Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 152 tema

QUOTE(auksine @ 2012 11 13, 14:22)
ar kas nors uzsakinesite is mytoys.de greitu metu? is vilniaus, kauno?
Papildyta:
o cia tik is tos skilties taip iseina, ar is viso viso mytoys puslapio? g.gif

nu geras, cia ismeta nuolaidas visoms prekems, ar tik kai kurioms, aciu kas nepatinges brukstelt. Sios gale, kitos pradzioj Zemaitojoj siusius, gal kas nori jungtis? Gal nuo sumos nuolaidu buna? ax.gif
Atsakyti

Vietoj to,kad vaziuociau gimdyt,tai nusprendziau su stebuklingom kempinelem siena pavalyt. Ir prisivaliau doh.gif liko aplink valyta vieta tarsi apvedziota sad.gif plemai sad.gif ka daryt ?? Negi plaut visa siena ??? g.gif susnervinau,kad tokia kvaila esu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(lina0612 @ 2012 11 13, 16:52)
Persiusti galesiu, jei tik jums apsimoka
1 dezute sveria 250 g

pilna dezute sveria virs 300g su kempinele ir dezute 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(VejaGuse @ 2012 11 13, 17:04)
na bet vien jau as nriu uz 25nuolaidinius visko prisiimti:D


bet tada ir kooperuotis neapsimoka, nes jei saskaita bus pvz 100 svaru visvien nuolaida bus tik 25 svarai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Faustina2000 @ 2012 11 13, 17:12)
Vietoj to,kad vaziuociau gimdyt,tai nusprendziau su stebuklingom kempinelem siena pavalyt. Ir prisivaliau  doh.gif liko aplink valyta vieta tarsi apvedziota sad.gif plemai sad.gif ka daryt ?? Negi plaut visa siena ???  g.gif susnervinau,kad tokia kvaila esu  doh.gif

O siena dazyta? Jei taip, tai paplauciau paprastu vandenuku. Bet jau jei reikia gimdyti smile.gif, palikciau ta darba vyrui smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vikruole @ 2012 11 13, 17:19)
O siena dazyta? Jei taip, tai paplauciau paprastu vandenuku. Bet jau jei reikia gimdyti smile.gif, palikciau ta darba vyrui smile.gif

Dazyta ir plaut galima. Negi visa plaut ? doh.gif didele, auksta doh.gif
Atsakyti
Merginos padariau uzsakyma Mytoys.de rase, kad viskas baigta uzsakymas padarytas, krepselis issinulino. Bet nerandu kur paziureti istorija pirkimo ir ar gausiu i mail'a koki patvirtinima apie issiuntima, galesiu sekt kokia nuoroda?
Atsakyti
QUOTE(Faustina2000 @ 2012 11 13, 16:12)
Vietoj to,kad vaziuociau gimdyt,tai nusprendziau su stebuklingom kempinelem siena pavalyt. Ir prisivaliau  doh.gif liko aplink valyta vieta tarsi apvedziota sad.gif plemai sad.gif ka daryt ?? Negi plaut visa siena ???  g.gif susnervinau,kad tokia kvaila esu  doh.gif


Plauk visa siena, tai gal gimdyt isvaziuosi mirksiukas.gif
Kiek galima vaiksciot
Ir dar rankas kuo auksciau pakilnok

Papildyta:
QUOTE(ra2ga @ 2012 11 13, 16:19)
pilna dezute sveria virs 300g su kempinele ir dezute  4u.gif



vadinasi mano svarstykles grybauja
reik is china siustis naujas mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lina0612: 13 lapkričio 2012 - 16:34
QUOTE(Faustina2000 @ 2012 11 13, 17:12)
Vietoj to,kad vaziuociau gimdyt,tai nusprendziau su stebuklingom kempinelem siena pavalyt. Ir prisivaliau  doh.gif liko aplink valyta vieta tarsi apvedziota sad.gif plemai sad.gif ka daryt ?? Negi plaut visa siena ???  g.gif susnervinau,kad tokia kvaila esu  doh.gif

teks plauti visa siena biggrin.gif as tai su sluota grindim plaunu, tik tam reikalui atskira ta skuduriuka turiu rolleyes.gif ir langus taip patogu plauti. Pas mane paprastas viledos rinkinukas
user posted image
Atsakyti
QUOTE(boruzhe @ 2012 11 13, 16:32)
Mergaitės, gal kas matėt tokių daikčiukų ar panašių kur nors ax.gif
user posted image
user posted image


Iveskit i ebay: Shabby Chic Lantern Tea Light Candle Holder 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(murashke @ 2012 11 13, 12:37)
plansetinis kompiuteris vaikams:
http://www.elc.co.uk...default,pd.html  4u.gif
galima is anksto pirkti su ta 25 proc. nuolaida wink.gif  4u.gif

Cia gal pigiau butu, plius nemokamas siuntimas nuo 50 euru 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Faustina2000 @ 2012 11 13, 17:23)
Dazyta ir plaut galima. Negi visa plaut ?  doh.gif didele, auksta  doh.gif

pabandyk ciut didesne vieta nei plovei su kempinele, o jei nea, na tai kas beliks sad.gif

Ot paguoda gavai: kazkas liepe specialiai kilnoti rankas ir t.t. o as sakau palik vyrui ta darba.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikruole: 13 lapkričio 2012 - 16:39