Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 152 tema

As ryt planuoju uzsakyt batu ta tepala, jau 10 vnt turiu - bandau rinkt iki 20, jei susirinks 40 - imsiu 40, tik ryt dirbsiu, prie PC nesedesiu, tad uzsakymu (vardas, pavarde, adresas, jei reik persiust ir kiekis) laukiu i samsonai@elekta.lt 4u.gif Panevezys - persiunciu 4u.gif
Atsakyti
Prasau pagalbos 4u.gif
Nieko nesigaudau as tose internetinese parduotuvese, o labai reikia iki gruodzio 7 gauti gimtadieniui smurf'ines atributikos blush2.gif
user posted image

va cia radau Gimtadieniams, bet man vienai parsiuntimas brangokas, arba kasnors susijungtume blush2.gif
Atsakyti
Man kazkodel anuliavo uzsakymo is http://www.smythstoys.com. Pinigai buvo rezervuoti, bet gavau laiska Order Cancellation. Ar kas nors siom dienom pirko is sio parduotuve (tuki adresu) ar praejo uzsakymas?
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2012 11 12, 21:39)
As ryt planuoju uzsakyt batu ta tepala, jau 10 vnt turiu - bandau rinkt iki 20, jei susirinks 40 - imsiu 40, tik ryt dirbsiu, prie PC nesedesiu, tad uzsakymu (vardas, pavarde, adresas, jei reik persiust ir kiekis) laukiu i samsonai@elekta.lt  4u.gif Panevezys - persiunciu 4u.gif

mergonos - nerasykit i AZ - ryt dirbsiu ir nei i emailus, nei i AZ tikrai neatsakysiu, o AZ pas mane labai ribotas, tad jei kam reiks del kitu reikalu - neprisibels - del tepalo tik i emaila prasau. Beje jau 18 vnt turim, tad tikiuos ryt iki 40 susirinks 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2012 11 12, 22:39)
As ryt planuoju uzsakyt batu ta tepala, jau 10 vnt turiu - bandau rinkt iki 20, jei susirinks 40 - imsiu 40, ...

Siulau rinkti iki 80 vnt., bet stambesniais uzsakimais smile.gif
as imciau 10 vnt. tuomet man butu pigiau...
Atsakyti
QUOTE(ra2ga @ 2012 11 12, 22:23)
Siulau rinkti iki 80 vnt., bet stambesniais uzsakimais smile.gif
as imciau 10 vnt. tuomet man butu pigiau...

nors ir 100 - jei iki ryt vakaro tiek susirinks - tikrai negaila mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ver @ 2012 11 12, 23:00)
Man kazkodel anuliavo uzsakymo is http://www.smythstoys.com. Pinigai buvo rezervuoti, bet gavau laiska Order Cancellation. Ar kas nors siom dienom pirko is sio parduotuve (tuki adresu) ar praejo uzsakymas?

mano praėjo, vieną žinau kuriai nepraėjo
Atsakyti
Sveiki,Jus visagaliai, smile.gif Viska zinot! Siandien buvau mothecare radau vaikui HUPPA ziemine striuke bei kelnes, viskas super tik kaina netinka!iseina apie 350 lt! smile.gif Gal zinot is kur parsiust galima? Arba atsiust kazka panasaus?
Atsakyti
QUOTE(rodnaja @ 2012 11 12, 22:31)
Sveiki,Jus visagaliai, smile.gif Viska zinot! Siandien buvau mothecare radau vaikui HUPPA ziemine striuke bei kelnes, viskas super tik kaina netinka!iseina apie 350 lt!  smile.gif Gal zinot is kur parsiust galima? Arba atsiust kazka panasaus?

Būna čia, bet nesu pirkusi... Šiaip pas mus super gerų kainų neduoda (yra ir firminė parduotuvė mirksiukas.gif ) Bene geriausios būna Rygoje per išpardavimus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tasty @ 2012 11 12, 23:33)
Būna čia, bet nesu pirkusi... Šiaip pas mus super gerų kainų neduoda (yra ir firminė parduotuvė  mirksiukas.gif ) Bene geriausios būna Rygoje per išpardavimus  biggrin.gif

Aciu uz atsakyma. Bet kainos tokios pat. Gaila,teks vaziuot i ryga. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(MAMA7411 @ 2012 11 12, 23:30)
mano praėjo, vieną žinau kuriai nepraėjo

beje, prieš valandą pirkau:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MAMA7411: 12 lapkričio 2012 - 23:09
QUOTE(murashke @ 2012 11 12, 02:20)


o kas yra pigiau smile.gif as kainu nezinau  ax.gif
cia yra: http://www.feeluniqu...ds/bareminerals
pirma karta perkant - 10 proc. nuolaida su rekomendacija (jei emailas neregistruotas, rasykite i az)  4u.gif


Labai dekui,kad atsiliepet y mano pagalbos sauksma biggrin.gif bet ne tokiu ieskau blush2.gif ieskau bare x minerals, o jusu rasti neitin suzavejo... 4u.gif

QUOTE(natina @ 2012 11 12, 11:13)
siom dienom buvau gavus laiska is chemistdirect, kad bare (ne x) minerals nuolaidos, netikrinau asortimento.http://www.chemistdirect.co.uk/kits-and-treatments_v_4458.html?vi=Grid&ps=11&pnos=1&utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_campaign=bare_minerals_kits_11nov2012


labai dekui uz pasidalinta info 4u.gif ,bet sie nelabai tinkami blush2.gif
Atsakyti