Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 152 tema

QUOTE(Martyna @ 2012 11 12, 12:23)
Nepasidaro  schmoll.gif Nuvežiau į naujus namus prieš 2 savaites, vakar buvau nuvažiavus nieko neišvalęs  schmoll.gif  schmoll.gif  schmoll.gif  lotuliukas.gif


oi kaip prajuokinot lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Martyna @ 2012 11 12, 12:23)
Nepasidaro  schmoll.gif Nuvežiau į naujus namus prieš 2 savaites, vakar buvau nuvažiavus nieko neišvalęs  schmoll.gif  schmoll.gif  schmoll.gif  lotuliukas.gif

Gal nepridėjo automatinio valymo priedo? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tasty @ 2012 11 12, 12:28)
Gal nepridėjo automatinio valymo priedo?  biggrin.gif

Greičiausiai irnesakyk.gif
Atsakyti
Lyg ir niekas nesidalina patirimi ar vaikam tie katinukai patiko:) as planavau kaledoms ji padovanoti,bet taip nutiko,kad nespejome aukstai ir saugiai jo paslepti (nes ne namuose buvome,o sveciuose, kartu ta katinuka pakeliui pasiememe)... ir rado jis ta Toma doh.gif kur jau desies - isemem is dezutes ir daveme pazaisti,na tai gal koki pusvalandi ir pazaide:) bande metyti (nes telefone gi jis isgriuna),o poto nesiojo ir sodino tai ant kedes tai ant grindu.. didelio ispudzio nepadare:) man asmeniskai nepatiko,kad jis po 30sekundziu veikimo issijungia,tai reikia vel ji ijunginet (rankyte spausti),nesvarbu,kad tas 30 sekundziu tu ji kalbini ar spaudineji,vistiek issijungia. Vyras sako,kad jam atrodo jog ir tos 30sekundziu nepraeina:)
Atsakyti
QUOTE(Oliuke_ @ 2012 11 12, 13:23)
I pukiniu striukiu tema smile.gif

Ale toks, žiūriu, neblogas apsipirkinėjimo "taškas"! bigsmile.gif
Kiek ten siuntimas į LT gaunasi? g.gif
Atsakyti
Ar renka kas vln. tuos batu tepalus?
Jei ne, galiu parinkti uzsakyma is cia:

http://www.ebay.de/i...#ht_1744wt_1186

smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Selga @ 2012 11 12, 13:34)
Ale toks, žiūriu, neblogas apsipirkinėjimo "taškas"! bigsmile.gif
Kiek ten siuntimas į LT gaunasi? g.gif

ivairiai, reikia i kasika det ir ziureti. Tas zydras berods 7 sv. Gali buti, kad po viena preke labiau apsimokes siustis. Bent jau taip prie delivery raso
Atsakyti
QUOTE(rulezas @ 2012 11 12, 12:33)
Lyg ir niekas nesidalina patirimi ar vaikam tie katinukai patiko:) as planavau kaledoms ji padovanoti,bet taip nutiko,kad nespejome aukstai ir saugiai jo paslepti (nes ne namuose buvome,o sveciuose, kartu ta katinuka pakeliui pasiememe)... ir rado jis ta Toma  doh.gif kur jau desies - isemem is dezutes ir daveme pazaisti,na tai gal koki pusvalandi ir pazaide:) bande metyti (nes telefone gi jis isgriuna),o poto nesiojo ir sodino tai ant kedes tai ant grindu.. didelio ispudzio nepadare:) man asmeniskai nepatiko,kad jis po 30sekundziu veikimo issijungia,tai reikia vel ji ijunginet (rankyte spausti),nesvarbu,kad tas 30 sekundziu tu ji kalbini ar spaudineji,vistiek issijungia. Vyras sako,kad jam atrodo jog ir tos 30sekundziu nepraeina:)

Bet realiai jis skirtas vyresniems juk, aš vaikams rodžiau kompe, jie kalbasi, tai turėtų būti smagu biggrin.gif g.gif Nors mažoji, manau, nesidomėtų visai, jei nematytų ką brolis su juo daro..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tasty: 12 lapkričio 2012 - 12:44
QUOTE(Tasty @ 2012 11 12, 12:43)
Bet realiai jis skirtas vyresniems juk, aš vaikams rodžiau kompe, jie kalbasi, tai turėtų būti smagu  biggrin.gif  g.gif Nors mažoji, manau, nesidomėtų visai, jei nematytų ką brolis su juo daro..


katinukas telefone jam labai patinka,tai maniau,kad ir situo dziaugsis g.gif
Atsakyti
QUOTE(niekieno @ 2012 11 12, 13:38)
Ar renka kas vln. tuos batu tepalus?
Jei ne, galiu parinkti uzsakyma is cia:

http://www.ebay.de/i...#ht_1744wt_1186

smile.gif



Siuskit uzsakymus i elektronini pasta agnitux@gmail.com (nurodykite nika, kiek vienetu reikia)

Susirenka 40 vnt.iskart uzsakineju smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo niekieno: 12 lapkričio 2012 - 12:54
QUOTE(niekieno @ 2012 11 12, 23:38)
Ar renka kas vln. tuos batu tepalus?
Jei ne, galiu parinkti uzsakyma is cia:

http://www.ebay.de/i...#ht_1744wt_1186

smile.gif

O kokia kaina is cia gautusi? As kelis imciau
Atsakyti
QUOTE(uogelle @ 2012 11 12, 12:47)
Renku is  twinings uzsakyma.
Skanios arbatos bei sokolado gera kaina:
http://shop.twinings...gence-1847.html
Virs 35 svaru nemokamas pristatymas ir 20 proc. nuolaida nuo 30 svaru uzsakymo  4u.gif

kokiam rajone gyvenate? smile.gif 4u.gif
Atsakyti