemistdi...t_1_183007.html
Atsakyti
baigiu užsimušt su TBS -ir laišką atrašė, ir vis tiek negaliu pirkt...
kam paskutinį kartą su kokia korta praleido ir kokiu adresu?
Keisiu kortą nafig biggrin.gif
Atsakyti
O asdoj prie billing adreso reik lietuviska ar angliska vesti? smile.gif
Atsakyti
Mergytės, patarkit, iš kur galima būtų nusipirkti vaikiškas užuolaidas?

Ačiū
Papildyta:
ir per kiek laiko Mytoys atsiunčia prekytes?
Atsakyti
O kur pirkot kalbantį Tomą? Radau Amazon, bet 25 svarai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Duti @ 2012 11 09, 17:12)
baigiu užsimušt su TBS -ir laišką atrašė, ir vis tiek negaliu pirkt...
kam paskutinį kartą su kokia korta praleido ir kokiu adresu?
Keisiu kortą nafig  biggrin.gif


Pirkau su SEB Visa Virtuon, adresas UK nekomercinis 4u.gif
Atsakyti