Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 152 tema

QUOTE(rodnaja @ 2012 11 12, 23:44)
Tai kad sake prekiauja Vilniuje tik mothecare ir dar viena yra parduotuve prie Norfos siaures miesteli. Ir viskas. O kaip prasideda nuolaidos ju jau nebelieka. Ir tai mothecare jau dydziu pasirinkimas nedidelis. O kokius dar paieskot? neatsimenu buvo kazkoks puslapys columbia kombinezonai. Kaip jie gal kas pakomentuos.

Gali būti, mothercare labai mažai jų būna (bet geros nuolaidos pavasarį), o firminėje parduotuvėje normalus pasirinkimas mirksiukas.gif
PC turėjau omeny Rygoje, kiek pamenu, ten net firminės parduotuvės kelios yra mirksiukas.gif

Analogiški yra ir columbia, reima, lenne, visus galite apžiūrėti pas mus. columbia gal kur būtų pigiau, kažkas nesenai ieškojo akcijų g.gif
Atsakyti
Mergaitės, aš vokiškai nė bum bum g.gif Ką čia mytoys.de rašo?
Ačiū labai.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Manola @ 2012 11 13, 10:18)
Mergaitės, aš vokiškai nė bum bum  g.gif  Ką čia mytoys.de rašo?
Ačiū labai.
user posted image

Na čia grubiai :
Kiekvieną diena nuo 17 iki 24 valandos papildoma 20 proc. nuolaida visoms prekėms iš šio puslapio. Stebėkite geltonus ženkliukus prekių aprašymuose.
Kol užteks prekių wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ganna: 13 lapkričio 2012 - 09:40
QUOTE(Tasty @ 2012 11 13, 09:18)
Gali būti, mothercare labai mažai jų būna (bet geros nuolaidos pavasarį), o firminėje parduotuvėje normalus pasirinkimas  mirksiukas.gif
PC turėjau omeny Rygoje, kiek pamenu, ten net firminės parduotuvės kelios yra  mirksiukas.gif

Analogiški yra ir columbia, reima, lenne, visus galite apžiūrėti pas mus. columbia gal kur būtų pigiau, kažkas nesenai ieškojo akcijų  g.gif


dar Lassie manau tinka į sąrašą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ganna @ 2012 11 13, 09:39)
Na čia grubiai :
Kiekvieną diena nuo 17 iki 24 valandos papildoma 20 proc. nuolaida visoms prekėms iš šio puslapio. Stebėkite geltonus ženkliukus prekių aprašymuose.
Kol užteks prekių wink.gif

aciuks.gif o aš nesuprasdama kalbos susigaudžiau kad tik šią vieną dieną, todėl susipergyvenau, kad riek ant staigiaus imt smile.gif
Atsakyti
Dariau SD uzsakyma ir siandien gavau toki laiska:

Unfortunately the items listed below are no longer in stock. As a result we have had to cancel these items from your order. You will not be charged for any of these items. Please accept our apologies for the inconvenience caused by this matter.


Isskirsta viena preke, kuri "out of stock", tai man daryti is naujo uzakyma , ar jie tik ta preke isminusuos ?

pasimeciau kazkaip, bijau, jei padarysiu is naujo, kad nesusidubliuotu uzsakymai g.gif

kazkas anksciau lyg tai rase, kad nebuvo kazkurios striukes, tai cancelino visa uzsakyma ???
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo norala: 13 lapkričio 2012 - 10:28
QUOTE(*Linele* @ 2012 11 13, 03:03)
Kai norėjau susimokėt paypalu išmetė, kad negali, neįsidėmėjau konkrečiai kas buvo parašyta. O dabar  MY BUY -> Order status - Pending. O wish liste, tai rodo foto su sold out smile.gif
Gal kadangi nesenai užsiregistravau, tai gal čia kliūtis  g.gif

Ar jums pavyko g.gif as vis dar nenusipirkau doh.gif doh.gif keistokas tas puslapis g.gif
Papildyta:
QUOTE(Oliuke_ @ 2012 11 13, 10:58)
O man cancelino, nes tipo negavo apmokejimo  biggrin.gif bet jei rimtai, tai kaip jiems tada sumoketi  g.gif

ir man rupi g.gif
Atsakyti
Kada javari seilas bus?
Atsakyti
QUOTE(Laukinė prerija @ 2012 11 13, 11:34)
Kada javari seilas bus?


Kai sužinosite, ir mums pasakykite smile.gif
Atsakyti
Gal kas matėte interneto platybėse berniukiškų šilkinių-vilnonių apatinių kelnių?
Vyksta baisiausios isterijos, nei pėdkelnių nei apatinių medvilninių kelnių savo keturmečiui negalime užmauti, galvojau ožiukai, bet gal iš ties kas nors ten graužia.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2012 11 12, 21:39)
As ryt planuoju uzsakyt batu ta tepala, jau 10 vnt turiu - bandau rinkt iki 20, jei susirinks 40 - imsiu 40, tik ryt dirbsiu, prie PC nesedesiu, tad uzsakymu (vardas, pavarde, adresas, jei reik persiust ir kiekis) laukiu i samsonai@elekta.lt  4u.gif Panevezys - persiunciu 4u.gif

Pati uzvedziau kalba apie tuos tepalus, tik dienele neprisedau prie kompo ir likau ant ledo doh.gif
Jungiuosi prie Kriiste 4u.gif
Karta i savaite visada bunu Panevezyje, galeciau kaunietems paimti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bbiitute @ 2012 11 13, 10:28)
Ar jums pavyko  g.gif  as vis dar  nenusipirkau  doh.gif  doh.gif  keistokas tas puslapis  g.gif


Nea. Šiandien e-pašte buvo du laiškai, bet neperskaičius pavadinimo galvojau spamas, tai ištryniau ir tik po to atėjo į galvą kad ten iš internetinės parduotuvės doh.gif Šiandien jau krepšelis tuščias, o pirkti nebeleidžia iš naujo, nes 0vnt g.gif Žodžiu... lotuliukas.gif
Atsakyti