Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 152 tema

QUOTE(*Linele* @ 2012 11 13, 01:06)
Greičiausiai taip ir buvo nes Sold out smile.gif
Jei dar užmatysit gerų striukių kainų šaukit  4u.gif

tai kad ji dar yra rolleyes.gif man net leidzia ja pirkti
Atsakyti
QUOTE(Oliuke_ @ 2012 11 13, 00:44)
tai kad ji dar yra  rolleyes.gif man net leidzia ja pirkti

Nesuprantu, kai įsidedu į watch list, rodo, kad sold out g.gif
Papildyta:
QUOTE(*Linele* @ 2012 11 13, 00:46)
Nesuprantu, kai įsidedu į watch list, rodo, kad sold out  g.gif

Atrodo viskas ok g.gif Bet apmokėt neleidžia. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Linele*: 13 lapkričio 2012 - 00:56
QUOTE(*Linele* @ 2012 11 13, 01:55)
Nesuprantu, kai įsidedu į watch list, rodo, kad sold out  g.gif
Papildyta:

Atrodo viskas ok   g.gif Bet apmokėt neleidžia.  g.gif

o ka raso?

ziuriu cia spec salygos yra http://www.buyerden....conditions.html

reikia panagrineti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Oliuke_: 13 lapkričio 2012 - 01:03
QUOTE(Oliuke_ @ 2012 11 13, 00:57)
o ka raso?

Kai norėjau susimokėt paypalu išmetė, kad negali, neįsidėmėjau konkrečiai kas buvo parašyta. O dabar MY BUY -> Order status - Pending. O wish liste, tai rodo foto su sold out smile.gif
Gal kadangi nesenai užsiregistravau, tai gal čia kliūtis g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Linele*: 13 lapkričio 2012 - 01:05
QUOTE(*Linele* @ 2012 11 13, 02:03)
Kai norėjau susimokėt paypalu išmetė, kad negali, neįsidėmėjau konkrečiai kas buvo parašyta. O dabar  MY BUY -> Order status - Pending. O wish liste, tai rodo foto su sold out smile.gif
Gal kadangi nesenai užsiregistravau, tai gal čia kliūtis  g.gif

panagrinekite salygas, nes ta orderi gali ir atsaukti. As ir pabandziau ir jis iskart atsirado prie open orders pas mane doh.gif jau parasiau jiems kad atsauktu, nes tipo tik skambinti arba rasyti reikia. Tai kam tada tas mygtukas cancel doh.gif

cia tipo musu beta/grupinis ir pan. Jei susirenka pakankamai norinciu pirkti, jie parduoda. Paziurekite mano ikeltoje nuorodoje 2 punkta mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Oliuke_: 13 lapkričio 2012 - 01:12
QUOTE(Oliuke_ @ 2012 11 13, 01:09)
panagrinekite salygas, nes ta orderi gali ir atsaukti. As ir pabandziau ir jis iskart atsirado prie open orders pas mane  doh.gif jau parasiau jiems kad atsauktu, nes tipo tik skambinti arba rasyti reikia. Tai kam tada tas mygtukas cancel  doh.gif

Aš dar pabandžiau pakaitalioti spalvas ir dydžius, tai užstrigau ties XL dydžiu ir Gold spalvos ir pakeisti nieko nebeleidžia, nes nebėra kitų prekių g.gif lotuliukas.gif Įdomu įdomu ko ten pridirbau biggrin.gif
zEsmė kaip supratau, kad padarius užsakymą reikia laukti jų emeilo su leidimu apmokėt. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Linele*: 13 lapkričio 2012 - 01:17
QUOTE(*Linele* @ 2012 11 13, 02:12)
Aš dar pabandžiau pakaitalioti spalvas ir dydžius, tai užstrigau ties XL dydžiu ir Gold spalvos ir pakeisti nieko nebeleidžia, nes nebėra kitų prekių  g.gif  lotuliukas.gif  Įdomu įdomu ko ten pridirbau  biggrin.gif
zEsmė kaip supratau, kad padarius užsakymą reikia laukti jų emeilo su leidimu apmokėt. smile.gif

lotuliukas.gif o S dydzio ten nesimate?
Atsakyti
QUOTE(Oliuke_ @ 2012 11 13, 01:19)
lotuliukas.gif o S dydzio ten nesimate?

Nea lotuliukas.gif
Suveikė cancel mygtukas, persiloginus iš naujo vėl viskas tuščia, suformavau užsakymą, dabar jie pinigų negali priimti, reikia laukti jų laiško smile.gif Išmoksiu apsipirkinėt lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Linele*: 13 lapkričio 2012 - 01:38
Kol apsisprendžiau ar jungtis prie http://shop.twinings...gence-1847.html buvo vėlu. Bandau rinkti kompanija dabar aš smile.gif Jei surinksime 15 svarų, gausime 10 proc. nuolaidą, jei 30 svarų tuomet 20 proc. nuolaida.
Taip pat galim parinkti ir http://www.whittard....k/hot_chocolate. Surinkus 15 svarų, gausime 10 proc. nuolaidą, 30 svarų-20 proc.
Siūsiuosi per Tukį. Yra galimybė perduoti į Vilnių, Kauną.
Atsakyti
TBS smile.gif
user posted image
Atsakyti
siandiena piksiu SportsDirect, veiksmas kaunas siuskit i linuute.lina@gmail.com
Atsakyti
QUOTE(*Linele* @ 2012 11 13, 02:24)
Nea  lotuliukas.gif
Suveikė cancel mygtukas, persiloginus iš naujo vėl viskas tuščia, suformavau užsakymą, dabar jie pinigų negali priimti, reikia laukti jų laiško smile.gif Išmoksiu apsipirkinėt  lotuliukas.gif

O man cancelino, nes tipo negavo apmokejimo biggrin.gif bet jei rimtai, tai kaip jiems tada sumoketi g.gif
Atsakyti