Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 152 tema

QUOTE(Nefera @ 2012 11 13, 18:46)
Jas megsti reikia, bet kad mano kurybine ugnele siuo metu prigesus  doh.gif  nieko negaliu su savim padaryt- namu net pries Kaledas, turbut, nesusitvarkysiu- neprisiruosiu niekaip  doh.gif

o tai as megzt ir nemoku, pas bobuciu galima visada ziema gaut turguj, ar prie parduotuviu jei stovi jos 4u.gif dar buna kaledinese mugese,bet ten jau gan brangios
Atsakyti
QUOTE(Nefera @ 2012 11 13, 17:31)
Merginos, ka dovanosit Kaledoms vyrams? ne saviems, o giminaiciams... Gal kokiu smulkmenu esat numaciusios, simboliskai kazka... Nuprotesiu tuoj, turbut  doh.gif


PErnai dovanojau prieskoniu rinkinius+aliejus smile.gif Siemet dovanosiu muila (siunciuosi is iherb)+kepine... gal dar kokias kojines idesiu smile.gif
Man patiko vienais metais dovana, kuria vyras gavo-dezute riesutu visokiu ir riesutu skaldytojas-medinis grybukas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo madmuazele: 13 lapkričio 2012 - 17:51
Merginos, o ARGOS.CO.UK galima tiesiogiai apsipirkti? Kiek siuntimas i LT? Aciu
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2012 11 13, 17:50)

Man patiko vienais metais dovana, kuria vyras gavo-dezute riesutu visokiu ir riesutu skaldytojas-medinis grybukas smile.gif


Va cia tai nebloga ideja thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitalijaxx @ 2012 11 13, 17:57)
Merginos, o ARGOS.CO.UK  galima tiesiogiai apsipirkti? Kiek siuntimas i LT? Aciu

aš vakar temoj klausiau. gavau atsakymą, kad jie į LT nesiunčia.
Atsakyti
QUOTE(Vitalijaxx @ 2012 11 13, 17:57)
Merginos, o ARGOS.CO.UK  galima tiesiogiai apsipirkti? Kiek siuntimas i LT? Aciu



negalima ir tik per tarpininke.
Atsakyti
aš tai tokį daugiafunkcinį peilį supakuotą aišku dovanosiu, ir grybam nupjaut ir t..t mašinoje gerai turėt, už diržo užsideda jei kam reikia - dar turiu supakuota
user posted image
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2012 11 13, 18:50)
Man patiko vienais metais dovana, kuria vyras gavo-dezute riesutu visokiu ir riesutu skaldytojas-medinis grybukas smile.gif

As per praeitas Kaledas net du grybukus gavau su riesutais, db tupi ant palanges prie eziuku smile.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti