Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 152 tema

QUOTE(niekieno @ 2012 11 12, 18:39)
Ačiū visoms prisidejusioms prie odos tepalo. Surinktas pilnas užsakymas smile.gif Nebesiųskit daugiau rolleyes.gif
Papildyta:
Nu, merginos, pagirkit tą akmenį, kad man jo tikrai užsireiktų. Kempinėlės ir manęs nesužavėjo...ar tikrai akmuo viską šveičia??? g.gif
Nors kai ką man kempinėlės nerealiai valo....


Parodoj vieni didmenininkai pardavinejo, siek tiek kitoki
Mokejau 15 lt
Man patiko
Atsakyti
QUOTE(Jolė*** @ 2012 11 12, 19:15)
Kol kas nenešiojau, bet paskaitykit 246 žinutę, kai ką parašiau

#264 4u.gif Ačiū už info. 4u.gif O gal verta dar geresnės kainos laukt g.gif biggrin.gif
Dar klausimėlis, o medžiaga tokia plonesnė ar tvirtesnė (kaip dabar mėgsta siųti iš blizgančių plonų)?
Atsakyti
QUOTE(lina0612 @ 2012 11 12, 19:17)
Parodoj vieni didmenininkai pardavinejo, siek tiek kitoki
Mokejau 15 lt
Man patiko

as toki pirkau http://www.svarospre...r...(Vokietija)
Atsakyti
QUOTE(klakšt @ 2012 11 12, 20:40)

as toki jau baigineju - man metu atradimas, viska valau dabar tik su juo - kitus valiklius/sveitiklius tik pribaigineju - nieko nebepirksiu. Noriu tik kitoki isbandyti
Atsakyti
QUOTE(*Linele* @ 2012 11 12, 19:39)
#264  4u.gif  Ačiū už info.  4u.gif O gal verta dar geresnės kainos laukt  g.gif  biggrin.gif
Dar klausimėlis, o medžiaga tokia plonesnė ar tvirtesnė (kaip dabar mėgsta siųti iš  blizgančių plonų)?


Aš tų pigiųjų parduotuvinių ar turginių striukių nesu čiupinėjus, mačius tik gatvėje, bet mano įsitikinimu - ši tikrai gerokai kokybiškesnė. Medžiaga neskysta, nematinė, šiek tiek blizgi, bet neturi to net iš tolo matomo pigaus blizgesio, kurio pakęsti negaliu. Kažkuri mergina minėjo, kad lyg ir sportlandas ar kokia kita panaši parduotuvė jomis prekiauja, tai didesniuose miestuose gal būtų galima ir gyvai jas pamatyti. Dėl kainos - aš ją pernai už 30 svarų pirkau, bet ne SD, o JD Sports ir buvo jau pavasariop. Kaina paskutinių paltukų lyg ir iki 20 svarų buvo nukritus, bet dydžių nebebuvo visų.
Atsakyti
Ar dar kas renka batu tepalo uzsakyma, prisijungciau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bbiitute @ 2012 11 12, 19:30)
http://www.buyerden....Coats-1461.html
Gal kas nori jungtis prie paltuku pirkimo  doh.gif  biggrin.gif  labai noriu  bigsmile.gif  wub.gif  wub.gif  Siuntimas i lietuva 6,60 4u.gif

Gal kuri bandet deti i krepsiuka g.gif man daugiau kaip vieno neleidzia g.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif gal žinot, kur galima būtų užsisakyti nuotraukų (paprastų 10*15 cm). Kiek žinau anksčiau buvo mymemory.com pirmam užsakymui berods 75 proc nuolaida, bet dabar kaip suprantu nebėra nuolaidos g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandrulia @ 2012 11 12, 20:43)
Sveikos 4u.gif gal žinot, kur galima būtų užsisakyti nuotraukų (paprastų 10*15 cm). Kiek žinau anksčiau buvo mymemory.com pirmam užsakymui berods 75 proc nuolaida, bet dabar kaip suprantu nebėra nuolaidos g.gif

dar snd raimundux imete koduka 50proc nuolaidai.
Atsakyti
QUOTE(klakšt @ 2012 11 12, 19:40)



As parodoj toki pat pirkau
15 lt mokejau
Atsakyti
gal kas pirko vaikišką planšetą ir gali parekomenduoti ir planšetą, ir vietą, kur jų yra? ir šiaip ar verta tokio žaislo ieškoti? blush2.gif ačiū
Atsakyti
QUOTE(Sandrulia @ 2012 11 12, 20:43)
Sveikos 4u.gif gal žinot, kur galima būtų užsisakyti nuotraukų (paprastų 10*15 cm). Kiek žinau anksčiau buvo mymemory.com pirmam užsakymui berods 75 proc nuolaida, bet dabar kaip suprantu nebėra nuolaidos g.gif

yra 50 proc. nuolaida pirmam pirkimui RSRZ50 4u.gif
Atsakyti