Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 152 tema

QUOTE(Murčikas @ 2012 11 12, 13:41)
nesiuncia, tai tikrai. ir lyg kortas nebepriima  g.gif

o dar detaliau paskaičius, tai supratau, kad norint akcija (3 už 2 kainą) pasinaudoti, reikia parduotuvėje atsiimti. Žodžiu, neišeis apsiprekinti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(apuokiuk@s @ 2012 11 12, 13:35)
Akcijinem prekem nuolaidos dazniausiai netaiko  rolleyes.gif  Manau si kart irgi netaikys  g.gif

vakar ziurejau, kad tu kurpiniciu kaina ne geltona, tai turetu taikyti smile.gif ... nebent pries pat akcija pakeis doh.gif ...
Atsakyti
Labuka,mergaitės,gal kuri turite perleisti katinuką kalbantį? skubiai reikia dovanos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(PUka @ 2012 11 12, 13:22)
Dar sugriztant prie kupriniu, tai Senukuose treciadieni bus viskam -30%  4u.gif  ... jei tos kur 99 Lt dar minus, super kainyte, man tos po 99 Lt visai nemažutės pasirodė  rolleyes.gif



Praeita karta kuprinems netaike schmoll.gif
Atsakyti
o iš kur geriausia būtų pirkti pigiai žaisliukų? g.gif artėja kalėdos reikėtų mažuosius aprūpinti blush2.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(loreta311 @ 2012 11 12, 13:07)
Sveikutes, gal dar kas galite pakomentuoti tuos paltukus is sportsdirect Firetrap. Jau  ir man prisireike  doh.gif  Turiu pukini, kuri nesioju jau dabar, bet ziauriai per karsta ir nugara slapia nepatinka schmoll.gif
Kazi 168 cm ugiui nebus liemuo per aukstai su M dydzio paltuku?


aš esu 168 ir turiu M dydį. buvau radusi kažkuriame puslapyje, kad tas liemuo ir vadinasi "paaukštintas", jis neturi būti tokioj vietoj kaip kad džinsai. buvau įmetusi foto ant savęs.
Atsakyti
QUOTE(Audry @ 2012 11 12, 13:53)
o dar detaliau paskaičius, tai supratau, kad norint akcija (3 už 2 kainą) pasinaudoti, reikia parduotuvėje atsiimti. Žodžiu, neišeis apsiprekinti doh.gif



tak tak, pirksiu per limcamca 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(agnieeeska @ 2012 11 12, 14:32)
o iš kur geriausia būtų pirkti pigiai žaisliukų?  g.gif  artėja kalėdos reikėtų mažuosius aprūpinti  blush2.gif  ax.gif



Cia jau ziurint, kokio zaisliuko norit. Vienur vienas, kitur kitas pigiau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(agnieeeska @ 2012 11 12, 14:32)
o iš kur geriausia būtų pirkti pigiai žaisliukų?  g.gif  artėja kalėdos reikėtų mažuosius aprūpinti  blush2.gif  ax.gif



nera tokios parduotuves, kur butu pigiausia. visur skirtingas asortimentas, skirtingi paziulymai. jau buvo akcija tesco 3 uz 2 kaina, elc su - 25 proc nuolaida galima buvo pimt, ir dar kelias dienas galima su asmeniniu kodu. siuo metu argose 3 uz 2 kaina, bet cia tik per tarpininke. laikas nuo laiko ir amazonas ismeta kazka, bet reikia kasdiena sekti.
Atsakyti
QUOTE(Murčikas @ 2012 11 12, 14:40)
tak tak, pirksiu per limcamca  4u.gif

einu pas ją į puslapį pasiklausinėti
Atsakyti
QUOTE(žemuogienė @ 2012 11 12, 14:35)
aš esu 168 ir turiu M dydį. buvau radusi kažkuriame puslapyje, kad tas liemuo ir vadinasi "paaukštintas", jis neturi būti tokioj vietoj kaip kad džinsai. buvau įmetusi foto ant savęs.

Ant Jusu puikiai atrodo, turiu issisaugojus tas foto ir vis pasiziuriu, todel labai noriu to paltuko thumbup.gif
Atsakyti
kur perkate vyriškus marškinius?

ar http://bananarepublic.gap.eu/ būna nuolaidų?
Atsakyti