Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 152 tema

Renku SD Vilniuje, siųsiu tiesiai į LT smile.gif
Jei būtų norinčių jungtis-rašykit į az 4u.gif
Atsakyti
Renku Kaune Chemist direct iki nemokamo siuntimo, truksta ~20 svaru. Siusiu per tukis.eu, salygos: mokat prekes kaina ir siuntima i LT pagal tukio ikainius
Atsakyti
Vakar padariau uzsakyma tukio adresu is Asda groceries, bet kazkodel man ji cancelino... Raso, kad del to, kas atliktas po 12 nakties ar kazkas panasaus unsure.gif Ar verta megint dar karta uzsakineti, ar geriau nereikia? g.gif
Atsakyti
Sveikos,

gal kuri pamenat kokie kurjeriai pristato siuntinukus iš www.pharmacyathand.co.uk ? Jie siuntimo nuorodos niekada neatsiunčia.. jau imu nerimauti unsure.gif Nurodžiau darbo adresą, o gavos, kad dabar sėdžiu namie su sergančiom dukrytėm. Siuntinukas išsiųstas prieš savaitę.. Jei gerai pamenu tai sąskaita buna taip sulankstyta, kad nesimato tel. nr. doh.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Nefera @ 2012 11 09, 12:59)
Vakar padariau uzsakyma tukio adresu is Asda groceries, bet kazkodel man ji cancelino... Raso, kad del to, kas atliktas po 12 nakties ar kazkas panasaus  unsure.gif  Ar verta megint dar karta uzsakineti, ar geriau nereikia?  g.gif

gal jūs pristatymą pažymėjot šiandieną? Jei taip, tai lyg pas juos iki 23 val. galima kitais dienai, vėliau lyg jau tik dar kitai...
Atsakyti
aš čia vėl su savo kombinezonu

user posted image

o kaip ši parduotuvė?user posted image MandM
pagal kainų santykius ir pristatymą palankiausias pirkimas gaunasi 27 eurai gal kas norėtų prisijungti ax.gif

O gal kas esat pirkę?
Atsakyti
QUOTE(LinaGustė @ 2012 11 09, 10:42)
Turi  bigsmile.gif  Ir kaip tau jis? Vertas tų 150 lt?

o jis papigo? nes brangiau nei 150 gaunas, be siuntimo 176 suskaiciuoju
Atsakyti
QUOTE(Deep Blue @ 2012 11 09, 12:56)
o jis papigo? nes brangiau nei 150 gaunas, be siuntimo 176 suskaiciuoju


35 svarai dabar.
Atsakyti
ar tesco groceries praeina swed internetiniu prikimu korta?
Atsakyti
O aš vistik pagalvojau, kad man tikriausiai 16 dydžio palto reikia, bet tai kur 14 dėti tada, parduot kažin ar pavyktų, visos gi pačios pirkt moka biggrin.gif Blem, pati užvedžiau, pati gal vos ne pirma pirkau ir dabar sėdžiu susparinus, nebežinau ką daryt g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolė*** @ 2012 11 09, 14:05)
O aš vistik pagalvojau, kad man tikriausiai 16 dydžio palto reikia, bet tai kur 14 dėti tada, parduot kažin ar pavyktų, visos gi pačios pirkt moka  biggrin.gif  Blem, pati užvedžiau, pati gal vos ne pirma pirkau ir dabar sėdžiu susparinus, nebežinau ką daryt  g.gif



padarysit biski pigiau ir nupirks, kodel ne? kad ir pirkt visos moka, juk dasideda dar siuntimas uk ir t.t.
Atsakyti
O aš vis dar su žaislais. Gal kuri turit Smoby supermarketą? Vakar mačiau RIMI parduotuvėje atrodo, kad tokį. Kaina 175 lt, bet niekaip negaliu suprasti ką jis tiksliai daro http://www.*infected...1-12819143.html
Iš viso aprašymo suprantu tik tiek, kad atsidaro kasos stalčius ir spaudžiant tą mygtuką skenuoja prekes ir daugiau lyg nieko g.gif Norėtųsi daugiau funkcijų.
Atsakyti