Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 152 tema

QUOTE(Kikina @ 2012 11 12, 13:59)
O kokia kaina is cia gautusi? As kelis imciau


nuo 9 iki 10 lt. vieneto kaina smile.gif
Atsakyti
QUOTE(murashke @ 2012 11 12, 12:59)
kokiam rajone gyvenate? smile.gif  4u.gif


Gyvenu prie Dvarcioniu, bet dirbu Konstitucijos pr. 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes, gal dar kas galite pakomentuoti tuos paltukus is sportsdirect Firetrap. Jau ir man prisireike doh.gif Turiu pukini, kuri nesioju jau dabar, bet ziauriai per karsta ir nugara slapia nepatinka schmoll.gif
Kazi 168 cm ugiui nebus liemuo per aukstai su M dydzio paltuku?
Atsakyti
QUOTE(niekieno @ 2012 11 12, 12:38)
Ar renka kas vln. tuos batu tepalus?
Jei ne, galiu parinkti uzsakyma is cia:

http://www.ebay.de/i...#ht_1744wt_1186

smile.gif

O jūs kurioje Vilniaus dalyje būnat?
Atsakyti
QUOTE(loreta311 @ 2012 11 12, 14:07)
Sveikutes, gal dar kas galite pakomentuoti tuos paltukus is sportsdirect Firetrap. Jau  ir man prisireike  doh.gif  Turiu pukini, kuri nesioju jau dabar, bet ziauriai per karsta ir nugara slapia nepatinka schmoll.gif
Kazi 168 cm ugiui nebus liemuo per aukstai su M dydzio paltuku?


Tai Jus iš Kauno, nueikite į akropoly ir pasimatuokite 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglynas9 @ 2012 11 12, 14:07)
O jūs kurioje Vilniaus dalyje būnat?


Pasilaiciai- Fabijoniskes daugiausiai smile.gif

Niu, mergytes, jungiames smile.gif
Atsakyti
Dar sugriztant prie kupriniu, tai Senukuose treciadieni bus viskam -30% 4u.gif ... jei tos kur 99 Lt dar minus, super kainyte, man tos po 99 Lt visai nemažutės pasirodė rolleyes.gif
Atsakyti
Laba diena 4u.gif
Siandien-rytoj uzsakinesiu is crocs.eu su 15 proc. nuolaidele, priimciau viena zmogu prie nemokamo siuntimo ax.gif
Kaunas
Atsakyti
QUOTE(PUka @ 2012 11 12, 13:22)
Dar sugriztant prie kupriniu, tai Senukuose treciadieni bus viskam -30%  4u.gif  ... jei tos kur 99 Lt dar minus, super kainyte, man tos po 99 Lt visai nemažutės pasirodė  rolleyes.gif

Akcijinem prekem nuolaidos dazniausiai netaiko rolleyes.gif Manau si kart irgi netaikys g.gif
Atsakyti
gal žinot, ar argos priima LT kortas? O gal ir į LT siunčia? Niekad iš ten dar nepirkus.
Atsakyti
QUOTE(Audry @ 2012 11 12, 13:39)
gal žinot, ar argos priima LT kortas? O gal ir į LT siunčia? Niekad iš ten dar nepirkus.



nesiuncia, tai tikrai. ir lyg kortas nebepriima g.gif
Atsakyti
QUOTE(loreta311 @ 2012 11 12, 13:07)
Sveikutes, gal dar kas galite pakomentuoti tuos paltukus is sportsdirect Firetrap. Jau  ir man prisireike  doh.gif  Turiu pukini, kuri nesioju jau dabar, bet ziauriai per karsta ir nugara slapia nepatinka schmoll.gif
Kazi 168 cm ugiui nebus liemuo per aukstai su M dydzio paltuku?

Apžiūrėjau šioje nuorode ir aš striukes, nužiūrėjau Karrimor. Įdomu kokybiškas prekes gaminanti firma g.gif
Ar kooperuojantis pigiau būna siųstis iš ten ar neturi skirtumo? Ir man dar įdomu dėl dydžio su 180 ir 62kg užteks M dydžio g.gif
Atsakyti