Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 152 tema

QUOTE(rodnaja @ 2012 11 12, 23:07)
Aciu uz atsakyma. Bet kainos tokios pat. Gaila,teks vaziuot i ryga. smile.gif

Reikia stebėti, dabar sezonas prasideda, manau, niekur jau nebus super kainų... Pačiose huppa parduotuvėse nepigiau, tik tiek, kad būna akcijų -50 proc wink.gif Gal kai kuriuose PC būtų, bet reikia ieškoti... Aš savaitgalį būsiu, galiu žvilgtelti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(safyriuke @ 2012 11 13, 00:15)
ieskau bare x minerals, o jusu rasti neitin suzavejo... 4u.gif

paziurejau, kad tai panasiai kaip kokia oriflame/avon platinama kosmetika smile.gif tai pigiau eilinese kosmetikos parduotuves nenusipirksite smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Loram @ 2012 11 12, 20:50)
as toki jau baigineju - man metu atradimas, viska valau dabar tik su juo - kitus valiklius/sveitiklius tik pribaigineju - nieko nebepirksiu. Noriu tik kitoki isbandyti

http://www.svarospre...r...(Vokietija)

Pries kelis metus Hyper maximoj pirkau toki, kazin dabar yra? g.gif Bet kaitlente ne visada gerai jis man nuvalo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo paurelija: 12 lapkričio 2012 - 23:25
QUOTE(paurelija @ 2012 11 12, 23:24)
http://www.svarospre...r...(Vokietija)

Pries kelis metus Hyper maximoj pirkau toki, kazin dabar yra?  g.gif Bet kaitlente ne visada gerai jis man nuvalo.

Bent iki, assorti, senukuose tikrai yra wink.gif Aš pirkau assorti su -20 proc, senukuose trečiadienį gal -30 proc taikys mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(paurelija @ 2012 11 12, 23:24)
http://www.svarospre...r...(Vokietija)

Pries kelis metus Hyper maximoj pirkau toki, kazin dabar yra?  g.gif Bet kaitlente ne visada gerai jis man nuvalo.


Assorti yra smile.gif
Atsakyti
QUOTE(murashke @ 2012 11 13, 00:23)
paziurejau, kad tai panasiai kaip kokia oriflame/avon platinama kosmetika smile.gif tai pigiau eilinese kosmetikos parduotuves nenusipirksite smile.gif  4u.gif

ot gaila... o taip norejosi rasti pigiau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Tasty @ 2012 11 13, 00:21)
Reikia stebėti, dabar sezonas prasideda, manau, niekur jau nebus super kainų... Pačiose huppa parduotuvėse nepigiau, tik tiek, kad būna akcijų -50 proc wink.gif Gal kai kuriuose PC būtų, bet reikia ieškoti... Aš savaitgalį būsiu, galiu žvilgtelti  mirksiukas.gif

Tai kad sake prekiauja Vilniuje tik mothecare ir dar viena yra parduotuve prie Norfos siaures miesteli. Ir viskas. O kaip prasideda nuolaidos ju jau nebelieka. Ir tai mothecare jau dydziu pasirinkimas nedidelis. O kokius dar paieskot? neatsimenu buvo kazkoks puslapys columbia kombinezonai. Kaip jie gal kas pakomentuos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rodnaja: 12 lapkričio 2012 - 23:45

QUOTE(bbiitute @ 2012 11 12, 21:40)
Gal kuri bandet deti i krepsiuka  g.gif  man daugiau kaip vieno neleidzia  g.gif

tai gal vienas ir yra. siulyciau pirkti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(loreta311 @ 2012 11 12, 16:27)
Jus smulkute, as jamciau M dydi.
Gal kas noretu jungtis su dar vienu paltuku, pirkciau as pati tiesiai i Lietuva, kad greiciau ateitu ir pasidalintume deliveri 9.99 svaru. Butu geriau Swed bankas.

Labai noreciau paltuko. M dydzio.
Atsakyti
Sveikutes, greit permeciau ir neradau blush2.gif Gal kuri The Body Shop planuoja pirkt blush2.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Oliuke_ @ 2012 11 12, 23:44)
tai gal vienas ir yra. siulyciau pirkti  biggrin.gif

Greičiausiai taip ir buvo nes Sold out smile.gif
Jei dar užmatysit gerų striukių kainų šaukit 4u.gif
Atsakyti
merginos reikia pagalbos 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif

registruojantys i www.smmythtoys.com, niekaip netinka telefono numeris, ka ten rasyt? 4u.gif
vis meta klaida Sorry, the daytime number that you have entered is not valid, please remove all non numeric characters
nors be skaicu nieko parasyta nebuna doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Saulutė @ 2012 11 13, 01:23)
merginos reikia pagalbos  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif

registruojantys i www.smmythtoys.com, niekaip netinka telefono numeris, ka ten rasyt?  4u.gif
vis meta klaida Sorry, the daytime number that you have entered is not valid, please remove all non numeric characters
nors be skaicu nieko parasyta nebuna  doh.gif





susitvarkiau mirksiukas.gif
Atsakyti