Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 152 tema

kai visos pirkot kalbanti katina Toma, man jo nereikejo, o dabar va prireike doh.gif
Gal kas is Jonavos noretu dar jo, pirktume is cia
http://www.smythstoy.....y=talking tom
kur 2 uz 30 svaru, nuo 40 svaru free shipas 4u.gif

jei ka sudomins prasom i AZ 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(loreta311 @ 2012 11 12, 14:49)
Ant Jusu puikiai atrodo, turiu issisaugojus tas foto ir vis pasiziuriu, todel labai noriu to paltuko  thumbup.gif


ačiū blush2.gif tik su dydžiu apsimelavau - pas mane S (10) o ne M blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žemuogienė: 12 lapkričio 2012 - 15:19
aise your account limits and get Verified

We made a €1.50 EUR or equivalent charge to your card on Nov 12, 2012.
Check your summary of financial activity provided by your card issuer for the unique code we sent with the charge.

Card to confirmVisa X-1843
Sample card statement

Enter PayPal code (4 numbers)

We'll refund the €1.50 EUR or equivalent charge into your PayPal account within 24 hours after you confirm your card.

gal galit padeti ir pasakyti ka cia jie nori? Vedziau korteles numeri ir vis netinka..sad.gif
Atsakyti
QUOTE(*Linele* @ 2012 11 12, 14:52)
Apžiūrėjau šioje nuorode ir aš striukes, nužiūrėjau Karrimor. Įdomu kokybiškas prekes gaminanti firma  g.gif
Ar kooperuojantis pigiau būna siųstis iš ten ar neturi skirtumo? Ir man dar įdomu dėl dydžio su 180 ir 62kg užteks M dydžio  g.gif

Apie karrimor pukini palta nelabai geri atsiliepimai buvo g.gif rase, jog pukai labai lenda
Papildyta:
QUOTE(bagyraas @ 2012 11 12, 16:20)
aise your account limits and get Verified

    We made a €1.50 EUR or equivalent charge to your card on Nov 12, 2012.
    Check your summary of financial activity provided by your card issuer for the unique code we sent with the charge.

Card to confirmVisa X-1843
Sample card statement

Enter PayPal code (4 numbers)

We'll refund the €1.50 EUR or equivalent charge into your PayPal account within 24 hours after you confirm your card.

gal galit padeti ir pasakyti ka cia jie nori? Vedziau korteles numeri ir vis netinka..sad.gif

Praso koda ivesti. Paziurekite isklotine, ten prie nuskaitymo turi buti tas 4 zenklu kodas
Atsakyti
QUOTE(Oliuke_ @ 2012 11 12, 16:22)
Apie karrimor pukini palta nelabai geri atsiliepimai buvo  g.gif rase, jog pukai labai lenda
Papildyta:

Praso koda ivesti. Paziurekite isklotine, ten prie nuskaitymo turi buti tas 4 zenklu kodas



jetus, as pirma karta jau stresuoju verysad.gif tai cia korteles numeris tas CVV2 ar ne? nezinau kur man jo ieskoti
Atsakyti
QUOTE(bagyraas @ 2012 11 12, 15:24)
jetus, as pirma karta jau stresuoju  verysad.gif  tai cia korteles numeris tas CVV2 ar ne? nezinau kur man jo ieskoti


nestresuokit, čia ne cvv kodas man atrodo, o reikia žiūrėti jūsų e-banke.
Atsakyti
QUOTE(žemuogienė @ 2012 11 12, 15:15)
ačiū  blush2.gif  tik su dydžiu apsimelavau - pas mane S (10) o ne M  blush2.gif

Jus smulkute, as jamciau M dydi.
Gal kas noretu jungtis su dar vienu paltuku, pirkciau as pati tiesiai i Lietuva, kad greiciau ateitu ir pasidalintume deliveri 9.99 svaru. Butu geriau Swed bankas.
Atsakyti
QUOTE(PUka @ 2012 11 12, 14:22)
Dar sugriztant prie kupriniu, tai Senukuose treciadieni bus viskam -30%  4u.gif  ... jei tos kur 99 Lt dar minus, super kainyte, man tos po 99 Lt visai nemažutės pasirodė  rolleyes.gif


Joms deja nebūna akcijų. Nes jos ir taip jau su akcija ala pigiau ir daugiau nuolaidos nebepadaro. Reik ir mums kuprinės, bet vis nerandam už padorią kainą.
Atsakyti
You've raised your account limits and become Verified

Thank you! By confirming your card, you've just raised your account limits and become a Verified member of PayPal. We'll refund all charges into your PayPal account within 24 hours.

ar tai reiskia, kad as jau prisiregistravau?

dekui atsakiusioms doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Merginos, kurios talpinate savo daiktus i isparduotuve - labai prasau siek tiek tvarkos; nedekit triju foto apie viena drabuzi, ypac kai jis is priekio ir is sono matosi vienoje; tvarkingai aprasykite drabuzius, nepamirskite nurodyti kontaktu 4u.gif
http://public.fotki.com/Internautes/
Atsakyti
QUOTE(bagyraas @ 2012 11 12, 16:29)
You've raised your account limits and become Verified

Thank you! By confirming your card, you've just raised your account limits and become a Verified member of PayPal. We'll refund all charges into your PayPal account within 24 hours.

ar tai reiskia, kad as jau prisiregistravau?

dekui atsakiusioms  doh.gif  lotuliukas.gif

Panasu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Oliuke_ @ 2012 11 12, 16:45)


thumbup.gif drinks_cheers.gif dekui!
Atsakyti